Jump to content
Dogomania

Treser psów! Na jakie studia?


Fux

Recommended Posts

Hej!
Mam do was pytanie. Jakie studia trzeba ukończyć aby zostać treserem psów? Pytam bo bardzo bym chciała zostać treserką , nawet dobrze mi to idzie ;) nie chce się chwalić ale mojego kundelka nauczyłam 21 komend ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fux']... bardzo bym chciała zostać treserką , nawet dobrze mi to idzie ;) nie chce się chwalić ale mojego kundelka nauczyłam 21 komend ;)[/QUOTE]
Skoro Ci dobrze idzie, zacznij startować w zawodach: obi, PT, agility. Sprawdz się i swojego psa. W Polsce treserem moze zostać każdy, to normalna działalność gospodarcza, na którą nie trzeba mieć żadnych pozwoleń i uprawnień, niestety.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Brezyl']W Polsce treserem moze zostać każdy, to normalna działalność gospodarcza, na którą nie trzeba mieć żadnych pozwoleń i uprawnień, niestety.[/QUOTE]
mimo to zawsze warto skończyć jakieś studia związane ze zwierzętami ;)
np. weterynaria, zootechnika, biologia itp.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fux a mogłabyś napisać jakie komendy umie twój piesek?
Też bym chciała zostać treserka psów mój na razie umie:
-hop
-siad
-waruj
-łapa
-piątka
-choć tu
-poproś
-zostań
-zostaw
-puść
-spadaj (odejdź)
-zabawka
-wstydź się
wiem że troche mało ale Miki ma dopiero 8 miesięcy więc mam jeszcze go czas czegoś nauczyć ale nie mam pojęcia czego.
Turlaj się odpada, próbowałam rożnych sposobów ale akurat tej komendy nie chce się nauczyć a spedziłam nad nią całe ferie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...