Jump to content
Dogomania

Reakcja...


mieczyk

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

figa ostatnio wazyla 21 kg a w klebie szczerze mowiac nie wiem 60 jeszcze napewno nie ma musze ja zmierzyc to podam :wink: a co do wystawiania to mamy takie plany i chcielismy w maju sprobowac ale nie wiadomo jak bedzie z cieczka... :-? a Cerry zaczyna juz laury na wystawach zbierac czy moze nadal jest baaardzo niesmialy??

Link to comment
Share on other sites

to pikus z niej :wink:

a moze byscie sie zalapali ? http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&p=251525#251525

A Malenstwo.......Wszystko jest na poznajmy sie (off) od bodajze 91-92 strony do 95 chyba 8)

milej lektury 8)

a ringowke juz znalazles odpowiednia ? (przepraszam ze nie przez gg tylko przez forum ale diabelstwo znow nie dziala :krach:

Link to comment
Share on other sites

Skąd masz DA z jakiej Hodowli może z Malborka .My mamy DA z Warszawawy w czerwcu skończy 2 lata. Zdjęcia będą w molosach po perro de presa canario. Jesli masz pytania odnośnie wychowania napisz chętnie odpowiem. wiele inf znajdziesz na stronie www.dogoargentino.pl-z tej hodowli pochodzi nasz ARES.Pisałam do ciebie na gg ale się nie odezwałeś pozdrawiam :P

Link to comment
Share on other sites

Tak figa jest z hodowli pod Malborkiem. Przepraszam ze nie odpisalem musialo mi gdziec to uciec...teraz napewno odpisze :P . Jak narazie w miare dobrze sie wychowujemy :wink: . Rozumiem ze twoj piech jest z podwojnej gardy? na ta strone pierwszy raz zajrzalem jak szukalem da :) . Carragan odpowiedniej ringowki jeszcze nie znalezlismy narazie po koleczku biegamy na zwyklej, zabki umiemy pokazywac stoimy juz tez ale trzeba to doszliwowac :wink: pozdrawiam :D

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za wrzucenie zdjęcia naszego ARESA. Mieczyk nie wiem kiedy będzie można zobaczyć ARESA na żywo tzn na wystawie narazie go nie pokazujemy.Natomiast ty masz duże pole do popisu Podwóna Garda nie ma młodziezy to twoja szansa. Psy z tej hodowli zazwyczaj (prawie zawsze) biora wsystko na wystawach. My w tym sezonie stawiamy na młode kanaryjczyki więc szukaj nas przy tm ringu napewno na wystawach międzynarodowych.

Link to comment
Share on other sites

Carri dzieki za ten podpis :lol: :lol: OOo i widze zdjecie Cerriego. Wysciskaj go.. :D a ta cyfrowka Twoja??

wysciskam :lol:

a fota w podpisie niestety z wieku 5.5m-ca :(.A szkoda bo do teraz,powiem skromnie,jeszcze bardziej wypieknial, ehh.....

a cyfrowka moja... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Podwóna Garda nie ma młodziezy to twoja szansa. Psy z tej hodowli zazwyczaj (prawie zawsze) biora wsystko na wystawach.

@klekotki

Sorry, ale to trąci jakąś wojna międzyhodowlaną... i nie brzmi zbyt ładnie.

Mam akurat sukę od Taurusów i nie zauważyłam, żeby Podwójna Garda wszystko zgarniała... myślę, ze to lekka przesada.

Jakoś nam się "udało" mimo tak silnej konkurencji :wink: zrobić Młodzieżowy Championat i zgarnąć w Poznaniu Młodzieżowego Zwyciezcę Polski :wink:

pozdrawiam wszytskie DA- nie ważne z jakiej są hodowli :wink:

Link to comment
Share on other sites

To nie wojna sorry,może tak to zabrzniało. Kupujemy psa w tej hodowli,ktróra nam się najbardziej podoba ja kupiłam w Warszawie Wy w Malborku i to jest O.K. Na wystawach wszystko w oczach sędziego.My w Poznaniu zeszliśmy z jedynką ale tylko z oceną bdb. Czasem to loteria.

ogólnie to my nie hodujemy DA ale bardzo cieszym się z propagowania tej wspaniałej rasy w Polsce. Dogi argentyńskie to trudne zwierząta w hodowli i wychowaniu czasem tez zdrowie psów daje nam do wiwatu(alergie).Bardzo kocham tą rasę na ARESA czekałam 2 lata no i mama mojego wymarzonego wśnionego pieseczka. Oglądałam kiedyś ksiązkę RASY PSÓW i zobaczyłam DA powiedziałam "ten i żaden inny..." to była miłość od pierwszego wejrzenia. A żeby było śmiesznie pierwszy w domy njawił się kanaryjczyk -ta rasę upodobał sobie mój mąż.

Link to comment
Share on other sites

To nie wojna sorry,może tak to zabrzniało. Kupujemy psa w tej hodowli,ktróra nam się najbardziej podoba ja kupiłam w Warszawie Wy w Malborku i to jest O.K. Na wystawach wszystko w oczach sędziego.My w Poznaniu zeszliśmy z jedynką ale tylko z oceną bdb. Czasem to loteria.

ogólnie to my nie hodujemy DA ale bardzo cieszym się z propagowania tej wspaniałej rasy w Polsce. Dogi argentyńskie to trudne zwierząta w hodowli i wychowaniu czasem tez zdrowie psów daje nam do wiwatu(alergie).Bardzo kocham tą rasę na ARESA czekałam 2 lata no i mama mojego wymarzonego wśnionego pieseczka. Oglądałam kiedyś ksiązkę RASY PSÓW i zobaczyłam DA powiedziałam "ten i żaden inny..." to była miłość od pierwszego wejrzenia. A żeby było śmiesznie pierwszy w domy njawił się kanaryjczyk -ta rasę upodobał sobie mój mąż.

Link to comment
Share on other sites

@klekotki

cieszę się, że tak to odbierasz...

wiadomo- jeden sędzia preferuje taki typ, drugi- inny...

ja wierzę w poziom psa... i w uczciwych sędziów... którzy nie oceniają tego do kogo pies należy, ale jak wygląda i jak się zachowuje (i chwała tym- którzy pozostaja poza wszelkimi "układzikami", o których się niestety słyszy tu i ówdzie)... wierzę w tych, dla których jedynym najlepszym narzędziem pracy jest wzorzec i własne dobre oko :wink: (no oczywiście zawsze dochodzi element subiektywnej oceny :wink: ...w koncu o gustach podobno nie należy dyskutować)

poza tym- wiadomo- nawet w najlepszych hodowlach, w których poziom danej rasy jest wyrównany, rodzi się dużo przeciętniaków lub psów po prostu "dobrych", "prawidłowych" a jeden na ileś tam... to ta wystawowa gwiazda :wink:

loteria życiowa... :wink: siła wyższa... :wink:

p.s. ja najpierw zakochałam się w kanarkach i bliska byłam szukania hodowli w celu zfinalizowania tej miłości... ale gdy zobaczyłam przypadkowo zdjęcie DA... wiedziałam już, że to musi byc właśnie i tylko i wyłącznie Ten pies :wink:

Link to comment
Share on other sites

"Kobieta zmienną jest"

8)

ps. ja widzialem bulldoga ameryaknsiego 15 minut na zywo i starczylo, chociaz obok stal piekny DA ktory wygyrwal z psami z malborka na wystawach. szkoda ze kariery wystawowej nie zrobimy, bo co to za kariera w PKPR.takze na liscie byly stafiki,DA,kanarki,bordeux, zadne z nich nie przebilo AB :)

Link to comment
Share on other sites

@sobol

myślę, że tu nie o kobietę chodzi :lol: ... po prostu masz ten grom z jasnego nieba niezależnie od płci czy wieku :lol: (oczywiście cały czas o psach mówię :wink: )... a to, że wcześniej były inne "zakochania" nie ma najmniejszego znaczenia :wink:

A jaki to pies- taka gwiazda? jakąs fotkę mógłbyś wstawić lub link... zawsze lubię sobie ładne DA pooglądać :wink:

p.s. na mojej liście zawsze jeszcze pozostanie parę ras, które mnie swego czasu zafascynowały (i fascynują do tej pory)... tylko z "realizacją" tych pozostałych "miłości" poczekam do czasu aż wzbogacę się o dom z ogrodem :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...