Jump to content
Dogomania

Reakcja...


mieczyk

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moja diablica ma wlasnie coraz wieksze ciagoty do roznych krzaczkow ostatnio co spacer jakies dziwne rzeczy znajduje :evil: mam nadzieje ze jej stosunek do psow sie nie zmieni i bedzie miala wielu kompanow do zabawy. Trzeba jej bedzie jakiegos charta na zdobycz znalezc jak z niej taki mysliwy pewnie go niedogoni :lol: i mam nadzieje ze wtedy sie pierwszy raz zmeczy i jak przyjdzie do domu to od razu usnie :angel:

Link to comment
Share on other sites

to chyba powinnas uwazac bo ja to mam za soba praktycznie cala dogomanie :lol: i zadne gepardy nie pomoga jak sie mojej malej krzywda stanie ( Cerry tez sie pewnie wlaczy po to przeciez rodzina :P ) wilczarze podobno tez byly uzyte do stworzenia teh rasy pomijajac bokser, bullterriey i boordogi i cos tam jeszcze :wink: Pozdrawiam i chcialbym jak najszybciej poznac te kocie charty ( o ile mozna oczywiscie) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jak sprowadziłam do domu (czyt. bloku) 3-miesięczną leonbergerkę, wszyscy byli zachwyceni. Puchata, ruda kulka, cudo. Potem podziwiali, jak rośnie. Mówili - ładna, słodka. A kilka miesięcy temu (jak sunia miała 1,5 roku) kupiliśmy jej narzeczonego, znowu 2-miesięczną kuleczkę. Wtedy część sąsiadów zaczęła się pukać w głowę. Teraz "mały" przerósł narzeczoną (ma 7 miechów) i tworzą piękne stadko. Część sąsiadów nadal traktuje nas miło.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja mam DDB. Sunia uwielbia mordowac ludzi i zwierzeta techniką "zalizać na śmierć" :D . Kiedy byla mala ludzie i dzieci podchodzili, witali sie itp.

Teraz tez podchodzą, ale juz nie tak pewni siebie, a najgorsze sa matki z dziecmi, ktore rzucaja teksty w stylu "proszę zabarć tego mordercę"...

Jest to bardzo denerwujące, ale czesciej naszczescie ludzie sa sympatyczni :) .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

taaak pozdawalem egzaminy :wink: . Figa hmm no grzeczna jest :) tylko za bardzo nam socjalizacja sie socjalizuje :wink: i jak widzi nowego psa to leci do przodu bo sie przywitac musi...troche komend juz zna :wink: na PT oczywiscie ze idziemy. Nie mam zastrzezen co do jej zachowania bardzo lubi bawic sie z w podgryzanie z rowiesnikami ale kontroluje to i jak mi sie to przestaje podobac to daje jej na wstrzymanie a jak tam ogierek Cerry zyje? :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...