Jump to content
Dogomania

Basenji - z Klanu... :)


Tascha

Recommended Posts

  • Replies 334
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

;);)

dobra wiadmośc dla czekoladoholików- dzisiaj było w radiu -regularne jedzenie czekolady ma dobry wplyw na zdrowie /redukuje poziom złego cholesterolu i costam jeszcze/ oraz...zapobiega nadmiernemu tyciu...!.... dlaczego, tego nie powtórze bu pinczery darły pyski akurat no i najwazniejszego nie usłyszałam, ale mówili ze w USA zrobiono badania i taki wyszedł wynik, tylko działa to wtedy, jak sie czekolade je regulanie /oczywiście nie pożera tony,ale je nieduze ilości regularnie/ :D HA !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']Miała byc na razie jeden maluch,poniewaz czarno białe dziewczynki sie nie urodziły w Lady Congo.
Ale jak zobaczyłam gębusię Kingi, jak juz miała 4 tygodnie to wyszły dwa maluchy nie jeden , i zamiast dwóch czarnych, jedno jest rude ;)
[B]Jest coraz cieplej, więc banda zamiast rozwalać chałupę, głównie łobuzuje na dworze [/B]:)[/QUOTE]
To pewnie masz potem spokój w domu, bo wsie leżą i śpią. I posapują;)

[quote name='Tascha'];);)
dobra wiadmośc dla czekoladoholików- dzisiaj było w radiu -regularne jedzenie czekolady ma dobry wplyw na zdrowie /redukuje poziom złego cholesterolu i costam jeszcze/ oraz...zapobiega nadmiernemu tyciu...!.... dlaczego, tego nie powtórze bu pinczery darły pyski akurat no i najwazniejszego nie usłyszałam, ale mówili ze w USA zrobiono badania i taki wyszedł wynik, tylko działa to wtedy, jak sie czekolade je regulanie /oczywiście nie pożera tony,ale je nieduze ilości regularnie/ :D HA ![/QUOTE]
Hm, trzeba się nad tym regularnym podjadaniem czekolady zastanowić;)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

A to nie wiem, mniemam ze mysleli o nieco mniejszych iloscicach ;)

osobiscie mała zżeram na raz jak mam "natchnienie", z dużą nie próbowałam jeszcze tak zeby od razu

o-jeszcze mi sie jeden program przypomniał- kiedys ogladałam o dziewczynce ,która zywi sie praktycznie tylko czekolada i tym co czekoladowe /ale głównie czekolada/, autentycznie nie chciała nic innego jeść, z tego co pamietam była w wieku wczesno szkolnym i tak jadła odkad zaczeła samodzielnie jeśc
matka wraz z dietteykami próbowali wprowadzac do jej jadłospisu cos innego ale z marnym skutkiem
mała miała co pewien czas robione badania,czy wszystko jest ok- i...wyniki były ok ;)
i wcale nie była gruba-normalne dziecko tyle,ze żywiące sie autentycznie czekolada ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...