Jump to content
Dogomania

2xCACIB, Nitra/SK, 4-5.6.2011


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='Marchewkowy']Dziękuję bardzo za odpowiedź :) Niebawem będę rezerwować, tylko ciągle myślę czy jechać na 3 dni 2 nitra i senec, czy senec + nitra w sobotę czy odpuścić senec i 2 x nitra :) muszę się zastanowić hehe Pisaliście że w Nitrze dobre warunki na hali, czy tak dobre jak w Kielcach? ( moja ulubiona wystawa w Polsce na hali) przede wszystkim pytam o ilość miejsca bo po Trencinie mam traume :)[/QUOTE]

To szybciutko się decyduj, bo nie wiadomo czy miejsca będą mieć;)
W Nitrze warunki dla mnie dużo lepsze niż w Trencinie, ale bez porównania do Kielc.

A co do jedzenia w hotelu Nitra** to było super;) Duże porcje i co najważniejsze smaczne. Śniadanie jakieś grosze kosztowało, bodajże 4 Euro, ale teraz nie jestem pewna na 100%.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marchewkowy']Dziękuję bardzo za odpowiedź :) Niebawem będę rezerwować, tylko ciągle myślę czy jechać na 3 dni 2 nitra i senec, czy senec + nitra w sobotę czy odpuścić senec i 2 x nitra :) muszę się zastanowić hehe Pisaliście że w Nitrze dobre warunki na hali, czy tak dobre jak w Kielcach? ( moja ulubiona wystawa w Polsce na hali) przede wszystkim pytam o ilość miejsca bo po Trencinie mam traume :)[/QUOTE]
W Trencinie - rzeczywiście miejsca przy ringach małowato.
W Nitrze - jak dla mnie - duże ringi i miejsca wokól ringu - wystarczająco.

[quote name='Błyskotka']Warunki w Nitrze takie sobie. Do Kielc im daleko.
Jedyny plus to taki że jeśli ma się ring blisko wyjścia to można się spokojnie na dworze rozłożyć.[/QUOTE]
Oj, tutaj to nie zgodze się z Tobą, Błyskotko. W Nitrze jest kilka hal, warunki OK. Uważam, że Kielce tylko troche sa lepsze niż Nitra;)

My juz zgłoszeni przez formularz on-line - szybko, od razu dostaję numer identyfikacyjny. Zaraz idę do Banku płacić:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']Czyli jak to ejst najpierw się zgłasza a potem płaci?
Nie trzeba przy zgłoszeniu online od razu dać potwierdzenia przelewu w załączniku?[/QUOTE]
[B]Marchewkowy[/B] - nie, nie trzeba. Ale jeżeli masz już taki dokument o zapłaceniu, to trzeba go zeskanować i wtedy MOZESZ dołączyc.
Formularz jest bardzo prosty i od razy przychodzi numer rejestracyjny.
Ja najpierw wysłałam zgłoszenia on-line, a potem zrobiłam płatność.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Na ten:
[email][email protected][/email]

Co prawda nie było tak łatwo, bo pani Evelina domagała się ode mnie rodowodu suki, która będzie prezentowana w Senecu w kl.baby. Korespondencja była burzliwa; nie wiem, może na SK psiaki w kl.baby tez już MUSZA MIEĆ RODOWÓD...?
Na razie zgłoszenie mojej babyczki Romki zostało przyjęte.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...