Jump to content
Dogomania

2xCACIB, Nitra/SK, 4-5.6.2011


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie przeglądałam stronę wystawy w Nitrze, czy będzie jakiś formularz zgłoszeń internetowy?
Czy trzeba wysyłać do nich pocztą wydrukowane zgłoszenie wraz z potwierdzeniem przelewu?
I jeśli chciałabym zgłosić psa na dwa dni w pierwszym terminie to ipłace (pies dorosły, klasa otwarta) 62E, a jeśli w drugim to 72 E?
Dobrze sprawdziłam?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']Właśnie przeglądałam stronę wystawy w Nitrze, czy będzie jakiś formularz zgłoszeń internetowy?
Czy trzeba wysyłać do nich pocztą wydrukowane zgłoszenie wraz z potwierdzeniem przelewu?
I jeśli chciałabym zgłosić psa na dwa dni w pierwszym terminie to ipłace (pies dorosły, klasa otwarta) 62E, a jeśli w drugim to 72 E?
Dobrze sprawdziłam?[/QUOTE]

Dobrze sprawdziłaś :)

"Prihlášky posielajte výhradne poštou (nie faxom ani mailom)."
Czyli tylko pocztą zgłoszenia wysyłasz z kopią rodowodu i dowodu wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']Właśnie przeglądałam stronę wystawy w Nitrze, czy będzie jakiś formularz zgłoszeń internetowy?
Czy trzeba wysyłać do nich pocztą wydrukowane zgłoszenie wraz z potwierdzeniem przelewu?
I jeśli chciałabym zgłosić psa na dwa dni w pierwszym terminie to ipłace (pies dorosły, klasa otwarta) 62E, a jeśli w drugim to 72 E?
Dobrze sprawdziłam?[/QUOTE]
Jest formularz zgłoszeniowy!

[quote name='Aga i Tajga']Dobrze sprawdziłaś :)
"Prihlášky posielajte výhradne poštou (nie faxom ani mailom)."
Czyli tylko pocztą zgłoszenia wysyłasz z kopią rodowodu i dowodu wpłaty.[/QUOTE]
Powtarzam - jest formularz zgłoszeniowy!

[quote name='domelcia']Witajcie...
a czy ktoś z Was dokonał opłaty za Nitrę??
Jeśli tak będę zobowiązana jak napisze mi jak tego cudu dokonał ;)[/QUOTE]
Na stronie Nitry podane jest konto i wszelkie inne dane do przelewu. Więc jak ktoś ma konto w banku (w Euro!), to może w ten sposób dokonać przelewu. Sa tez na pewno inne formy płatności, ale ja robię to w w/opisany sposób:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga i Tajga']Dobrze sprawdziłaś :)

"Prihlášky posielajte výhradne poštou (nie faxom ani mailom)."
Czyli tylko pocztą zgłoszenia wysyłasz z kopią rodowodu i dowodu wpłaty.[/QUOTE]

ja wysłałam wypełnione zeskanowane zgłszenie wraz ze skanami rodowodu psa i championatów oraz potwierdzenie opłaty i przyjęli mailem.
Co prawda wysałam też pocztą, nie mogąc sie doczekać odpowiedzi na maila która długo nie nadchodziła - tę dostałam dopiero po około dwóch tygodniach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='konikowa']Ja polecam ten hotel:
[url]http://www.hotelnitra.sk/eng/contact/[/url][/QUOTE]

pisałam do niech nie odpowiedzieli więc chyba już mają komplet i mam nocleg w : [URL="http://www.pkonitra.sk"]www.pkonitra.sk[/URL]
czy ktoś kiedyś tam nocował?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mjola']pisałam do niech nie odpowiedzieli więc chyba już mają komplet i mam nocleg w : [URL="http://www.pkonitra.sk"]www.pkonitra.sk[/URL]
czy ktoś kiedyś tam nocował?[/QUOTE]

Mi dzisiaj odpisali, że miejsca mają.
Hotel jest 15 min autem od wystawy więc bliziutko i wokół jest trochę miejsca do wybiegania psiaka.
A, i jedzenie jest super:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='konikowa']Mi dzisiaj odpisali, że miejsca mają.
Hotel jest 15 min autem od wystawy więc bliziutko i wokół jest trochę miejsca do wybiegania psiaka.
A, i jedzenie jest super:D[/QUOTE]


Piszesz o PKO? jeśli tak to super i dzięki za info :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mjola']teraz to już zmieniać nie będę :) mój hotel też jest blisko wystawy, google mówią, że ca. 5 min jazdy .... i z tego co widzę na mapie niedaleko chyba park mam więc nadzieję, że psiak będzie miał gdzie się wybiegać[/QUOTE]

my tam nocowalismy w listopadzie :)

duuuzy park jest przed samym hotelem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy'][url]http://www.hotelnitra.sk/[/url] mam nadzieję że będzie tu jeszcze miejsce ;) Czy przy rezerwacji trzeba wpłacać zaliczkę?
Pozdrawiam[/QUOTE]

To jest ten hotel, który ja polecałam;)
Nie, przy rezerwacji nie trzeba płacić, na miejscu wszystko załatwiasz.

Link to comment
Share on other sites

w cenie noclegu bylo sniadanie - nic specjalnego - bulki chleb jakis ser i wedlina i tyle, kawa i herbata niezbyt smaczne

w czasie naszego pobytu organizowali 2 wesela wiec restauracja byla nieczynna, ale knajpek w okolicach hotelu sporo


za to pokoje duze, czyste, lazienki w pokojach tez jak najbardziej ok

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo za odpowiedź :) Niebawem będę rezerwować, tylko ciągle myślę czy jechać na 3 dni 2 nitra i senec, czy senec + nitra w sobotę czy odpuścić senec i 2 x nitra :) muszę się zastanowić hehe Pisaliście że w Nitrze dobre warunki na hali, czy tak dobre jak w Kielcach? ( moja ulubiona wystawa w Polsce na hali) przede wszystkim pytam o ilość miejsca bo po Trencinie mam traume :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...