Jump to content
Dogomania

Kto z husky wybiera się na światówkę???


zpr

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wreszcie mam wolną chwilę by napisać coś więcej o wystawie :)
Na początku dziękujemy za gratulacje :cool3: i Gratulujemy wszystkim którzy pokazali sie na światówce. :cool3:
Mały Mumin przeszedł samego siebie i jesteśmy OGROMNIE SZCZĘSLIWI że pokazał na co go stać :multi: Mimo że na ringu delikatnie mówiąc dostawawłam ataku serca przy każdym okrąrzeniu :p
Sędziemu z Argentyny Pegaso podobał sie od "pierwszego wejrzenia" i dostaliśmy od niego wspaniały opis :)
W klasie mlodziezy byla sporo i bardzo silna stawka psow z Usa, Francji, Włoch, Austrii, Hiszpanii, dlatego jesteśmy przeszczęsliwi :) Z prownania z suczka również wyszliśmy zwycięzko, a w porownianiu o rase postawiono nas między dwoma dorosymi psami co uważam za ogromny sukces - tym bardziej że Pegaso ma dopiero rok :)
Dostaliśmy mnostwo gratulacji, za które serdecznie dziękujemy. Niestety nie obeszło sie bez zgryżliwych komentarzy na temat moj i mojego psa - polskich komentarzy... no coz pozostawiam to bez komentarza bo Mumin sam skutecznie sie broni :p
Chcicałabym podziękować wszytskim obecnym po naszej stronie ringu :) szczegolne podziekowania dla Piotra i Szymka za przeniesienie naszych gratów :)

Jesli chodzi o ocene w pozostałych ringach -hmm w suczkach dorosłych było chyba najgorzej...
Co do Zwycięzcy Rasy to podtrzymuje co powiedziałam wcześniej wspaniałe przygotowanie i prezentacja, ale pies nie rusza sie najlepiej - to moje zdanie.
Sędzia powiedzial nam że oba psy Pegaso i Tokima są przepiekne i pewnie wiele razy beda sie wymieniać na BOB :)
Dla nas był to bardzo szęśliwy dzień.
A teraz do zobaczenia w Kielcach :)
I oczywiście rónież ślicznie proszę o foteczki :)

Link to comment
Share on other sites

jolka11 śliczne fotki:loveu: Jakby jeszcze ktoś wysyłał to będe bardzo wdzięczna [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Ja niestety swoich mam niewiele:roll:

[QUOTE]Być może na wiosnę przyszłego roku pokażemy się jeszcze na jakiejś wystawie bo po tak długiej przerwie okazało się, że mało kto pamięta już GODNĄ :razz:.[/QUOTE] Oj ja pamiętam dobrze:loveu: Kibicowałam wam bardzo i mam nadzieję, że się pokażecie jeszcze:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']Kasiu, a od kiedy na tej rangi imprezach oceniane są psy, a nie wystawcy i hodowcy? ;-)[/quote]

A to różnie bywa :razz:

[quote name='ReiMar']Nie dosc, ze wydalam te kilka stow na to, aby dowiedziec sie, ze moj pies ma za mala glowe i za krotka kufe a jego ojciec jest za niski :p to ktos sie "poczestowal" nasza suszarka, ktora jeszcze nawet do konca nie jest splacona :p do tego zrobili nam zdjecie po drodze i malo nie zabraklo nam paliwa na autostradzie [/quote]

:lol: Nam się tak dobrze jechało autostradą, że obudziałm się prawie pod Łodzią :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Nam się tak dobrze jechało autostradą, że obudziałm się prawie pod Łodzią :diabloti:[/QUOTE] A to my wogóle nie mogliśmy jej znaleźć:evil_lol: Wkońcu wjechaliśmy z jakiejś polnej drogi:lol: A prawie pod domem złapaliśmy gumę;) Ale mimo to podróż była bardzo atrakcyjna, i naszczęcie nie musiałam wracać pociągiem:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']
:lol: Nam się tak dobrze jechało autostradą, że obudziałm się prawie pod Łodzią :diabloti:[/QUOTE]
Nam tak przyjemnie jechalo sie w tamta strone. Przyjemnosc dopiero zepsul fakt, ze kazano zaplacic nam przed Poznaniem za kolejne 100 km, choc do pokonania pozostalo zaledwie 20. Ot nasza rzeczywistosc :p

Natomiast co do samej wystawy, to obiegla swiatek wystawowy wiadomosc, ze niektorzy wystawcy pojawili sie na bankiecie dla sedziow. Ponoc byl tam tez ktos z wystawcow haszczakow. Nie wiem o kogo chodzi, ale uwazam, ze to bardzo nieetyczne... :nono:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ReiMar']Nam tak przyjemnie jechalo sie w tamta strone. Przyjemnosc dopiero zepsul fakt, ze kazano zaplacic nam przed Poznaniem za kolejne 100 km, choc do pokonania pozostalo zaledwie 20. Ot nasza rzeczywistosc :p

Natomiast co do samej wystawy, to obiegla swiatek wystawowy wiadomosc, ze niektorzy wystawcy pojawili sie na bankiecie dla sedziow. Ponoc byl tam tez ktos z wystawcow haszczakow. Nie wiem o kogo chodzi, ale uwazam, ze to bardzo nieetyczne... :nono:[/quote]

Wy tak o tych podróżach, to i ja się przyłącze ;). Nam się wcale fajnie nie jechało, bo Piotrek 2 razy zasnąl po drodze i zahaczył o krawężnik :roll: i ja z oczami na zapałki i paroma procentami, które po tym zahaczeniu wyparowały natychmiast musiałam go zmienć, bo stracha miałam... Ale dojechałam na adrenalince. O 12 byliśmy już w domku, a o 6 ramo pobudka i do pracy... Ale byłam nieprzytomna...


A co do bankietu, kto by nie był, to i tak niewiele osiągnął :lol:, poza Ewą, ale ona raczej nie była bo gości miała. My tam sobie własny bankiecik u Loczka zrobiliśmy przed wystawą, więc nas też nie było z sędziami :p .

Link to comment
Share on other sites

W niektorych oddzialach organizatorzy maja zaproszenie na bankiet z sędziami, nie wiem jak jest w Poznaniu, ale ja nigdy ze wzgledow czysto praktycznych na nie nie chodzilam:p zeby potem nie bylo gadane. A niestety kynologia jest jaka jest układowa i przywilejowa. Niestety nie ma nad ZK zadnych wladz co by sprawowaly jakies kontrole.

Link to comment
Share on other sites

Jak już właśne napisałam Reimar - żeby nie było nie jasności mnie na ŻADNYM bankiecie nie było.
I z tego co sie dobrze orientuje organizatorzy (czyli pracownicy) równiez nie mieli na nie wstępu. Ja siedziałam w domu z gośćmi, a swoj bankiecik zrobiliśmy w piatek wieczorem wraz z innymi przyjaciółmi z różnych ras na uczczenie naszych sukcesów, i o ile mi wiadomo jeszcze zadne z nich sędzią nie jest :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']Wy tak o tych podróżach, to i ja się przyłącze ;). Nam się wcale fajnie nie jechało, bo Piotrek 2 razy zasnąl po drodze i zahaczył o krawężnik :roll: i ja z oczami na zapałki i paroma procentami, które po tym zahaczeniu wyparowały natychmiast musiałam go zmienć, bo stracha miałam... Ale dojechałam na adrenalince. O 12 byliśmy już w domku, a o 6 ramo pobudka i do pracy... Ale byłam nieprzytomna...
[/QUOTE]
No to ladnie... lepiej sie glosno nie przyznawaj :p ;)

[quote name='Cyraneczka']A co do bankietu, kto by nie był, to i tak niewiele osiągnął :lol:, poza Ewą, ale ona raczej nie była bo gości miała. My tam sobie własny bankiecik u Loczka zrobiliśmy przed wystawą, więc nas też nie było z sędziami :p .[/QUOTE]
Wlasnie Ewa do mnie napisala, ze przyjmowala Gosci, wiec nawet gdyby chciala to nie mogla by byc.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Wyniki z poznania
[B]Psy - Dogs[/B]

[B]</B>[/B]
[B]Klasa szczeniąt-Puppy class[/B] - Sędzia/Judge: Miquel A. Martinez

[SIZE=1]12694[/SIZE][SIZE=1]Oumiak`s BOOGABOO ROCKSTARR, . Schimpf O., Rosin C., Francja[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 1[/SIZE]
[SIZE=1]12695[/SIZE][SIZE=1]CERBER Husky Team, Jacek Szadkowski[/SIZE]
[SIZE=1]12696[/SIZE][SIZE=1]DARVIN`S VICTORY Bricassart, Bożena Wysocka[/SIZE]
[SIZE=1]12697[/SIZE][SIZE=1]DREAM`S DRAGON Bricassart, Agnieszka Zimmer[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12698[/SIZE][SIZE=1]HAWK Seven Heaven, Joanna, Jarosław Kemuś[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 4[/SIZE]
[SIZE=1]12699[/SIZE][SIZE=1]HEART `T HEART della Vanisella, . Comolli E,Drioli M,Rizzetto L., Włochy[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 2[/SIZE]
[SIZE=1]12700[/SIZE][SIZE=1]LANCE de Ciukci, . Guardiola J., Laguno-Picon L., Hiszpania[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12701[/SIZE][SIZE=1]NICK Jednicka, . Semerakova M., Posik R., Czechy[/SIZE]
[SIZE=1]12702[/SIZE][SIZE=1]Winalmik`s RED HUNTER OF SHINING WATERS, Stina Vool, Estonia[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 3[/SIZE]
[B]Klasa młodzieży-Junior class[/B] - Sędzia/Judge: Miquel A. Martinez

[SIZE=1]12703[/SIZE][SIZE=1]Oumiak`s A WINTER TALE, . Schimpf O.,Rosin C.,Kreiss J., Francja[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12704[/SIZE][SIZE=1]Oumiak's A WONDER AHOY, Fabio Cardea, Włochy[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12705[/SIZE][SIZE=1]ABRAXAS Fortunatus, Krzysztof Wróblewski[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12706[/SIZE][SIZE=1]Sibex AIRON WILL, M. Drigalova, Rosja[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12707[/SIZE][SIZE=1]ALMOST ALL of Wolf Point, . Banu M., Ionescu A., Rumunia[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 3[/SIZE]
[SIZE=1]12708[/SIZE][SIZE=1]ANGEL MAYBE BABY de la Vallée de Morava, . Stojkovic L., Boucourt S., Francja[/SIZE]
[SIZE=1]12709[/SIZE][SIZE=1]ASISTASZI-DEMON Savea-Uśmiech Klaudii, Teresa Kawałowska[/SIZE]
[SIZE=1]12710[/SIZE][SIZE=1]Yukon Tanana CHEMUK, Melania Antohi Margineau, Rumunia[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12711[/SIZE][SIZE=1]DA VINCI Eskimo River, Agata Włodarska[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12712[/SIZE][SIZE=1]Ebonyshadow n Shapali's DRAGON, Jolanta Ziaja-Kardyka[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12713[/SIZE][SIZE=1]EXCALIBUR of Snowdog Farm, Alexander Sturm, Austria[/SIZE]
[SIZE=1]12714[/SIZE][SIZE=1]GARET Nektar Północy, Tadeusz Kaczmarek[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12715[/SIZE][SIZE=1]Ulmane`s GOES TO SHEYTAN`S BEAUTY, Fireto, Francja[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12716[/SIZE][SIZE=1]Rockland's I'M A JERSEY BOY, Giordano Tarara, Włochy[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 2[/SIZE]
[SIZE=1]12717[/SIZE][SIZE=1]LESHAN de Ciukci, . Rozum M., Grzegorczyk A.[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 4[/SIZE]
[SIZE=1]12718[/SIZE][SIZE=1]MAKS Pieroth Blue (FCI), Michał Borowicki[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12719[/SIZE][SIZE=1]Ankalyn ONE LIKE NO ONE, Paola di Tomei, Włochy[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12720[/SIZE][SIZE=1]OSKAR z Pierwszej Ręki, Renata Jasińska[/SIZE]
[SIZE=1]12721[/SIZE][SIZE=1]Winterfrost's PEGASO, Ewa Górska[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW[/SIZE]
[SIZE=1]12722[/SIZE][SIZE=1]Paracortus (FCI) PEPITO, Ingrida Bieliauskaite, Litwa[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12723[/SIZE][SIZE=1]PONSI PONSI PONSI PO della Vanisella, Vanisella, Włochy[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12724[/SIZE][SIZE=1]Arktogea QUICK DEMON, Jan Wołoszun[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12725[/SIZE][SIZE=1]TIMBERWOLVES del Karraces, Marianna Nicolayeva, Rosja[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]

[B]Klasa pośrednia-Intermediate class[/B] - Sędzia/Judge: Hans Lehtinen

[SIZE=1]12726[/SIZE][SIZE=1]Oumiak`s AMBASSADEUR DE FRANCE, Jolanta Sikora[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12727[/SIZE][SIZE=1]ARES Wilcze Dziedzictwo, Natalia Kardasz[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 2[/SIZE]
[SIZE=1]12728[/SIZE][SIZE=1]A`CHICAGO Eskimo River, Urszula Ryszewska[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12729[/SIZE][SIZE=1]BUDYŃ Lux Torpeda, Małgorzata Maj[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12730[/SIZE][SIZE=1]CHINOOK de Ciukci, . Radomska T., Guardiola Dural J[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12731[/SIZE][SIZE=1]DEXTER z Dębickiej Kepy, Maja Kaczmarek[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12732[/SIZE][SIZE=1]Highlander's DOUBLE DOWN, Simone Raffaele, Włochy[/SIZE]
[SIZE=1]12733[/SIZE][SIZE=1]DUKE SUNSHINE of Blue Magic Mountain, Dieter Rauter, Austria[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 4[/SIZE]
[SIZE=1]12734[/SIZE][SIZE=1]Vinyamar`s FEARLESS WOLF, Felix Gerhard, Austria[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12735[/SIZE][SIZE=1]Winalmik`s FLY IN TO THE FUTURE, Stina Vool, Estonia[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12736[/SIZE][SIZE=1]GAMEKEEPER of Siberial Lady, Danjel Vukovic, Chorwacja[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12737[/SIZE][SIZE=1]GREAT GATSBY of Siberian Lady, M.Yu. Sinitsyna, Rosja[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 3[/SIZE]
[SIZE=1]12738[/SIZE][SIZE=1]HAKEEM KAE KAZIM Colours of the Night, Marita Klaaßen, Niemcy[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12739[/SIZE][SIZE=1]ICE DANCER of Golden Nicol, Nikolina Jordanova Davidovska, Bułgaria[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12740[/SIZE][SIZE=1]LAREDO de Ciukci, Joanna Błach[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12741[/SIZE][SIZE=1]Cry Out LATINOHEAT, Gianfranco Saracini, Włochy[/SIZE][SIZE=1]12742[/SIZE][SIZE=1]MAGIC z Pierwszej Ręki, Renata Jasińska[/SIZE]
[SIZE=1]12743[/SIZE][SIZE=1]Laikiper`s MOON FIELD WIND, E. Shepeleva, Rosja[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12744[/SIZE][SIZE=1]Tokima`s NORTHWEST PASSAGE, Maja Golob, Słowenia[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB[/SIZE]
[SIZE=1]12745[/SIZE][SIZE=1]SIERA CINNAR Yukon Tanana, Melania Antohi Margineau, Rumunia[/SIZE]
[SIZE=1]12746[/SIZE][SIZE=1]SWIFT WOLF Fortunatus, Piotr Jan Olszewski[/SIZE]
[SIZE=1]12747[/SIZE][SIZE=1]THE EAGLE`S TATANKA Di Casa Marchetti, . Marchetti N., Bianca M., Włochy[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[B]Klasa otwarta-Open class[/B] - Sędzia/Judge: Hans Lehtinen

[SIZE=1]12748[/SIZE][SIZE=1]AIRBORNE SHADOW of Arctic Skyline, Silke Michelak, Austria[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12749[/SIZE][SIZE=1]AWARE OF VICTORY Latrans, Jakub Miazga[/SIZE]
[SIZE=1]12750[/SIZE][SIZE=1]BAY OF THUNDER Tangotara, . Antoniadou E., Christidis[/SIZE]
[SIZE=1]I., Grecja[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12751[/SIZE][SIZE=1]Winterfrost`s CHICHO TERREMOTO, . Llado A., Vidal D., Hiszpania[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 2[/SIZE]
[SIZE=1]12752[/SIZE][SIZE=1]DUSTIN Sądeckie Pieszczochy, Andrzej Czaja[/SIZE]
[SIZE=1]12753[/SIZE][SIZE=1]EASY RIDER Siwash Legend, Alena Topinkova, Czechy[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12754[/SIZE][SIZE=1]Konuveres EUROPEN TIGER, Lidija Presa, Łotwa[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12755[/SIZE][SIZE=1]FIRST EXPRESS Dwie Korony, Piotr Jan Olszewski[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12756[/SIZE][SIZE=1]KASDAN de Ciukci, Agnieszka Orzechowska[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12757[/SIZE][SIZE=1]KINGLET KING Yukon Tanana, Flavian Savescu, Rumunia[/SIZE]
[SIZE=1]12758[/SIZE][SIZE=1]KIRKUK de Ciukci, Teresa Radomska[/SIZE][SIZE=1]12759[/SIZE][SIZE=1]KT THE ARTIC RAINBOW Di Casa Marchetti, . Marchetti N., Bianca M., Włochy[/SIZE]
[SIZE=1]12760[/SIZE][SIZE=1]Tovik`s LAW AND ORDER, Zsuzsanna Marton, Węgry[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12761[/SIZE][SIZE=1]LIDER NIKE`S z Pierwszej Ręki, Artur Rafalak[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12762[/SIZE][SIZE=1]NIGHTFEVER della Farha, Giorgio Squarzoni, Włochy[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12763[/SIZE][SIZE=1]PABLITO del Karraces, Jose Carlos Bernardos Carracedo, Włochy[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12764[/SIZE][SIZE=1]PACIFIC BLUES of Nashkaia, Laure Saisset, Francja[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12765[/SIZE][SIZE=1]PRINC Śnieżna Rakieta, Żanna Wieczorek[/SIZE]
[SIZE=1]12766[/SIZE][SIZE=1]Oumiak`s PUMP UP THE VOLUME, . Schimpf O., Stell P., Francja[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12767[/SIZE][SIZE=1]REWIND della Vanisella, Vanisella, Włochy[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 3[/SIZE]
[SIZE=1]12768[/SIZE][SIZE=1]SERHAT de Ciukci, Joaquin Guardiola, Hiszpania, Majorka[/SIZE]
[SIZE=1]12769[/SIZE][SIZE=1]SHERAKAN de Ciukci, . Usselmann H., Arbogast, Francja[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12770[/SIZE][SIZE=1]SIMBA del Karraces, Jose Carlos Bernardos Carracedo, Hiszpania[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC[/SIZE]
[SIZE=1]12771[/SIZE][SIZE=1]Kristari`s STOLI, Joaquin Guardiola, Hiszpania, Majorka[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 4[/SIZE]
[SIZE=1]12772[/SIZE][SIZE=1]Kivalina`s THE BLACK KNIGHT, Monika Domańska[/SIZE]
[SIZE=1]12773[/SIZE][SIZE=1]Oumiak`s THE SHOW MUST GO ON, Michaela Semerakova, Czechy[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12774[/SIZE][SIZE=1]Arktogea TRAJAN, Mary Louise Franklyn[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12775[/SIZE][SIZE=1]Utopialand U ARE THE TOP, . Capanni D., Rimini C., Włochy[/SIZE]
[SIZE=1]12776[/SIZE][SIZE=1]UNUSUAL NOVER de la Vallee de Morava, Nikolina Jordanova Davidovska, Bułgaria[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12777[/SIZE][SIZE=1]VAYGACH, S.A. Eremin, Rosja[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]

[B]Klasa użytkowa-Working class[/B] - Sędzia/Judge: Hans Lehtinen

[SIZE=1]12778[/SIZE][SIZE=1]OMEGA de la Vallee de Morava, Liliane Stojkovic, Francja
[/SIZE]
[B]Klasa championów-Champion class[/B] - Sędzia/Judge: Hans Lehtinen

[SIZE=1]12779[/SIZE][SIZE=1]ADVENTURE HERO of Blue Magic Mountain, Dieter Rauter, Austria[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12780[/SIZE][SIZE=1]Karnovanda`s ALEXANDER WOLF, Joaquin Guardiola, Hiszpania, Majorka[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12781[/SIZE][SIZE=1]Legend Continues BABY HARVESTER, . Toribio R., Argote A., Hiszpania[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12782[/SIZE][SIZE=1]BURT SIMPSON della Comtea Normanna, Gianfranco Saracini, Włochy
[/SIZE][SIZE=1]12783[/SIZE][SIZE=1]CHIRICOTE de Ciukci, Joaquin Guardiola, Hiszpania, Majorka
[/SIZE][SIZE=1]12784[/SIZE][SIZE=1]Trishamar`s DIGGITY DAWG, . Jordanova-D. N., Stojkovic L., Bułgaria[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12785[/SIZE][SIZE=1]EASY RIDER Hydrargium, Cezary Sweklej[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12786[/SIZE][SIZE=1]EXPLORER Arctic Blue, Explorer, Węgry[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12787[/SIZE][SIZE=1]EXPLORER BEAR Hydrargium, Teresa Radomska[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12788[/SIZE][SIZE=1]GREENLAND Hydrargium, Magdalena Bajon[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12789[/SIZE][SIZE=1]HEART BREACKER della Vanisella, Vanisella, Włochy[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 2[/SIZE]
[SIZE=1]12790[/SIZE][SIZE=1]HIC RHODUS, HIC SALTA Love of Wolf, . Antoniadou E., Christidis I., Grecja[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12791[/SIZE][SIZE=1]Innisfree`s INSIDER TRADE, Joaquin Guardiola-Ciukci, Hiszpania[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 3[/SIZE]
[SIZE=1]12792[/SIZE][SIZE=1]KALISBERG del Karraces, . Marchetti N., Bianca M., Włochy[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 4[/SIZE]
[SIZE=1]12793[/SIZE][SIZE=1]MATRIX of Siberian Lady, Mirjana Prpic, Serbia i Czarnogóra[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12794[/SIZE][SIZE=1]MAYBE THE BEST de la Vallee de Morava, Liliane Stojkovic, Francja[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12795[/SIZE][SIZE=1]NOTHING TO FEAR of Wolf Point, Timea Szalai, Węgry[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12796[/SIZE][SIZE=1]ORIGINAL of Wolf Point, Daniela Epure, Rumunia[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12797[/SIZE][SIZE=1]PUSHMATAHA Fortunatus, Marta Barańska[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12798[/SIZE][SIZE=1]REGULAR-POWER of Cool Water, . Usselmann, Langlais, Francja[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12799[/SIZE][SIZE=1]SHAPALI de Ciukci, Agnieszka Orzechowska[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12800[/SIZE][SIZE=1]Kaila's SILVERBEAR OF ZAUSEL, Michela Pavanati, Włochy[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12801[/SIZE][SIZE=1]TORQUEMADA THE OSLO'S SHADE IN THE FALLING STARS, Monia Pertici, Włochy[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12802[/SIZE][SIZE=1]UNIQUE SNOWDOG of Cool Water, Alexander Sturm, Austria[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12803[/SIZE][SIZE=1]UNTIL THE TOP of Baker Lake, Urszula Ryszewska[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12804[/SIZE][SIZE=1]Sheytan`s Beauty V.I.P., Sophie Boucourt, Francja
[/SIZE][SIZE=1]12805[/SIZE][SIZE=1]WILLOBY della Vanisella, Vanisella, Włochy[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC[/SIZE]

[B]Klasa weteranów-Veteran class[/B] - Sędzia/Judge: Hans Lehtinen

[SIZE=1]12806[/SIZE][SIZE=1]BURSZTYN z Coyoacan (FCI), Katarzyna Czarkowska[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 3[/SIZE]
[SIZE=1]12807[/SIZE][SIZE=1]MY SWEET LORD of Baker Lake, Urszula Ryszewska[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12808[/SIZE][SIZE=1]Innisfree NEW YORK RANGER, Piotr Kubica[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 1[/SIZE]
[SIZE=1]12809[/SIZE][SIZE=1]ZENITH`S HEIGHT, . Schimpf O., Rosin C., Francja[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 2[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=2]Suki - Bitches[/SIZE][/B]

</B>
[B]Klasa szczeniąt-Puppy class[/B] - Sędzia/Judge: Sean Delmar

[SIZE=1]12810[/SIZE][SIZE=1]ALFA Myśliwi Północy, Wojciech Reichert[/SIZE][SIZE=1]obiecujący/promising[/SIZE]
[SIZE=1]12811[/SIZE][SIZE=1]Legend Continues BABY COLUMBIA, . Toribio R., Argote A., Hiszpania[/SIZE][SIZE=1]wyb. obiecujący/very promising, lok. 1[/SIZE]
[SIZE=1]12812[/SIZE][SIZE=1]CHIMERA Husky Team, Jacek Szadkowski[/SIZE]
[SIZE=1]12813[/SIZE][SIZE=1]DONNA DOMINIQUE Bricassart, M.K. Reszke[/SIZE][SIZE=1]wyb. obiecujący/very promising, lok. 2[/SIZE]
[SIZE=1]12814[/SIZE][SIZE=1]DREAM`S SERENGETTI Bricassart, . Jettka L., Karpiński P.[/SIZE][SIZE=1]obiecujący/promising[/SIZE]
[SIZE=1]12815[/SIZE][SIZE=1]HANNAH Seven Heaven, Monika Domańska[/SIZE][SIZE=1]obiecujący/promising[/SIZE]
[SIZE=1]12816[/SIZE][SIZE=1]KARIZMA of Golden Nicol, Nikolina Jordanova Davidovska, Bułgaria[/SIZE][SIZE=1]obiecujący/promising[/SIZE]
[SIZE=1]12817[/SIZE][SIZE=1]MAKE ME HAPPY of Wolfpoint, Irene Ax, Szwecja[/SIZE][SIZE=1]wyb. obiecujący/very promising, lok. 3[/SIZE][SIZE=1]12818[/SIZE][SIZE=1]NATY Jednicka, Michaela Semerakova, Czechy[/SIZE][SIZE=1]wyb. obiecujący/very promising[/SIZE]
[SIZE=1]12819[/SIZE][SIZE=1]ROYAL LOVELY SUN Eskimoski Domek, Teresa Radomska[/SIZE][SIZE=1]obiecujący/promising[/SIZE]
[SIZE=1]12820[/SIZE][SIZE=1]SHERRY SASHKA RAY OF LIGHT Eskimoski Domek, Agnieszka Kapołka[/SIZE][SIZE=1]wyb. obiecujący/very promising, lok. 4[/SIZE]
[SIZE=1]12821[/SIZE][SIZE=1]SIBEKS BRAIT BLONDY VIN of Laitkipers, E. Shepeleva, Rosja[/SIZE][SIZE=1]obiecujący/promising[/SIZE]
[SIZE=1]12822[/SIZE][SIZE=1]SIGNATURE SERIES della Vanisella, Vanisella, Włochy[/SIZE]

[B]Klasa młodzieży-Junior class[/B] - Sędzia/Judge: Sean Delmar

[SIZE=1]12823[/SIZE][SIZE=1]Oumiak`s ADVANCE TO GO, . Schimpf O., Rosin C., Francja[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 3[/SIZE]
[SIZE=1]12824[/SIZE][SIZE=1]Sheytan`s Beauty AIE AIE AIE, Dominique Firetto, Francja[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12825[/SIZE][SIZE=1]AMBER EYES JAMRA Sibex, O. Vedeneeva, Białoruś[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12826[/SIZE][SIZE=1]ARCTIC BLUE of Wolf Point, . Banu M., Ionescu A., McKinn R., Rumunia[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12827[/SIZE][SIZE=1]ARCTIC BREEZE of Wolf Point, Laszlo Matulik, Węgry[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12828[/SIZE][SIZE=1]Oumiak's ARGENTA OASIS, . Masellis P., Pagano A., Włochy[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12829[/SIZE][SIZE=1]ARINA-ASI Savea Uśmiech Klaudii, Adam Krulak[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12830[/SIZE][SIZE=1]ARKADIA Gaia Lykaia, . Antoniadou E., Christidis I., Grecja[/SIZE]
[SIZE=1]12831[/SIZE][SIZE=1]ARTEMIS WILLMS of Snowdog Farm, Alexander Sturm, Austria[/SIZE][SIZE=1]dobra/good[/SIZE]
[SIZE=1]12832[/SIZE][SIZE=1]ARWENA-ATI Savea-Uśmiech Klaudii, Jarosław Archutowski[/SIZE][SIZE=1]dobra/good[/SIZE]
[SIZE=1]12833[/SIZE][SIZE=1]Sheytan`s Beauty AUM SANAH SHIVAYA, Cecile Granger, Francja[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12834[/SIZE][SIZE=1]Sheytan`s Beauty BE BOP A LULA, Jacq Antonell, Francja[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12835[/SIZE][SIZE=1]Naivasha`s BELLEZA DEL DIAVOLO, Cecile Granger, Francja[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12836[/SIZE][SIZE=1]Yukon Tanana CHEENAH, Melania Antohi Margineau, Rumunia[/SIZE]
[SIZE=1]12837[/SIZE][SIZE=1]Winterfrost`s CLEOPATRA, . Llado A., Vidal D., Hiszpania[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12838[/SIZE][SIZE=1]DELICJA Furtunatus, Birute Rasiulyte, Litwa[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12839[/SIZE][SIZE=1]FAMA Sądeckie Pieszczochy, Mariola Poręba[/SIZE]
[SIZE=1]12840[/SIZE][SIZE=1]Vinyamar`s FLASHING STAR, Jana Muránska, Słowacja[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12841[/SIZE][SIZE=1]HAPPY HILARY Eskimoski Domek, Teresa Radomska[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12842[/SIZE][SIZE=1]ICE-T'OSHKA Eskimoski Domek, Elina Sutiene, Litwa[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12843[/SIZE][SIZE=1]KEEP OUT of Wolf Point, Franz Karl Krenn, Austria[/SIZE]
[SIZE=1]12844[/SIZE][SIZE=1]Sibirland`s KEIKO SHAPALI, Lisa A. Amos, Kanada[/SIZE]
[SIZE=1]12845[/SIZE][SIZE=1]LOVE ME SWEET of Silverlight, Veronica Cordea, Rumunia[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12846[/SIZE][SIZE=1]MISS ARISHA Eskimoski Domek, Teresa Radomska[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12847[/SIZE][SIZE=1]MISS SHAYANE Eskimoski Domek, Joanna, Jarosław Kemuś[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12848[/SIZE][SIZE=1]NARIS ART OF BEAUTY Srebro Północy, Jarosław Polak[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12849[/SIZE][SIZE=1]PRIMA Paracortus (FCI), . Slemaite A., Zemlianskaja M., Litwa[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12850[/SIZE][SIZE=1]Arktogea QUEEN OF DREAMS, Żaneta Żmuda-Kozina[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12851[/SIZE][SIZE=1]Arktogea QUEEN OF NIGHT, Beata Jasińska[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 2[/SIZE]
[SIZE=1]12852[/SIZE][SIZE=1]Arktogea QUEEN OF SNOW, Sylwia Goszka[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12853[/SIZE][SIZE=1]Cry Out REBELLION, . Capanni D., Rimini C., Włochy[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW[/SIZE]
[SIZE=1]12854[/SIZE][SIZE=1]Ziemabora`s STILL PLAYN` WITH FYR, Michela Pavanati, Włochy[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12855[/SIZE][SIZE=1]ULTRAFIOLET del Karraces, . Kobelev D., Akopyan R., Rosja[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12856[/SIZE][SIZE=1]VICTORIA del Karraces, Jose Carlos Bernardos Carracedo, Hiszpania[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12857[/SIZE][SIZE=1]Taymyrs WHO THE BEEP IS ALICE, . Holm J., Taymyr Holm H., Dania[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. [/SIZE]
[SIZE=1]4[/SIZE][SIZE=1]12858[/SIZE][SIZE=1]Husky Haven YES SHE IS GOING TO WIN, Yu. Gontarova, Rosja[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]

[B]Klasa pośrednia-Intermediate class[/B] - Sędzia/Judge: Gael Morison

[SIZE=1]12859[/SIZE][SIZE=1]A'PANAMA Eskimo River, Maciej Kasprzak[/SIZE]
[SIZE=1]12860[/SIZE][SIZE=1]Ayuka's ALMOST UNREAL, . Masellis P., Pagano A., Włochy[/SIZE]
[SIZE=1]12861[/SIZE][SIZE=1]Winalmik`s ANASTASIA, Michela Pavanati, Włochy[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12862[/SIZE][SIZE=1]BAFFI Luks Torppeda, Robert Kucharski[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12863[/SIZE][SIZE=1]BEST OF ALL of Wolf Point, Franz Karl Krenn, Austria[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12864[/SIZE][SIZE=1]BLUE MERLE SIBERIA Bricassart, . Jettka L., Karpiński P.[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12865[/SIZE][SIZE=1]DAFFY z Dębickiej Kępy, Maja Kaczmarek[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12866[/SIZE][SIZE=1]DIAMOND LADY Mountain Stream, Maja Vahraneva, Białoruś[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12867[/SIZE][SIZE=1]ESSENCE OF BLACK Potęga Naturalności, Viljar Krhov, Estonia[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12868[/SIZE][SIZE=1]ETERNITY of Arctic Sun, . Usselmann H., Arbogast, Francja[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 3[/SIZE]
[SIZE=1]12869[/SIZE][SIZE=1]Vinyamar`s FIRE OF FAME, Felix Gerhard, Austria[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 4[/SIZE]
[SIZE=1]12870[/SIZE][SIZE=1]GO AND WIN of Wolf Point, N.E. Privalova, Rosja[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12871[/SIZE][SIZE=1]Vinyamar`s GREY EMINENCE, Jana Muránska, Słowacja[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12872[/SIZE][SIZE=1]KT UNFORGETTABLE GLEN EAGLE Di Casa Marchetti, . Marchetti N., Bianca M., Włochy[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 2[/SIZE]
[SIZE=1]12873[/SIZE][SIZE=1]MIRA CETI Srebro Północy, Jan Wołoszun[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12874[/SIZE][SIZE=1]RUSSIAN ROULETTE of Nordica, Teodora Zajane Nagy, Węgry[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC[/SIZE]
[SIZE=1]12875[/SIZE][SIZE=1]SHOSHA s Goluboy Zvezdy, D. Akhmetzyanova, Rosja[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12876[/SIZE][SIZE=1]SNEGUROCHKA iz Super Klana, L. Gavrilova, Rosja[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12877[/SIZE][SIZE=1]Oumiak`s VELVET BEAR, . Schimpf O., Rosin C., Francja[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12878[/SIZE][SIZE=1]Arktogea VENICE, Jacek Szadkowski[/SIZE]
[SIZE=1]12879[/SIZE][SIZE=1]VIRTUAL VIRGO FOR HUAQVARNA Arktogea, Jolanta Ziaja-Kardyka[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12880[/SIZE][SIZE=1]Arktogea VIXEN, Sylwia Goszka[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12881[/SIZE][SIZE=1]ZIZU QUEEN OF BEAUTI of Golden Nicol, Nikolina Jordanova Davidovska, Bułgaria[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[B]Klasa otwarta-Open class[/B] - Sędzia/Judge: Gael Morison

[SIZE=1]12882[/SIZE][SIZE=1]Doghouse Farm AISCHA, Martina Burdova, Czechy[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12883[/SIZE][SIZE=1]ALL STAR of Nashkaia, Marcel Willm, Francja[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12884[/SIZE][SIZE=1]Winterfrost`s AMBER ICE, . Llado A., Vidal D., Hiszpania[/SIZE]
[SIZE=1]12885[/SIZE][SIZE=1]AMERICAN BEAUTY Arctic Champions, Malwina Plichta[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12886[/SIZE][SIZE=1]AMI Fast Paws, Robert Kulas[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12887[/SIZE][SIZE=1]ASHANTI NIKE`S Lupinus, Dariusz Kwapiński[/SIZE][SIZE=1]b. dobra/very good[/SIZE]
[SIZE=1]12888[/SIZE][SIZE=1]ATHENA`S GIRL de la Vallee de Morava, Liliane Stojkovic, Francja[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12889[/SIZE][SIZE=1]BELLA SOPHIA, . Capanni D., Rimini C., Włochy[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12890[/SIZE][SIZE=1]Jalerran` BLACK PEARL, Ozols Dzintars, Łotwa[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12891[/SIZE][SIZE=1]CHEYENNE della Vanisella, Vanisella, Włochy[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12892[/SIZE][SIZE=1]DONA Nektar Północy, Beata Jasińska[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12893[/SIZE][SIZE=1]EMMA Paracortus (FCI), Roman Zając[/SIZE]
[SIZE=1]12894[/SIZE][SIZE=1]ESCATAPWA Siwash Legend, Alena Topinkova, Czechy[/SIZE]
[SIZE=1]12895[/SIZE][SIZE=1]EVENING SHINE Nitor Nivalis, . Górska E., Leśniak A.[/SIZE]
[SIZE=1]12896[/SIZE][SIZE=1]EVORA de Ciukci, Teresa Radomska[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12897[/SIZE][SIZE=1]KATIA Eskimoski Domek, Barbara Nowak[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12898[/SIZE][SIZE=1]KIRSTEN de Ciukci, Brigitte Oberholzer, Szwajcaria[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12899[/SIZE][SIZE=1]KT-SCIONKAWA KAN AND BROWN HAWK Di Casa Marchetti, . Marchetti N., Bianca M., Włochy[/SIZE]
[SIZE=1]12900[/SIZE][SIZE=1]LAGUNA de Ciukci, Joaquin Guardiola, Hiszpania, Majorka[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12901[/SIZE][SIZE=1]Ziemabora`s LEGACY OF A ONE NITE STAND, Ozols Dzintars, Łotwa[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12902[/SIZE][SIZE=1]Cry Out LOSE ONE REASON, . Capanni D., Rimini C., Włochy[/SIZE]
[SIZE=1]12903[/SIZE][SIZE=1]Keral`Ghin`s MARIAS TERESA, Filippo Cattaneo, Włochy[/SIZE]
[SIZE=1]12904[/SIZE][SIZE=1]MARK MY STYLE of Wolf Point, Felix Gerhard, Austria[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 2[/SIZE]
[SIZE=1]12905[/SIZE][SIZE=1]MISTY MAY of Siberian Lady, Mirjana Prpic, Serbia i Czarnogóra[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 3[/SIZE]
[SIZE=1]12906[/SIZE][SIZE=1]MODESTY BLAZE della Vanisella, Vanisella, Włochy[/SIZE]
[SIZE=1]12907[/SIZE][SIZE=1]MORNING SUNSHINE Yukon Tanana, . Fock R., Cionca D., Rumunia[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12908[/SIZE][SIZE=1]NEW WOLF POINT of Silver Light, L. Gavrilova, Rosja[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12909[/SIZE][SIZE=1]PENNYROYAL TEA Fortunatus, Monika Adamczyk[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12910[/SIZE][SIZE=1]PRETTY WOMAN Yukon Tanana, . Margineanu M., Caras G., Rumunia[/SIZE][SIZE=1]12911[/SIZE][SIZE=1]PURE POISON Fortunatus, Agnieszka, Ewa Stolarska[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12912[/SIZE][SIZE=1]Triumf-Aligel ROXANA, E. Shepeleva, Rosja[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12913[/SIZE][SIZE=1]SEONA de Ciukci, Monika Rozum[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE][SIZE=1]12914[/SIZE][SIZE=1]SONORA de Ciukci, Hanna Świercz[/SIZE]
[SIZE=1]12915[/SIZE][SIZE=1]Kristari`s TEQUILA SUNRISE, Joaquin Guardiola, Hiszpania, Majorka[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12916[/SIZE][SIZE=1]TIFFANI del Karraces, Miquel Ferris Escofet, Hiszpania[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12917[/SIZE][SIZE=1]TIFFANI Eskimoski Domek, Wojciech Brzeski[/SIZE]
[SIZE=1]12918[/SIZE][SIZE=1]TIWAYE ASANPI FOR POTĘGA NATURALNOŚCI Eskimoski Domek, . Kordel M., Zając J.[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12919[/SIZE][SIZE=1]Cry Out TRUE LOVE, . Capanni D., Rimini C., Włochy[/SIZE]
[SIZE=1]12920[/SIZE][SIZE=1]Sheytan`s Beauty T`N`T, Jacq Antonell, Francja[/SIZE]
[SIZE=1]12921[/SIZE][SIZE=1]VENI VIDI VICI of Cool Water, . Usselmann H., Arbogast, Francja[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC[/SIZE]
[SIZE=1]12922[/SIZE][SIZE=1]WINALMIK`S BABY REVOLUTION OF MAROOK RAVINE, . Pavanati M., Felix G., Włochy[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12923[/SIZE][SIZE=1]ZIMOWA BALLADA Eskimoski Domek, Teresa Radomska[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[B]Klasa użytkowa-Working class[/B] - Sędzia/Judge: Gael Morison

[SIZE=1]12924[/SIZE][SIZE=1]Hightower`s OCEAN BREAZE, . Auvinen, Heimonen, Schafer, Finlandia[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 2[/SIZE]
[SIZE=1]12925[/SIZE][SIZE=1]TENNESSEE de la Valle de Morava, Liliane Stojkovic, Francja[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 3[/SIZE]
[SIZE=1]12926[/SIZE][SIZE=1]Sheytan`s Beauty VENDETTA, . Firetto D., Cayol M., Francja[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC[/SIZE]
[B]Klasa championów-Champion class[/B] - Sędzia/Judge: Gael Morison

[SIZE=1]12927[/SIZE][SIZE=1]ABBY dos Campos da Rahina, Jose Carlos Bernardos Carracedo, Hiszpania[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC[/SIZE]
[SIZE=1]12928[/SIZE][SIZE=1]ALIZE z Leszczynowego Sadu, Dariusz Kwapiński[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12929[/SIZE][SIZE=1]Konuveres ARCTIC CHRYSTAL, Marja-Liisa Maijala-Männistö, Estonia[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12930[/SIZE][SIZE=1]Karnovanda`s BREE-ANNA, Joaquin Guardiola, Hiszpania, Majorka[/SIZE]
[SIZE=1]12931[/SIZE][SIZE=1]CASSANDRA de Ciukci, Teresa Radomska[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12932[/SIZE][SIZE=1]Sleigh Ride`s DESTINY`S CHILD, Kirsi Auvinen, Finlandia[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12933[/SIZE][SIZE=1]EAGLE RIVER Hydrargium, Teresa Radomska[/SIZE]
[SIZE=1]12934[/SIZE][SIZE=1]O'Ross EZHEVIKA, L. Koroleva, Rosja[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12935[/SIZE][SIZE=1]FATALBEAUTY della Contea Normanna, Simone Raffaele, Włochy[/SIZE]
[SIZE=1]12936[/SIZE][SIZE=1]Taysa`s GIMME KISSES, Gerd, Christina Kalmund, Niemcy[/SIZE]
[SIZE=1]12937[/SIZE][SIZE=1]GODNA z Coyoacan (FCI), Marzena Magdziarek[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12938[/SIZE][SIZE=1]GREY EMINENCE Cry Out, Gianfranco Saracini, Włochy[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12939[/SIZE][SIZE=1]JAGIENKA z Coyoacan (FCI), Katarzyna Czarkowska[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12940[/SIZE][SIZE=1]Wendonah`s JAMBALAYA, . Toribio R., Argote A., Hiszpania[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12941[/SIZE][SIZE=1]Winterfrost`s MARY POPPINS, . Llado A., Vidal D., Hiszpania[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12942[/SIZE][SIZE=1]Oumiak`s OASIS SHADRIN, Olivier Schimpf, Francja[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12943[/SIZE][SIZE=1]PRESENT-PERFECT of Wolf Point, Daniela Epure, Rumunia[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12944[/SIZE][SIZE=1]REALLY-GIRL of Cool Water, . Usselmann H., Arbogast, Francja[/SIZE]
[SIZE=1]12945[/SIZE][SIZE=1]REMEMBER ME of Cool Water, Marcel, Nicole Willm, Francja[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 2[/SIZE]
[SIZE=1]12946[/SIZE][SIZE=1]SAHARA dell`Isola del Vento, dell`Isola del Vento, Włochy[/SIZE]
[SIZE=1]12947[/SIZE][SIZE=1]SMART REMARK della Vanisella, della Vanisella, Włochy[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12948[/SIZE][SIZE=1]TANTOUM PULCHRA QUAM of Baker Lake, . Marchetti N., Bianca M., Włochy[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12949[/SIZE][SIZE=1]Sheytan`s Beauty TENDENCY ICE-T, Dominique Firetto, Francja[/SIZE]
[SIZE=1]12950[/SIZE][SIZE=1]TENDRESSE`S de la Valle de Morava, Liliane Stojkovic, Francja[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12951[/SIZE][SIZE=1]Dynasty D TIP-TOP-TYA, . Antoniadou E., Christidis I., Grecja[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12952[/SIZE][SIZE=1]Arktogea TSUNAMI, Jacek Szadkowski[/SIZE]
[SIZE=1]12953[/SIZE][SIZE=1]Taymyrs TWISTED SISTER, . Taymyr Holm H., Soeberg H., Dania[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 4[/SIZE]
[SIZE=1]12954[/SIZE][SIZE=1]UENNE NOLWENN PRINCESS de la Vallee de Morava, Nikolina Jordanova Davidovska, Bułgaria[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent[/SIZE]
[SIZE=1]12955[/SIZE][SIZE=1]Arctic Blue WIND-CHILL-FACTOR, Mireia Cabre Asensio, Hiszpania[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 3[/SIZE]
[B]Klasa weteranów-Veteran class[/B] - Sędzia/Judge: Gael Morison

[SIZE=1]12956[/SIZE][SIZE=1]Winalmik`s ELEMENTS OF STYLE, Michela Pavanati, Włochy[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 3[/SIZE]
[SIZE=1]12957[/SIZE][SIZE=1]HAILEY`S COMET della Vanisella, Diego Buranello, Włochy[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 4[/SIZE]
[SIZE=1]12958[/SIZE][SIZE=1]LOVE ME DO of Nordica, Teodora Zajane Nagy, Węgry[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 1[/SIZE]
[SIZE=1]12959[/SIZE][SIZE=1]Yukon Tanana STAR THAT TRAVELS XANI, Melania Antohi Margineau, Rumunia[/SIZE][SIZE=1]doskonała/excellent, lok. 2[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

w innych rasach sa pomylki i/lub braki. patrzac na husky tez kilka nie pokrywa sie z tym pisane bylo chociazby tutaj, dobrze gdyby to sprostowac (Chiricote de Ciukci, Until the Top of Baker Lake, Artic Blue Explorer, Arktogea Trajan). ale i tak super ze tak szybko wrzucone

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka']w innych rasach sa pomylki i/lub braki. patrzac na husky tez kilka nie pokrywa sie z tym pisane bylo chociazby tutaj, dobrze gdyby to sprostowac (Chiricote de Ciukci, Until the Top of Baker Lake, Artic Blue Explorer, Arktogea Trajan). ale i tak super ze tak szybko wrzucone[/quote]


Ja dzisiaj bede w zk, i wszytsko sparwdze, jesli ktos jeszcze widzi blad to prosze o szybki kontakt - chiricote zdaje sie nie bylo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']Ja dzisiaj bede w zk, i wszytsko sparwdze, jesli ktos jeszcze widzi blad to prosze o szybki kontakt - chiricote zdaje sie nie bylo[/quote]

super. w sukach w otwartej jeszcze nie ma w tych wynikach IV lokaty, chociaz moze nie przyznali po prostu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...