Jump to content
Dogomania

Kto z husky wybiera się na światówkę???


zpr

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jolka11']Dobrego nastawienia i uśmiechu nigdy nie jest nadmiar. :klacz:
Ponieważ nigdy nie wiem co i gdzie proszę o dodatkowe informacje abym i ja mogła się znaleźć gdzieś w pobliżu naszej flagi :lol:.[/quote]


Może uda mi sie poszukać pare małych flag-takich z pochodów pierwszomajowych:lol: PEŁEN ODJAZD!Jak tak dalej pójdzie to zamiast kwiatów-flagi we włosach:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']a jak jest na wspolwłasnosc polsko-hiszpanska to co wtedy??? i jest z hiszpanskiej hodowli:diabloti:[/quote]
Jeśli chodzi Ci o psa Oli, to wiesz, wszystko zależy czy ona się bardziej Polką czy Hiszpanką czuje :evil_lol:. Poza tym w takim przypadku hodowca pewnie będzie wolał ten sukces wziąć na siebie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LOCZEK']Może uda mi sie poszukać pare małych flag-takich z pochodów pierwszomajowych:lol: PEŁEN ODJAZD!Jak tak dalej pójdzie to zamiast kwiatów-flagi we włosach:lol:[/quote]

Pewnie nie prędko będzie wystawa takiej rangi w Polsce więc macie absolutną rację, trzeba to wykorzystać w jak najlepszy sposób
Czyli zaopatrujemy się we flagi, zgrzewki :beerchug: , mnóstwo uśmiechu i życzliwości.... w oczekiwaniu na zbliżające się zwycięstwo :):sabber:
i naleśniki z zieloną mazią (lub co innego).
:terazpol:
Póki co zapraszam do lektury "Przyjaciela Psa" (jest artykuł o huskich !!)
Ps.
Mam nadzieję, że admin nie uzna tego za reklame..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']Jeśli chodzi Ci o psa Oli, to wiesz, wszystko zależy czy ona się bardziej Polką czy Hiszpanką czuje :evil_lol:. Poza tym w takim przypadku hodowca pewnie będzie wolał ten sukces wziąć na siebie ;)[/quote]


chodzi mi o Leshana:) ...w razie czego hiszpanska flage mam;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']
Będziemy mieć taką naszą dyżurną.
Zatrudnimy jakiegoś ochotnika (Lidzia? :razz: ), co by latał pomiędzy ringami i wyłapywał polskie sukcesy (i mini sukcesy też ;) ).
Ilekroć jakiś polski zwierz zajmie lokatę, ów ochotnik będzie miał za zadanie pojawić się w kadrze zdjęć z polskim sztandarem :loveu:
Trzeba pokazać naszym gościom, jak wygląda nasza flaga narodowa (taki element propagandowo- szkoleniowy :diabloti: ).

[/quote]
Kasiu ja bardzo chętnie, jak tylko znajde czas bo chyba będe w czwartek (tak jak w pozostale dni) pracowac na ringu:roll:ale jeśli sie uda to ja bardzo chętnie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolka11']Dobrego nastawienia i uśmiechu nigdy nie jest nadmiar. :klacz:
Ponieważ nigdy nie wiem co i gdzie proszę o dodatkowe informacje abym i ja mogła się znaleźć gdzieś w pobliżu naszej flagi :lol:.[/quote]

Flaga (przynajmniej jedna ;) ) będzie gdzieś u mnie- położę na wierzchu, żeby było widać :razz:
Jakby co, to łapać się za nią i skakać ludziom przed obiektywami :diabloti:
Obyśmy mieli dylemat, że flag za mało wzięlismy :cool1:

Gosia i Kropki....
Wino? :laugh2_2:
Świetny pomysł- może i nam coś się zmieści do bagażu- w razie czego będziemy topić smutek :diabloti:
W sumie, podobno nie ważne za co, ważne, żeby się napić :rolleyes:
A tak swoją drogą.... skąd to wino, że tak psią nazwę ma? :razz:

Savannah- Ty się nie martw.
Jakoś damy sobie radę, żeby nas zauważono :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']49 ring to suczki otwarta

A jak wam sie kotyliony podobają :cool3:[/quote]
[COLOR=Navy]
Jak dla mnie to takie sobie i numerek z większej odległości będzie cięzko dostrzec :/


Ciekawe kim będą asystenci :)
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

W sumie to zwiedzajacym nawet bedzie co ogladac, bo klasy sie tak na siebie nakladaja, nawet dorosle. Niektorzy beda mieli nie mały problem z pokazaniem psów. Dobrze by chcoiaz bylo zeby psy i suki otwrata zakonczyly sie o tej samej porze ( mogliby poczekac chwile na drugim ringu), bo poki co wyglada na to ze suki z otwartej zajdą na championy.

I mam nadzieje ze przy takiej stawce sedziowie bede brac na ring po 10 psów co najwyzej.

a numerki moze i ładne ale jak juz gdzies pisałam mało fukcjonalne...przydadza sie nożyczki do oprawy:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...