Jump to content
Dogomania

Zjazd Yorków 13.02.2011 Warszawa- Promenada


bafi_riko

Recommended Posts

Witam wszystkich Yorkomaniaków !
W tym roku, po raz kolejny odbywa się impreza tematyczna dla Yorków
Spotkanie odbędzie się w Warszawskiej Promenadzie dn. 13.02

Załączam treść maila, jakiego dostałam od organizatorów


Witam serdecznie,
W tym roku również organizujemy Promenadę Yorków, tym razem pod hasłem York Americano. Motywem przewodnim będzie dynamiczna muzyka z Włoch lat 60 –tych.
Impreza odbędzie się 13 tego lutego. Zaczynamy od godz. 16.

W programie:
Prezentacja wiosennej kolekcji z salonów Promenady
Prezentacja ubranek dla Yorków
Licytacja ubranek na rzecz schroniska
Wybory miss i mister York

Bardzo proszę zabrać kartę szczepień Pani psa.



Ja napewno sie pojawie, mój Riko również ! Zachęcam i Was po Promenada nie postarała się o dobrą reklamę, a ja dowiedziałam się przypadkiem.
Relacja z zeszłorocznego zlotu na stronie promenady: [URL]http://www.promenada.com/[/URL]
W zakładce "wydarzenia"

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://img265.imageshack.us/i/yorki.png/[/URL]

Serdecznie zapraszamy na walentynkowy pokaz Yorków, który odbędzie się w niedzielę 13 lutego 2011r. pod hasłem York Americano. Motywem przewodnim imprezy będzie gorąca, włoska muzyka z lat 60-tych. Tego dnia w przyjaznej dla zwierząt atmosferze zaprezentowane zostaną zarówno kreacje dla właścicieli, jak również stroje i akcesoria dla psów rasy Yorkshire Terier z najnowszych kolekcji, według tegorocznych trendów. Głównąatrakcją wieczoru są wybory Miss i Mister York. Zdobywcy tego tytułu zostaną obdarowani nagrodami, pucharami i dyplomami.Posiadaczy Yorków zachęcamy do licytacji ubranek dla piesków. Uzyskane pieniądze z licytacji w całości zostaną przekazane dla zwierząt ze schroniska Porzucony Kundelek.Od tego roku, wspólnie z patronem merytorycznym imprezy – miesięcznik Mój Pies – rozpoczynamy akcję edukacyjną „Sprzątnij po mnie”. Celem akcji jest promowanie czystości miast i sprzątanie po swoich pupilach. Odwiedzające tego dnia Promenadę pieski otrzymają torebki, dzięki którym ich właściciele będą mogli posprzątać po swoich psach.Impreza urozmaicona zostanie pokazami tanecznymi najlepszych instruktorów tańca ze szkoły tańca Saska Dance Studio.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fusiafusia

Witam się ! :multi:
Ja bym pojechała.....Ale mam inne plany....:-( A i tak jadę 11 czerwsca czy Jakoś tak na " Zlot yorków " w Warszawie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...