Jump to content
Dogomania

Głogów 20-21.01.2007


TANANA

Recommended Posts

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mysmy niedawnio wrocili ;) drogi to same mowia za siebie. widzialam 2 polgi, od 3 dni wiec czego tu sie spodziewac..
a wystawa bardzo mila. jestem bardzo zadowolna z sedziny (anna Tits, Rus) bardzo dokladna, precyzyjna, wymagajaca. mysmy byli drudzy ale i tak jestem zadowolona ;] sedzina pochwalila charakter Ramzesa no i wystawianie ;] hehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='essska1']mysmy niedawnio wrocili ;) drogi to same mowia za siebie. widzialam 2 polgi, od 3 dni wiec czego tu sie spodziewac..
a wystawa bardzo mila. jestem bardzo zadowolna z sedziny (anna Tits, Rus) bardzo dokladna, precyzyjna, wymagajaca. mysmy byli drudzy ale i tak jestem zadowolona ;] sedzina pochwalila charakter Ramzesa no i wystawianie ;] hehe[/quote]


Tak sędzina bardzo dokładna (sama hoduje dobermany od ponad 20 lat)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='essska1'] jestem bardzo zadowolna z sedziny (anna Tits, Rus) bardzo dokladna, precyzyjna, wymagajaca. mysmy byli drudzy ale i tak jestem zadowolona ;] sedzina pochwalila charakter Ramzesa no i wystawianie ;] hehe[/quote]
Zgadzam się! Nas też sędziowała i też mi się podobała! Nigdy jeszcze nikt nie obejrzał mojego psa tak dokładnie i nie opisał tak dokładnie! :loveu: :loveu: :loveu:

[quote name='cynio6']mój Cardigan zdobył CWC i został Championem Polski:crazyeye::crazyeye::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/quote]
[B]cynio6[/B] - GRATULUJĘ :klacz: :klacz: :klacz: i witam w klubie :lol:

Pozdrawiam
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

[quote name='essska1']mysmy niedawnio wrocili ;) drogi to same mowia za siebie. widzialam 2 polgi, od 3 dni wiec czego tu sie spodziewac..
a wystawa bardzo mila. jestem bardzo zadowolna z sedziny (anna Tits, Rus) bardzo dokladna, precyzyjna, wymagajaca. mysmy byli drudzy ale i tak jestem zadowolona ;] sedzina pochwalila charakter Ramzesa no i wystawianie ;] hehe[/quote]
Gratuluje udanego wystepu! :lol:
A jakie jeszcze byly RRy zgloszone? Kto wygral rase?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zeliika']A jakie jeszcze byly RRy zgloszone? Kto wygral rase?[/quote]

Chodzi o Rhodesian Ridgeback ??

To zgłoszone były

[COLOR=red][B]PSY[/B][/COLOR]

[B]Klasa szczeniąt[/B]
JAAFAR JAMBO SANA

[B]Klasa pośrednia[/B]
CAR Guernica

[B]Klasa otwarta[/B]
FABER Pręgowce z Jasienia
SHANGANI THABO KIBURI

[B][COLOR=red]SUKI[/COLOR][/B]

[B]Klasa młodzieży[/B]
ABA WITTY AJANI Ukerewe
KADA KABILIANA Draconis
SHANGANI AFANDE PACHIKA

[B]Klasa pośrednia[/B]
BUSARA EDENI z Bielan
JUZIA JUZI Folwark Zwierzęcy

[B]Klasa otwarta[/B]
BINTAKI - MALA AMIRA MARA SHEMSA
CZENGA Nie Dla Każdego
RENOMA RAPI Krasny Młyn

[B]Klasa championów[/B]
AMBRA z Roudnicka
BENA Guernica
BOSWELLI BEA SOLIPSE
KISANGANI DANGEROUS MIND OF CALADESI
SAMANA Rod-Ridż

Link to comment
Share on other sites

[quote name='massima']
[COLOR=red][B]Zwycięzcą grupy 8 został cocker spaniel amerykański - Zilk's INFINITY PRECISION[/B][/COLOR]
[/quote]Wielkie gratulacje dla Kiwiego :multi::multi::multi:


P.S. ma ktoś jakieś fotki cocker spanieli angielskich?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AiMiN'][B]Savannah[/B], wielkie gratki dla Was raz jeszcze, ślicznie się prezentowałyście :klacz: . Do Asiaczka nie mogłam się wczoraj dodzwonić, numer był zajęty...
Pogoda w sobotę była kiepska, ale jak widzę dziś jest jeszcze gorsza.
Mój rudas wczoraj dostał CWC i tytuł NDPwR. Bardzo się z tego cieszę :multi:
Gratuluję![/quote]
AiMiN'ku Kochany, dziekuje za mile slowa!! Szkoda ze nie widzialas Best Of Group, Asiaczkowa Buszka poszla perfekcyjnie, o wiele lepiej niz na rasie, chyba wiedziala o co chodzi:cool3:
No i dzieki za rozladowanie napiecia przed ringowego, jestes nie zawodna !!! Chyba potrzebuje wiecej takich sesji:cool3:, jestesmy umowione?:eviltong:;)
Asiaczek do mnie dzwonila jakas godzinke po finalach, bardzo sie cieszyla:p
Gratulacje dla Rudziacha, spisal sie chlopak!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Troche spóźnione, ale s[B]erdeczne gratulacje dla Zwycięzców z Glogowa:[/B]
[COLOR=Red]Marysia &gonczy
AiMiN
Jo-jo
Savannah - [I]special thanks![/I]
Musia
Frodo
Essska1
cynio6[/COLOR]

Ściskam Wam wszystkich bardzo mocno i cieszę się razem z Wami!

Niestety, nie mogłam tego zrobić wcześniej, bo Wy - walczyliście w sobotę i niedzielę, a ja w niedzielę walczyłam w Kownie (CAC), z sukcesami.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany stawkami - zapraszam do topiku CAC-Kowno (28.01.2007 r.).
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Tak na poprawę humoru :) Pan Karel HORAK w ringu chartów afgańskich :D :D :D
[img]http://images14.fotosik.pl/75/c50e7f1b5f7ee819.jpg[/img]
[img]http://images13.fotosik.pl/27/cd2005afc1e23c9c.jpg[/img]
No ja się posikałam ze śmiechu jak to zobaczyłam haha haha haha haha haha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...