Jump to content
Dogomania

Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!


agusiazet

Recommended Posts

[quote name='agusiazet']Przecież jakieś pieniążki po Łajtku ma Joodith, one nie pójdą na Baja? Postaram się o bazarek na Baja, bo córka odnalazła aparat![/QUOTE]

Oczywiscie ze to dla Baja, tylko jak opłacimy kastację to bedzie chyba brakowlao do hotelowania...
Poprosiłam juz Joodith, zeby przeniosła tutaj finanse po Łajtku .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']A czy z kolei sponsor hotelikowania Łajtka za drugi miesiąc się wycofał? Kastracje u doktora Kozioła są po bardzo przystępnych cenach! Tylko chyba wcześniej trzeba by go zaszczepić na wirusówki![/QUOTE]

A kto był tym sponsorem?
Tam chyba były tylko zebrane pienadze na drugi mioesiąc...
Pani Angelika, która wpłaciła najwięcej jest jak najbardziej za przekazaniem pieniedzy dla Baja.

Link to comment
Share on other sites

tak tak, zgadza sié, na II miesiác nie ma sponsora, tylko po rpostu byla zebrana duza suma. A ja jesli moge sié wtracic, to proponowalabym nie kastrowac psiaka, tylko raczej wydajac go do domu wydac albo pod warunkiem kastracji do podanej na umowie daty oraz sprawdzic potem/ ewentualnie gdy znajdzie sié zainteresowany domek poprosic go o finanse na kastracjé i przed wydaniem wykastrowac.
Po co sié denerwowac, szukac pieniédzy (gdy jeszcze przeciez nie ma na III m-c), skoro tak to mozna zalatwic? To nie sunia, sprawa nie jest na ostrzu noza :)
Takie moje zdanie :)

Link to comment
Share on other sites

kurczé, nie wiem, wydaje mi sié, ze mniej wiécej czuc czlowieka, czy jest okay czy nie..
Wiadomo, róznie moze byc, ale jak dotád mi sié nie zdarzylo jeszcze zeby domisko sié nie wywiázalo.. Suczki sterylizuje zawsze i nie wydam bez, ale samczykow wydaje bez i potem sprawdzam. Skád byloby brac kasé na wszystko... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']kurczé, nie wiem, wydaje mi sié, ze mniej wiécej czuc czlowieka, czy jest okay czy nie..
Wiadomo, róznie moze byc, ale jak dotád mi sié nie zdarzylo jeszcze zeby domisko sié nie wywiázalo.. Suczki sterylizuje zawsze i nie wydam bez, ale samczykow wydaje bez i potem sprawdzam. Skád byloby brac kasé na wszystko... :([/QUOTE]

My do tej pory właśnie z braku kasy streylizowalismy wszystkie wydawane suczki, no a z samcami było tak jak piszą Rodzice Maciusia. Brak kasy zmuszał niestety do tego.
Rozmawiałam dzsiaj ze stonką - jest za kastracją, bo jak Baj nie znajdzie domu, to pojedzie do niej - a u niej na początku mogą byc z zabiegami problemy.
Wiem, ze kasy mało; ale jakos trzeba będzie kombinowac.

Link to comment
Share on other sites

Jestem u Baja, oczywiście jestem za kastracją jak zawsze, wiem że wszystkim brakuje kasy ale w Mielcu podobno nie jest drogo. Oczywiście udaję się po prośbie i grosik do grosika jakoś się uzbiera brakujące pieniążki. A gdyby Baja ktoś pokochał wcześniej to byłaby szansa dla kolejnej bidy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Właśnie opłaciłam miesiąc pobytu baja w hoteliku wraz z wyżywieniem:)[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy:loveu:
Teraz my musimy dozbierac na kolejny...
No i na kastrację.
Dzisiaj rozmawiałam z p. Asią - Baj ma sie świetnie, przepada za towarzystwem swoich tymczasowych właścicieli, zżył sie równiez z panem, który pomaga w hoteliku.
Wysłalam p. Joannie adres wątku, moze zajrzy i napisze nam cos o Baju:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Bardzo dziękujemy:loveu:
Teraz my musimy dozbierac na kolejny...
No i na kastrację.
Dzisiaj rozmawiałam z p. Asią - Baj ma sie świetnie, przepada za towarzystwem swoich tymczasowych właścicieli, zżył sie równiez z panem, który pomaga w hoteliku.
Wysłalam p. Joannie adres wątku, moze zajrzy i napisze nam cos o Baju:cool3:[/QUOTE]
Cudowny chłopiec.Jak to dobrze,że juz nie jest w schronie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']czyli czekamy na ogłoszonka - a kiedy będą? Bo ja mogę tak na szybko strzelić kilka jeśli trzeba długo czekać. Marzy mi się, żeby Bajucha znalazł domek przed swoim II m-cem :)[/QUOTE]
Jak mozesz to bardzo prosimy o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...