Jump to content
Dogomania

Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!


agusiazet

Recommended Posts

Dnia 25.09.2022 o 22:24, Maciek777 napisał:

Dziękuję bardzo. Dobrze znowu Cię widzieć. Myślałem, że już tu nie zajrzysz. 

Bardzo się opuściłem z tymi zdjęciami. Muszę się brać za nie. Tyle, że niestety Bajowych oczywiście już nie będzie...  Jednak przeszukałem telefon i mam niepublikowany filmik i kilka fotek. Filmik stary bo jeszcze nawet Panda na nim jest 🙂 Po przesłaniu na YouTuba, jakość bardzo się popsuła. Chyba nigdy tego nie zrozumiem dlaczego tak się dzieje.

 

A tu kilka fotek. Z tym, że muszę Wam kogoś na nich przedstawić. To jest Aaro 🙂 Pies mojej siostrzenicy. Przygarnęła go, porzuconego w lesie, jeszcze przed Bożym Narodzeniem. Miał zostać na miesiąc więc nawet Wam go nie pokazywałem. Sprawy się pokomplikowały i on nadal u mnie jest. Tzn mieszka w pomieszczeniu gospodarczym. Innym niż Baj i Alfred zimą więc z niczym to nie kolidowało.

1664136194342dsdfds.jpg

1664136194391fdfgfg.jpg

1664136194435ffdhfg.jpg

 

Dnia 25.09.2022 o 22:25, Maciek777 napisał:

1664136194206fgfdgf.jpeg

1664136194233fgdhfd.jpeg

1664136194267sfgfgf.jpeg

1664136194296dsgdsg.jpeg

                                            🍀Krátká zpráva uživatelky vera_vila - Modrý koník 🍀

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.10.2022 o 22:00, Maciek777 napisał:

Aaro chyba po raz pierwszy był w domu, a tym bardziej w kąpieli 😄 

Nad zdjęciami całej gromady pracuję 😕 

Diana na szczęście powoli chudnie. Jak przyjechała w lipcu to miała 41 kg, a tydzień temu 38,5 kg 🙂  

Jak na pierwszy raz w domu i w kąpieli, to wspaniały pies - taka mina słodko przerażona zamiast "ostrej obrony" :)  

Dobrze, że Diana powoli traci nadmiar kilogramów.... dla zdrowia i urody :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.10.2022 o 09:26, mari23 napisał:

Jak na pierwszy raz w domu i w kąpieli, to wspaniały pies - taka mina słodko przerażona zamiast "ostrej obrony" 🙂

Dobrze, że Diana powoli traci nadmiar kilogramów.... dla zdrowia i urody 🙂

Na nowe sytuacje głównie reaguje strachem i ucieczką. Ale potrafi zrobić użytek z zębów...

Chyba gdzieś podjada i nawet nie chcę myśleć co bo je tyle samo co Inka, a ta jest prawie dwa razy lżejsza i nie tyje 😛 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.10.2022 o 20:48, Maciek777 napisał:

Na nowe sytuacje głównie reaguje strachem i ucieczką. Ale potrafi zrobić użytek z zębów...

Chyba gdzieś podjada i nawet nie chcę myśleć co bo je tyle samo co Inka, a ta jest prawie dwa razy lżejsza i nie tyje 😛 

Tak samo reaguje mój "tymczas" Bezik, jest u mnie rok i wciąż się boi 😞

"je tyle samo co Inka, a ta jest prawie dwa razy lżejsza i nie tyje"

hahahaha :) kobiety często tak mają :)  😉

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Dnia 10.10.2022 o 09:29, mari23 napisał:

Tak samo reaguje mój "tymczas" Bezik, jest u mnie rok i wciąż się boi 😞

"je tyle samo co Inka, a ta jest prawie dwa razy lżejsza i nie tyje"

hahahaha 🙂 kobiety często tak mają 🙂😉

 

 

Zdaje się, że ten strach to już zostaje w zwierzakach do końca 😞 

😄 

Dnia 20.10.2022 o 23:07, Tola napisał:

Dawno nie zaglądałam, muszę na spokojnie nadrobić zaległości.

Tymczasem pozdrawiam wszystkich cieplutko🍁🍂🍁

Zapraszam w takim razie ponownie i również pozdrawiam 🙂

 

Przepraszam Was na KOLEJNĄ nieobecność 😞 Już wstyd mi się tłumaczyć bo nic mnie nie usprawiedliwia. Dzisiaj wpadam tu tylko na chwilę, a jutro postaram się nadrobić zaległości na Waszych wątkach. Teraz fotki, z czego większość z tego weekendu 🙂 Dopiero jak je wgrałem na kompa przed chwilą, to się okazało, że sporo zdęć jest poruszonych, zwłaszcza kotów więc będzie ich mało tym razem, ale nadrobimy 😉 

DSC_0737cdsfdsfd.JPG

DSC_0742rgreg.JPG

DSC_0743fdgfdg.JPG

DSC_0749grfgd.JPG

DSC_0764fdfgd.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Z przyjemnością oglądam zdjęcia zwierzaków w jesiennej aurze:)

Króliczki uroczo prezentują się w tych kolorowych szeleczkach, koty jak to koty zawsze gotowe do snu, a psie mordki coraz dziej siwe, bardzo przypominają mi moją Zulcię. Wszystkie urocze.

Upływ czasu niestety  nikogo nie oszczędza.

A brak czasu rozumiem, mam tak coraz częściej;)

 

Link to comment
Share on other sites

Cudne fotki ( jak zawsze u Macieja :)) , cudne zwierzaki, napatrzeć się nie mogę, zwłaszcza na króliczki na smyczkach i te rozczulające czarnulki - Diankę z Inką. Alfred widzę wciąż jeszcze woli samotny spacer z panem od towarzystwa dziewczyn 😉 Koteczki przesłodkie - jednym słowem - długotrwały brak zdjęć został nam sowicie wynagrodzony ❤️ foty cieszą oczy i serce!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.11.2022 o 21:27, Tola napisał:

Z przyjemnością oglądam zdjęcia zwierzaków w jesiennej aurze:)

Króliczki uroczo prezentują się w tych kolorowych szeleczkach, koty jak to koty zawsze gotowe do snu, a psie mordki coraz dziej siwe, bardzo przypominają mi moją Zulcię. Wszystkie urocze.

Upływ czasu niestety  nikogo nie oszczędza.

A brak czasu rozumiem, mam tak coraz częściej;)

 

Cieszę się bardzo, że zdjęcia Ci się podobają 🙂 

Ten czas w stosunku do zwierząt to jakoś bardzo dziwnie płynie. Długo są w średnim wieku i nagle stają się mocno schorowanymi staruszkami 😕 

Braku czasu w swoim przypadku jakoś nie rozumiem. Nigdy jeszcze mi tak szybko nie płynął... Dosłownie miesiąc jak tydzień.

Dnia 14.11.2022 o 21:43, mari23 napisał:

Cudne fotki ( jak zawsze u Macieja :)) , cudne zwierzaki, napatrzeć się nie mogę, zwłaszcza na króliczki na smyczkach i te rozczulające czarnulki - Diankę z Inką. Alfred widzę wciąż jeszcze woli samotny spacer z panem od towarzystwa dziewczyn 😉 Koteczki przesłodkie - jednym słowem - długotrwały brak zdjęć został nam sowicie wynagrodzony ❤️ foty cieszą oczy i serce!

Bardzo dziękuję za komplementy, jak zawsze 🙂 

Co zrobić, jakoś nie zaiskrzyło między Alfredem a suniami 😉 

Mam wątpliwości co do tego "sowitego wynagrodzenia", ale przy następnej sesji bardziej się postaram 🙂 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 16.11.2022 o 21:51, Maciek777 napisał:

Bardzo dziękuję za komplementy, jak zawsze 🙂 

Co zrobić, jakoś nie zaiskrzyło między Alfredem a suniami 😉 

Alfred pewnie liczył ma mniejsze i młodsze dziewczyny, a tu duże i stare.... 

Za to dla nas " cioteczek nienormalnych" one są przecudne ❤️❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2022 o 09:14, mari23 napisał:

Alfred pewnie liczył ma mniejsze i młodsze dziewczyny, a tu duże i stare.... 

Za to dla nas " cioteczek nienormalnych" one są przecudne ❤️❤️ 

Lepszy rydz... 😉 Przy następnej adopcji zapytam go o zdanie 😄 

Dziękuję, dla mnie też 🙂 

Dnia 30.11.2022 o 19:19, terra napisał:

Ale się u Ciebie Maćku zaczerniło 😉

Tylko koty się wyłamały 🙂

Do teraz nie pomyślałem o tym, a faktycznie 😄 

 

A mam do Was pytanie po przeczytaniu ostatnich wiadomości z wątku Florki. Inka ma problem z kupami od samego przyjazdu, czyli od lipca. Kupę robi normalną, ale później przez resztę dnia co najmniej kilka razy "wydusza" jeszcze z siebie po troszku, ale wtedy jest to biegunka lub nic nie wyleci. W schronisku słyszałem, że psy w nowych domach potrafią załatwiać się co chwilę, czy to z nerwów czy aby zaznaczyć swój teren, ale tu już prawie pół roku minęło, a nic się nie zmienia. Wyniki krwi w porządku, dostała wtedy jakiś antybiotyk w zastrzyku i probiotyk w tabletkach, ale to też niczego raczej nie zmieniło. Nie wiem już czy wymaga jakichś specjalistycznych badań czy o co chodzi 😕 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2022 o 23:42, Maciek777 napisał:

A mam do Was pytanie po przeczytaniu ostatnich wiadomości z wątku Florki. Inka ma problem z kupami od samego przyjazdu, czyli od lipca. Kupę robi normalną, ale później przez resztę dnia co najmniej kilka razy "wydusza" jeszcze z siebie po troszku, ale wtedy nie jest to biegunka lub nic. W schronisku słyszałem, że psy w nowych domach potrafią załatwiać się co chwilę, czy to z nerwów czy aby zaznaczyć swój teren, ale tu już prawie pół roku minęło, a nic się nie zmienia. Wyniki krwi w porządku, dostała wtedy jakiś antybiotyk w zastrzyku i probiotyk w tabletkach, ale to też niczego raczej nie zmieniło. Nie wiem już czy wymaga jakichś specjalistycznych badań czy o co chodzi 😕 

Podobny problem miał mój Kazanek (*), u niego powodem był uchyłek blisko odbytu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...