Jump to content
Dogomania

Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!


agusiazet

Recommended Posts

Dnia 12.12.2021 o 20:40, mari23 napisał:

To tak, jak z moim Milusiem.... trzeci miesiąc głodzę go prawie, wydzielam jedzonko, żeby schudł staruszek....i nic z tego 😞

Może podjada koopy? 😕 

Dnia 13.12.2021 o 10:08, Olena84 napisał:

O kurcze ale masz grubaski!

Co mam??? Jest ich więcej do kochania 😛 

Dnia 13.12.2021 o 13:07, Nadziejka napisał:

                                                      ❤️   ❤️   ❤️   ❤️ 

🙂 

Dnia 15.12.2021 o 11:25, Tyśka) napisał:

Ojj, dużo zdrowia dla Bajutka i dla Kici.

A spróbuj zamienić sposób żywienia:) Tzn podawać samą mokrą, bez suchej. Sucha nie jest też wskazana dla kotów ze względu na częste problemy z nerkami wynikające z niechęci do picia odpowiedniej ilości wody.

Dzięki 🙂 

Dostają moczoną suchą karmę, a i tak piją dużo wody. Gdy były na samych puszkach to prawie wcale nie piły. Właśnie też na samych puszkach mocno schudły bo na początku dostawały jej nie za dużo i cały czas chodziły głodne 😕 Później zaczęły dostawać trochę więcej i takie są efekty 😞 Ale raczej, tak jak mówisz wrócę do samych puszek bo tak nie może być... 

Dnia 16.12.2021 o 10:41, jotpeg napisał:

Dorodne koty! Pozdrawiam i życzę zdrowia dla wszystkich!

Dziękujmy i również pozdrawiamy 🙂 Aż zbyt dorodne 😉 

Link to comment
Share on other sites

Wrzucam wreszcie te fotki 🙂 Z połowy jestem średnio zadowolony więc postaram poprawić się przez Święta 🙂 No i właśnie, ładny śnieg był na początku grudnia, a Święta raczej będą u  tu w jesiennej pogodzie... 

Baj nie był zbyt zadowolony tego dnia. To był ten czas gdzie zaczęło go boleć. Teraz już Trocoxil działa na szczęście. Nie wiem czy w pełni, ale zdaje się, że go już kręgosłup nie boli.

DSC_051165865.JPG

DSC_0424455767.JPG

DSC_0436242354.JPG

DSC_0439354365.JPG

DSC_0440243546.JPG

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.12.2021 o 19:58, Tyśka) napisał:

Pięknie się prezentują psiaki w zimowej scenerii, a alfredowe ubranko jest cudne! 🙂 Też muszę kupić swojemu, bo co spadek temperatury to ma katar.

Hihi, z kotami nie da się inaczej. Muszą być na stole, taka ich natura 😉 

 

Fotki zwierzaków przepiękne :) stołówkowych "tymczasów" też :)

a na stole obowiązują "kocie zasady", jak widać :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Cudowne, zadbane zwierzaki, zima im nie straszna:)

Ubranko Alfreda faktycznie bardzo gustowne.

Dobrze tu zajrzeć przed świąteczną bieganiną, zachwycić się zimą nacieszyć oczy widokiem szczęśliwych zwierzaków.

A moje kotki, odkąd sprowadziły się ze wsi do bloku, nie wchodzą na stoły, okupują  kanapy i fotel.

Jak mieszkały na wsi, to bardzo często ucinały sobie drzemki na stole, myśleliśmy, że przeniosą ten zwyczaj do bloku.

A tu zaskoczenie:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.12.2021 o 19:58, Tyśka) napisał:

Pięknie się prezentują psiaki w zimowej scenerii, a alfredowe ubranko jest cudne! 🙂 Też muszę kupić swojemu, bo co spadek temperatury to ma katar.

Hihi, z kotami nie da się inaczej. Muszą być na stole, taka ich natura 😉 

Dziękuję 🙂 Myślałem, że jednak będzie cieplej Alfredowi w tym, ale i tak jest wyraźna różnica.

Tyle miejsc, a koty zawsze muszą wybrać takie gdzie ich nie powinno być 😉 

Dnia 19.12.2021 o 22:32, mari23 napisał:

Fotki zwierzaków przepiękne 🙂 stołówkowych "tymczasów" też 🙂

a na stole obowiązują "kocie zasady", jak widać 🙂 🙂 🙂

Dziękuję 🙂 

Bym powiedział, że nie tylko na stole 😉 

Dnia 20.12.2021 o 22:24, Tola napisał:

Cudowne, zadbane zwierzaki, zima im nie straszna:)

Ubranko Alfreda faktycznie bardzo gustowne.

Dobrze tu zajrzeć przed świąteczną bieganiną, zachwycić się zimą nacieszyć oczy widokiem szczęśliwych zwierzaków.

A moje kotki, odkąd sprowadziły się ze wsi do bloku, nie wchodzą na stoły, okupują  kanapy i fotel.

Jak mieszkały na wsi, to bardzo często ucinały sobie drzemki na stole, myśleliśmy, że przeniosą ten zwyczaj do bloku.

A tu zaskoczenie:)

Dziękuję i Tobie 🙂 

Twoje koty widocznie bardzo polubiły domowe życie i bardzo dobrze 🙂 Nie dziwię im się, że wolą spać na miękkim niż na stołach 😉 

Dnia 23.12.2021 o 12:10, jotpeg napisał:

Psiaki cudne - jak zawsze zazdroszczę Wam otoczenia i pejzażu, ale ja zachwycam się jak zwykle kotami, ależ to są goście!! I wróbelki-grubelki 🙂
Wspaniałe ujęcia Kioto, gratuluję!

Dziękuję za komplementy 🙂 

 

Olena, Nadziejka, Mari - co tak się dziwicie? To naturalna pozycja siedzącego kota 😄 Dziecko takie małe, a już siedzi 😛 

 

Jako, że wg mnie, okres świąteczny trwa od Wigilii do Trzech Króli to jeszcze chciałem Wam wszystkim życzyć pomyślności w Nowym Roku 🙂

spacer.png

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

     Stokrosci dziekujemy                                                                                                               Wzajemnie najnajnajleppsiuuuutkiego zaczarowanego

  Marina Fedotova | Advocate-Art | Desenhos de fadas, Arte com fadas ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...