Jump to content
Dogomania

Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!


agusiazet

Recommended Posts

Dziękuję Wam i przekażę mu komplementy 🙂 

Jesień może nie jest moją ulubioną porą roku, ale nie uważam by była gorsza od innych. Teraz robi się kolorowo, a od listopada będzie "ponuro", tajemniczo, zwłaszcza na łonie natury 🙂 

Bardzo miło by było gdyby nie trzeba było tak często do weta jeździć bo właściwie to jestem tam pewnie ze 2 razy w miesiącu 😕 Gdzie jest moja Złota Karta Klienta, ja się pytam 😛 

Tak jak Tola piszesz, z wiekiem psy się zmieniają. Moje również złagodniały, ale i tak to pies sąsiada wykonał ten pierwszy krok. Zawsze był spokojny, ale nie podchodził do moich. Jednak po prostu teraz poczuł się samotny bo odszedł jego wieloletni psi przyjaciel...

Również pozdrawiamy chyba w ostatni tak ciepły dzień w tym roku 🙂 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Maciek777 napisał:

Dziękuję Wam i przekażę mu komplementy 🙂 

Jesień może nie jest moją ulubioną porą roku, ale nie uważam by była gorsza od innych. Teraz robi się kolorowo, a od listopada będzie "ponuro", tajemniczo, zwłaszcza na łonie natury 🙂 

Bardzo miło by było gdyby nie trzeba było tak często do weta jeździć bo właściwie to jestem tam pewnie ze 2 razy w miesiącu 😕 Gdzie jest moja Złota Karta Klienta, ja się pytam 😛 

Tak jak Tola piszesz, z wiekiem psy się zmieniają. Moje również złagodniały, ale i tak to pies sąsiada wykonał ten pierwszy krok. Zawsze był spokojny, ale nie podchodził do moich. Jednak po prostu teraz poczuł się samotny bo odszedł jego wieloletni psi przyjaciel...

Również pozdrawiamy chyba w ostatni tak ciepły dzień w tym roku 🙂 

Pin on b n

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Maciek777 napisał:

Dziękujemy bardzo 🙂 

 

A teraz chciałbym Wam przedstawić nowego członka rodziny 🙂

"Przedstawić" to może za wiele powiedziane bo wprowadził się dopiero wczoraj i jeszcze nie ma imienia 😉 

DSC_0302qqq.JPG

DSC_0304qqq.JPG

DSC_0312qqq.JPG

DSC_0313qqq.JPG

DSC_0316qqq.JPG

                           Teddy Bear with Heart Printable Art Digital file | Etsy | Teddy bear  drawing, Cute bear drawings, Teddy drawing

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.10.2021 o 16:43, Maciek777 napisał:

IMG_20211007_134025aaa.jpg

IMG_20211007_134446aaa.jpg

 

Widzę, że znowu dogo wprowadziło zmiany. Wiecie o co chodzi z tą rangą przy awatarku? Teraz wszyscy są przez tę skalę uznawani za początkujących 😄 

 

Dnia 11.10.2021 o 16:42, Maciek777 napisał:

DSC_0385aaa.JPG

DSC_0388aaa.JPG

IMG_20211007_133444aaa.jpg

Biały dzień, a i tak mu "twarzy" nie widać 🙂 

IMG_20211007_133641aaa.jpg

IMG_20211007_133926aaa.jpg

 

Dnia 11.10.2021 o 16:42, Maciek777 napisał:

DSC_0363aaa.JPG

DSC_0367aaa.JPG

Tysiące lat temu tak to się zaczęło 😉 

DSC_0372aaa.JPG

DSC_0383aaa.JPG

DSC_0384aaa.JPG

 

Dnia 11.10.2021 o 16:41, Maciek777 napisał:

Nigdy nie jest wystarczająco ciepło 😛 

DSC_0322aaa.JPG

DSC_0324aaa.JPG

DSC_0330aaa.JPG

DSC_0339aaa.JPG

DSC_0343aaa.JPG

 

Dnia 11.10.2021 o 16:40, Maciek777 napisał:

Najwyższa pora na jesienne fotki bo niedługo wszystkie liście spadną 🙂 Chociaż kotów to nie dotyczy 😉 

DSC_0284aaa.JPG

DSC_0288aaa.JPG

DSC_0291aaa.JPG

DSC_0294aaa.JPG

Normalnie nie mają takich małych głów...chyba 😄 

DSC_0321aaa.JPG

                    Tatty Teddy

Link to comment
Share on other sites

Przepiękne jesienne zdjęcia, wspaniałe tło dla uroczych zwierzaków, chociaż te łóżkowe zdjęcia kotów też świetne🙂  Jesienne pozdrowienia od całej mojej gromadki,  trzymajcie się wszyscy cieplutko.🍂🍁🍂🍁 Co do zmian na dogo to zauważyłam, nie bardzo rozumiem, próbuję rozszyfrować😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.10.2021 o 22:29, Tola napisał:

Przepiękne jesienne zdjęcia, wspaniałe tło dla uroczych zwierzaków, chociaż te łóżkowe zdjęcia kotów też świetne🙂  Jesienne pozdrowienia od całej mojej gromadki,  trzymajcie się wszyscy cieplutko.🍂🍁🍂🍁 Co do zmian na dogo to zauważyłam, nie bardzo rozumiem, próbuję rozszyfrować😉

zmiany na dogo nie do końca i przeze mnie "rozszyfrowane", ale co tam....  podziwianie cudnych "spasionych" kotków i jesiennych krajobrazów z psiakami oraz cudnym królisiem rekompensuje wszelkie stresy :)

Baj wydaje się troszkę bardziej  "pokryty szronem"...  jesień....

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam za komplementy i przekażę je odpowiednim adresatom 🙂 

Pan Czarny Król dostał imię Kioto 🙂 Ma około roku i jest zdecydowanie mniejszy od Inaby. Ona raczej miała w genach króliki olbrzymy, a Kioto ma coś z miniaturki bo mam wrażenie, że jest mniejszy od zwykłego hodowlanego. Albo to przez te porównanie.

Baj "pokryty szronem"? Niestety dopadł go przymrozek życia 😉 Trochę się zmienił przez te prawie 11 lat:

unnamed.jpg

Przybyło mu powagi i uroku 🙂 

Pozdrawiamy 🙂 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W czwartek podstępnie zabrałem Kioto na niewinną wycieczkę do weta, a skończyło się kastracją 😉 Wszystko poszło gładko i do domu wrócił z dużym apetytem. Ze względu na chłód, zwłaszcza w nocy, pomieszkuje od tego czasu w pomieszczeniu by nie przeziębić rany. Wróci do siebie w przyszłym tygodniu 🙂

image111222.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.10.2021 o 12:14, Maciek777 napisał:

Dziękuję Wam za komplementy i przekażę je odpowiednim adresatom 🙂 

Pan Czarny Król dostał imię Kioto 🙂 Ma około roku i jest zdecydowanie mniejszy od Inaby. Ona raczej miała w genach króliki olbrzymy, a Kioto ma coś z miniaturki bo mam wrażenie, że jest mniejszy od zwykłego hodowlanego. Albo to przez te porównanie.

Baj "pokryty szronem"? Niestety dopadł go przymrozek życia 😉 Trochę się zmienił przez te prawie 11 lat:

unnamed.jpg

Przybyło mu powagi i uroku 🙂 

Pozdrawiamy 🙂 

 

Dnia 24.10.2021 o 19:22, Maciek777 napisał:

W czwartek podstępnie zabrałem Kioto na niewinną wycieczkę do weta, a skończyło się kastracją 😉 Wszystko poszło gładko i do domu wrócił z dużym apetytem. Ze względu na chłód, zwłaszcza w nocy, pomieszkuje od tego czasu w pomieszczeniu by nie przeziębić rany. Wróci do siebie w przyszłym tygodniu 🙂

image111222.jpg

Glitter Gif Picgifs me to you bears 784818

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.10.2021 o 19:22, Maciek777 napisał:

W czwartek podstępnie zabrałem Kioto na niewinną wycieczkę do weta, a skończyło się kastracją 😉 Wszystko poszło gładko i do domu wrócił z dużym apetytem. Ze względu na chłód, zwłaszcza w nocy, pomieszkuje od tego czasu w pomieszczeniu by nie przeziębić rany. Wróci do siebie w przyszłym tygodniu 🙂

image111222.jpg

Nie wygląda na zmartwionego efektami wycieczki 😉 prześliczny ! ❤️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.10.2021 o 10:07, mari23 napisał:

Nie wygląda na zmartwionego efektami wycieczki 😉 prześliczny ! ❤️

Mam nadzieję, że jak się zorientuje co się stało to mi wybaczy 😉 

Dnia 25.10.2021 o 10:29, Tyśka) napisał:

Niech ładnie się goi 🙂 

Zdaje się, że tak właśnie jest 🙂 

Dnia 25.10.2021 o 21:42, Tola napisał:

Maciek - to zdjęcie Baja to już u Ciebie?

Nie, nie. To jeszcze zanim do mnie trafił. To bodajże było jego pierwszym zdjęciem w pierwszym poście jeśli dobrze pamiętam. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.10.2021 o 09:17, Maciek777 napisał:

Mam nadzieję, że jak się zorientuje co się stało to mi wybaczy 😉 

Zdaje się, że tak właśnie jest 🙂 

Nie, nie. To jeszcze zanim do mnie trafił. To bodajże było jego pierwszym zdjęciem w pierwszym poście jeśli dobrze pamiętam. 

To znaczy to jest zdjęcie z jego przyjazdu ze schroniska do hoteliku, ze mną i moim TZem;).

Takk mi się właśnie wydawało:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...