Jump to content
Dogomania

Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!


agusiazet

Recommended Posts

Fajne stadko, też mam trzy ale już nie daję rady wychodzić ze wszystkimi naraz choć kiedyś potrafiłam prowadzić dwa rottweilery w jednej ręce ale latka lecą i wolę nie ryzykować choć rottka staruszka a para średnich pinczerów mimo wieku nadal silne i nieobliczalne.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.05.2019 o 07:33, terra napisał:

Nawet dość grzecznie ferajna czekała na zapięcie szelek :)

Świetna gromadka :)

Dziękuję:) Właśnie, dość grzecznie bo czasem jest masa szczekania i krążenia od bramy do mnie:)

Dnia 28.05.2019 o 16:15, dwbem napisał:

Fajne stadko, też mam trzy ale już nie daję rady wychodzić ze wszystkimi naraz choć kiedyś potrafiłam prowadzić dwa rottweilery w jednej ręce ale latka lecą i wolę nie ryzykować choć rottka staruszka a para średnich pinczerów mimo wieku nadal silne i nieobliczalne.

Dziękuję:) Też bym się nie decydował na wyjście ze wszystkimi gdybym miał trzymać smycze w rękach. Na szczęście jest przypinana do specjalnego pasa i nie zamienię już tego na nic innego. Luksus rozleniwia:P Polecam:)

Link to comment
Share on other sites

Może mój sposób prowadzania psów będzie dla kogoś inspiracją?

Prowadzę na jednej smyczy 8 psów, bywa, że 9.

Jest to smycz do przepinania z linki wspinaczkowej (okrągła, bo płaska z taśmy kaleczy dłoń) do każdego karabińczyka i kółeczka mam dopięty rozgałęźnik na 2 psy i tym sposobem idą jak w zaprzęgu. Moja rola ogranicza się do kierowania, bo nawet jak któryś szarpnie to impet idzie na inne psy, nie na mnie. Trzymam linkę w dowolnym miejscu i w razie potrzeby koryguję towarzystwo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jak byłam młodsza to potrafiłam tak wyprowadzać dwa do czterech rottweilerow ale teraz nie ryzykuję dwóch pinczerów średnich bo są gorsze od rottków, silne imniej posłuszne, rottki były cudowne, zrównoważone , przestawiłam się na mniejsze i wcale nie jest lepiej choć są kochane i na szczęście nie agresywne.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.06.2019 o 07:03, terra napisał:

Może mój sposób prowadzania psów będzie dla kogoś inspiracją?

Prowadzę na jednej smyczy 8 psów, bywa, że 9.

Jest to smycz do przepinania z linki wspinaczkowej (okrągła, bo płaska z taśmy kaleczy dłoń) do każdego karabińczyka i kółeczka mam dopięty rozgałęźnik na 2 psy i tym sposobem idą jak w zaprzęgu. Moja rola ogranicza się do kierowania, bo nawet jak któryś szarpnie to impet idzie na inne psy, nie na mnie. Trzymam linkę w dowolnym miejscu i w razie potrzeby koryguję towarzystwo. 

Sprytne:) A te psy wszystkie Twoje czy skąd je bierzesz?

Dnia 7.06.2019 o 23:03, Nadziejka napisał:

Ogromne pozdrowionka  dla calej Druzynki

 zasylamy

Dziękujemy i również pozdrawiamy:)

Dnia 8.06.2019 o 14:35, jotpeg napisał:

Oglądam filmik jeszcze raz, żeby kolejny raz pozazdrościć - lasu za płotem :)
Psy tak się cieszą, mają lepsze życie u Ciebie niż w ogóle większość ludzi...
Pandzia tak roześmiana :)

Miło, że Ci się film spodobał:) Pod tym względem to faktycznie żyją lepiej niż część ludzi:D 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.06.2019 o 15:44, Maciek777 napisał:

Sprytne:) A te psy wszystkie Twoje czy skąd je bierzesz?

Dziękujemy i również pozdrawiamy:)

Miło, że Ci się film spodobał:) Pod tym względem to faktycznie żyją lepiej niż część ludzi:D 

Moje i czasem jakiś dodatkowy 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.06.2019 o 12:03, terra napisał:

Moje i czasem jakiś dodatkowy 

A ile teraz masz swoich?:)

Dnia 5.03.2019 o 15:47, Maciek777 napisał:

Wczoraj Bajutek był u weta na badaniu krwi pod kątem sprawności wątroby. Przypomnę, że 12 stycznia, alat wynosił u niego 177 U/L. I to było po (chyba) 2 miesiącach podawania Heparegenu. Wtedy wet zalecił podawanie mu jeszcze przez 2-3 tygodnie. Czyli od odstawienia do wczorajszego badania minął mniej więcej miesiąc. Alat wczoraj wyniósł 216 U/L:(

Liczby dla przypomnienia bo przedwczoraj Bajutek znowu był na badaniu. tym razem po zjedzeniu 100 tabletek Heparegenu, który okazuje się, że działa bo alat spadł mu do 157 U/L i wet sobie żartował, że Baj nigdy tak dobrego wyniku nie miał. W calu dalszej poprawy (lub co najmniej utrzymania obecnego stanu) mam podawać mu już tylko 1 tabletkę co 3 dni. Swoją drogą, ciekawie napisane imię Baja na wyniku badań:P

Tradycyjnie wstawiam kilka fotek z wyjazdu:)

20190618_093852.jpg

20190618_101619.jpg

20190618_102538.jpg

20190618_102705.jpg

Inked20190620_100634_LI.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.06.2019 o 18:42, terra napisał:

No właśnie 8 :)

Bardzo ładnie wygląda imię Baya :) tak egzotycznie

A myślałem, że ja mam dużo:D Chyba ostatnio jak o tym coś rozmawialiśmy to miałaś kilka, ale zdecydowanie nie 8:)

A z tym BAYEM to ludzie sobie sami komplikują życie:P 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Z przyjemnością przedstawiam Wam nowego członka stada!

DSC_9378.JPG

DSC_9384.JPG

DSC_9387.JPG

Nie ma jeszcze imienia, ale nie znacie sposobu jak się pozbyć bobra ze stawu?:D Trochę za dużo niszczy:/ Pozostawienie głośnej muzyki na noc działa co najwyżej na kilka dni i znowu wraca. Jedyny z niego pożytek, że dał sobie te zdjęcia zrobić:P A trzeba przyznać, że jest wielki - minimum 20 kg...

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, PeLala napisał:

zawsze jestem tylko w milczeniu sprawdzam czy u Was wszystko ok;)

 

o to faktycznie problem, szkoda drzewek:/

No właśnie chodziło mi konkretnie o to przerwanie milczenia:)

 

Mam do Was nietypową prośbę bo sytuacja wyjątkowa. Możecie udostępnić tego biedaka na swoim FB? On szuka domu czyli liczy na cud...:(

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2391880897537280&id=100001461799274

Istnieje nawet jakieś prawdopodobieństwo, że to rodzina Baja, który również pochodzi z Zamościa:/ Chyba, że ktoś ma możliwości i czas to może mu nawet ogłoszenie zrobić:

https://www.olx.pl/oferta/maly-skazany-na-glodowa-smierc-CID103-IDAMXlr.html

Na tę chwilę ma ogłoszenia na Kraków, Warszawę, Poznań i Wrocław.

Za każdą formę pomocy bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.07.2019 o 02:47, Maciek777 napisał:

No właśnie chodziło mi konkretnie o to przerwanie milczenia:)

 

Mam do Was nietypową prośbę bo sytuacja wyjątkowa. Możecie udostępnić tego biedaka na swoim FB? On szuka domu czyli liczy na cud...:(

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2391880897537280&id=100001461799274

Istnieje nawet jakieś prawdopodobieństwo, że to rodzina Baja, który również pochodzi z Zamościa:/ Chyba, że ktoś ma możliwości i czas to może mu nawet ogłoszenie zrobić:

https://www.olx.pl/oferta/maly-skazany-na-glodowa-smierc-CID103-IDAMXlr.html

Na tę chwilę ma ogłoszenia na Kraków, Warszawę, Poznań i Wrocław.

Za każdą formę pomocy bardzo dziękuję.

Maciek, pięknie dziękuję za pokazanie tutaj Małego, im więcej osób pokaże psa, tym i większa nadzieja, ze zdarzy się cud...

Założyłam wątek, jakby ktoś chciał zajrzeć, zapraszam

Mały - najbardziej skrzywdzony pies na DOGO !

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.07.2019 o 22:11, Maciek777 napisał:

Baj przedwczoraj był kąpany... Od wczoraj ma nową, jaśniutką obrożę... Chodnik też był zamiatany...:P

20190720_201525 (Kopiowanie).jpg

Nic nie napiszę, bo płaczę ze śmiechu;)

Zdecydowanie wina jest w tej pozostawionej łopacie;)

A wyników Baja gratuluję - brawo Maciek, brawo Baj:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...