Jump to content
Dogomania

Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!


agusiazet

Recommended Posts

Fajnie by było gdyby zamieszkał w domu z ogrodem ...ale jeśli Ci ludzie w bloku zapewnią mu odpowiednia ilośc ruchu byłabym za ....Wiadomo ,ze fajniej psu gdzie ma miejsce do biegania ale czasem nam się tylko wydaje ,ze w bloku bedzie się męczył ...
Ale za to człowiek na wyciągnięcie ręki .
Nie wiem .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Fajnie by było gdyby zamieszkał w domu z ogrodem ...ale jeśli Ci ludzie w bloku zapewnią mu odpowiednia ilośc ruchu byłabym za ....Wiadomo ,ze fajniej psu gdzie ma miejsce do biegania ale czasem nam się tylko wydaje ,ze w bloku bedzie się męczył ...
Ale za to człowiek na wyciągnięcie ręki .
Nie wiem .[/QUOTE]

Zgadzam się z tym co napisałaś, być może będzie w takim miejscu tak samo szczęśliwy a może jeszcze bardziej. Wiele zależy od ludzi u których pies będzie. To może być mieszkanko y kamienicy, bloku lub domu jeśli będzie miał zapewnioną miłość ..... jedzenie, wodę do tego dużo spacerów, możliwość biegania, aby zużyć energię która psiak ma to w każdym z tych miejsc będzie szczęśliwy. Bo ważniejsze dla psiaka jest ciepłe miejsce miłość itd.
Bo co z tego że zamieszka w domu gdzie wspaniały ogród do biegania jeśli będzie pozostawiony sam sobie bo i tak bywa niestety :(

Link to comment
Share on other sites

poproszę aktualny tekst z jakim ogłaszacie pięknego Baja i proszę wybrać jedno zdjęcie.
W środę wieczorem podsyłam maila do gazety naszej lokalnej, w której ogłaszamy jednego naszego podopiecznego i jednego hotelowego psiaka.
Tym razem padło na Baja :)
ogłoszenie przy dobrych "wiatrach" ukazałoby się we wtorek 6 marca.

Link to comment
Share on other sites

[B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] Bajo - skarb, nie pies, a ciągle bez domu:-( [/B]

Dla tych, którzy jeszcze go nie znają, są tu pierwszy raz lub ciągle nie mogą się zdecydować czy adoptować jego czy innego psiaka - krótki opis:
Zacząć trzeba od tego, że jest piękny i napewno stanie się ozdobą każdego domu, a zwłaszcza kanapy:smile: Na prawdę udany mix owczarka niemieckiego i teriera. Aż dziwne, że to nie odrębna rasa. Jego miękka "terierowata" sierść jest niepowtarzalna w dotyku...i wyglądzie więc głaskanie go i patrzenie jak on to lubi to czysta przyjemność:smile: Do tego wszystkiego śnieżno-białe zęby.
Takim charakterem też nie może pochwalić się każdy pies. Ma ok 5 lat więc ciągle potrafi się świetnie bawić, ale też wie kiedy zachować spokój. Jest przyjacielski, towarzyski i wręcz kocha towarzystwo człowieka. Uwielbia zabawy z piłką i długie spacery. Gdy potrzeba to poszczeka, ale tylko na odległość bo przy bliższym kontakcie wcale nie ma złych zamiarów. Idealna reakcja na dzwonek do drzwi - poinformuje, ale nie trzeba się bać, że ugryzie naszego gościa. Dla osób, które zna, przewraca cię na plecy i chce być miziany po brzuchu:smile: Swoją uległość człowiekowi pokazuje też w trakcie normalnego głaskania po głowie i "rozmowie" z nim. Zamienia się wtedy w potulnego baranka:smile:
Na dodatek jeśli ktoś chce mieć psa o niezwykłych umiejętnościach to nie ma co się dłużej zastanawiać bo szkoleniowiec stwierdził, że Bajek ma cechy psiego terapeuty. Trzeba tylko go poprowadzić w tym kierunku.
Nie czekaj dłużej tylko złap za telefon zanim wyprzedzi Cię Twój największy rywal - sąsiad:smile:
Chcesz ten skarb adoptować? Dzwoń! Tel.: 695 798 846 Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']
Akrum - w czym mogę pomóc?:-)[/QUOTE]
w wyborze zdjęcia ;)
takiego, żeby telefony się rozdzwoniły :)
bo ostatnio mega zastój w adopcjach.
nawet o Czapiego nikt nie dzwonił z gazety :( nawet o moją piekną nakolankową Pati nikt nie dzwoni... co jest, gdzie ludzie mają oczy?

Link to comment
Share on other sites

OK, i tak trzeba by było to w końcu publicznie napisać:
Staram się o adopcję Baja:eviltong:
Niestety nie może zamieszkać ze mną w domu. Mogę mu jedynie zaoferować duży kojec z moimi dwoma małymi psami. Na czas zabawy dojdzie jeszcze mój trzeci, który mieszka w domu. Mam dla niego duży ogród do biegania i planuję ogrzewane budy (może jeszcze w tym sezonie). O przyjaźni, należytym traktowaniu, odpowiednim żywieniu, bezpieczeństwie, dbaniu o zdrowie, poświęcaniu czasu, spacerach itd nie będę się rozpisywał:-)
To, że tu o tym napisałem nie znaczy, że sobie go w jakiś sposób chcę zarezerwować dla siebie. Moje warunki nie są idealne bo to jednak nie dom czy mieszkanie. To Bajo jest tu najważniejszy i trzeba wybrać mu najlepszy dom z możliwych. Ciągle warto szukać mu miejsca na świecie. Bo co jeśli np nie przejdę wizyty przedadopcyjnej? No i co jeśli do tego czasu znalazłby się lepszy dom? Typowy dom z całą rodziną, że zawsze ktoś jest obecny i Bajutek nigdy nie byłby sam? To tak jak z przyjmowaniem psa do swojego DT. Lubisz,a nawet czasem kochasz tego psa, ale jesteś w stanie się poświęcić i oddać go komuś innemu kto stworzy mu dobre warunki,a Ty wtedy możesz pomóc następnemu... To chyba nie jest obojętność wobec niego.
Tak czy tak, ja się postaram jak najszybciej skończyć ten kojec bo jest dopiero w budowie.

Edited by Maciek777
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Penny']Jakby co to mogę zrobić wizytę przedadopcyjną ;)[/QUOTE]

To zapraszam:-) Strach się bać:-)

[quote name='Akrum']ciekawe, co ciotki na to :)[/QUOTE]

U Baja już wiedzą bo od paru dni prowadzę z Tolą rozmowy:-) Nic nie chciałem pisać na wątku bo nie wiedziałem czy chociaż się wstępnie nadaje jeszcze przed wizytą przedadopcyjną, ale opisałem jak to wygląda i będzie wyglądać i wyszło na to, że mogę sobie zacząć robić nadzieje:-)
Jednak, jak już pisałem, jeśli znajdzie się dla niego lepsze miejsce to tylko się cieszyć...

Edited by Maciek777
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...