Jump to content
Dogomania

Do zobaczenia Paula, śpij spokojnie...


Recommended Posts

  • Replies 349
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ten wieniec polozylismy Pauli na grobie-od dogomaniakow-od przyjaciol...

Na szarfie byl napis-NIEZAPOMNIANEJ PAULI-PRZYJACIELE Z DOGOMANII

[IMG]http://img484.imageshack.us/img484/4677/wieniec1tw3.jpg[/IMG]
[IMG]http://img490.imageshack.us/img490/7593/wieniec2os7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-tygrysiczka']dziewczyny dzwonila do mnie mama Pauli,prosila krakowianki o doradzenie jej gdzie najlepiej i najtaniej wysterylizowac sunki Pauliny-Sare i Koke.
Tweety dalam Jej Twoj numer komorki.Moze spytam mar.gajko,ona sterylizowała Aze i ma dobrego weterynarza.[/quote]
Mar.Gajko na pewno ma lepsze rozeznanie niz ja

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dzwonilam do mamy Pauli,dzielna kobieta,mowi ze radzi sobie ze wszystkim.
Ale bardzo Was prosze dziewczyny kochane,Aniu Wisienko szczegolnie-zagladajcie do niej czasem,zadzwoncie,pogadjacie.Niech wie ze jestesmy z nią,ze ma sie do kogo zwrocic w razie czego.Bardzo sie martwie o mame Pauliny...jest sama :-( dobrze ze do towarzystwa ma choc psiaki Pauliny.:-(


Paulinko dzis mija 3 tygodnie-tak bardzo Cie brakuje (*)

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś był u mamy Pauli? Nawet jak mama mówi, że sobie radzi to może nie chce robić kłopotu!! :shake: A na pewno miło byłoby jej gdy ktos wpadł na herbatę raz na jakiś czas. Może trzeba coś doradzić? Przecież wcześniej w wypadku straciła męża i syna a teraz nagle córkę - i została sama :-(

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny mialy jej cos podeslac ale nie wiem czy to zrobily.
Marzenie przydadzą sie ciuchy dla niej i dzieci-wiek 10,11,13 i 14 lat.Dla psiakow na pewno karma,moze jakies witaminy,cos na pchły.Moze tez jakies suche produkty,kasza,ryz,makaron.No i-nie ma na węgiel na zime ale nie wiem czy na to da sie zaradzic,chyba ze ktos moze by zalatwil ten węgiel jakos taniej,pisala mi ze bierze na zime 2 tony-850 zl :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...