Jump to content
Dogomania

Do zobaczenia Paula, śpij spokojnie...


Recommended Posts

  • Replies 349
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem już troszkę na dogo, ale nie poznałam Skarabeusza37, ale ona była jedną z nas i jest mi smutno, że odszedł ktoś, kto dawał szczęście naszym smutnym i zaniedbanym psom, może znajdzie swoje miejsce tam gdzie jest potrzebna, za Tęczowym Mostem z naszymi kochanymi psami, które właśnie tam odchodzą i zawsze przyjmą z radością kogoś, kto potrafił i zrozumieć i pokochać psie, a może i kocie serce!
Ania

Link to comment
Share on other sites

Na dzień dzisiejszy mamy 320 zł i za tyle muszę dzisiaj zamówić wieniec (po 17-tej). Jeżeli wpłyną jeszcze jakieś pieniądze to proszę o informację na co je przeznaczyć (zwrot, na konkretne zwierzątko, na ogólne konto AFN czy na znicze dla Pauli na 1.11).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patia']Tweety , ja wysłałam na alarmowy 30 , z tego co widzę jeszcze nie doszło , dołóż ze swoich , oddam Ci a to co dojdzie na fundusz będzie na jakiegos psiaka[/quote]
Raport z dnia 29-08-2006

Saldo otwarcia: 7 871,89
Saldo zamkniecia: 7 774,89
[U]Wplynelo: 340,00 od:[/U]
Kacka (rudy z Ursynowa), Marta B(ozzy), Anna S(kwiaty dla Pauli), Urszula B (vanilka), Dominik J.(kwiaty dla Pauli), [B]Pati(kwiaty dla Pauli)[/B], Marta K.(budy dla wegrowa), blondella (kwiaty dla Pauli), loozerka(viki, pregowana sunia jozefow, Dziadzio Mosii)

to sa wplaty wczorajsze.

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil']Raport z dnia 29-08-2006

Saldo otwarcia: 7 871,89
Saldo zamkniecia: 7 774,89
[U]Wplynelo: 340,00 od:[/U]
Kacka (rudy z Ursynowa), Marta B(ozzy), Anna S(kwiaty dla Pauli), Urszula B (vanilka), Dominik J.(kwiaty dla Pauli), [B]Pati(kwiaty dla Pauli)[/B], Marta K.(budy dla wegrowa), blondella (kwiaty dla Pauli), loozerka(viki, pregowana sunia jozefow, Dziadzio Mosii)

to sa wplaty wczorajsze.

pzdr
GreenEvil[/QUOTE]

Anna S. to ja,nie podalam nicka na przelewie dla Pauli.Sprawdz czy doszlo 20 zl na kwiaty dla Pauli od Anny Szymczyk-czyli ode mnie.Dla Dziadunia mosii wysylalam dzien pozniej.

Link to comment
Share on other sites

Nie chcę być brutalna. Ale... Skarabeusza nie znałam osobiście, mam "mamę" jej suńki, wziętą od Ani-Tygrysiczki - moją ukochną Azulkę. Pisałyśmy do siebie na temat sterylizacji, gdzie, jak, za ile. Jak Aza przeszła, kiedy operować małą.
I wydaje mi się, że ona też nie byłaby zadowolona.
Tyle pieniążków? Przecież "w dowód pamięci" wystarczy skromny błękitny wieniec - błękitny jak dogo.
A tyle psów nie ma na leczenie, na hotel. Umiera z braku tych głupich pieniędzy.
Może jestem brutalna, ale ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']Nie chcę być brutalna. Ale... Skarabeusza nie znałam osobiście, mam "mamę" jej suńki, wziętą od Ani-Tygrysiczki - moją ukochną Azulkę. Pisałyśmy do siebie na temat sterylizacji, gdzie, jak, za ile. Jak Aza przeszła, kiedy operować małą.
I wydaje mi się, że ona też nie byłaby zadowolona.
Tyle pieniążków? Przecież "w dowód pamięci" wystarczy skromny błękitny wieniec - błękitny jak dogo.
A tyle psów nie ma na leczenie, na hotel. Umiera z braku tych głupich pieniędzy.
Może jestem brutalna, ale ...[/quote]

Złożyliśmy się tylko po kilka złotych... Wiem, że to pomogłoby psiakom i może Paula nie chciałaby wieńca, ale... miała ciężkie życie, tak jak pisała Ania, kochała psy jak my, zostawiła swoją biedną mamę i zwierzaki ... Jestem za wieńcem. Pokażmy wszystkim, że Paula miała wielu przyjaciół, nawet jeśli nie znała wszystkich osobiście, i że oni o niej nie zapomną... Zróbmy to choćby dla jej mamy, chociaż jestem pewna, że Paula, gdziekolwiek jest, też się ucieszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']Po ustaleniach z Anią Tygrysiczką i w związku z głosami dochodzącymi z różnych stron postanowiłyśmy 100 zł przeznaczyć na kwiaty a resztę pieniędzy wręczyć mamie Pauli aby miała na chwilę na jej psiaki. Czy są jakies sprzeciwy?[/QUOTE]

SUPER. Tweety, podrzucę ci 30 zł, pewnie wieczorem późnym:cool1:
ONE gdzieś muszą być najważniejsze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...