Jump to content
Dogomania

Do zobaczenia Paula, śpij spokojnie...


Recommended Posts

  • Replies 349
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lavinia']ja dam 30 zł, tylko komu wpłacić ? może tej osobie, która zamówi wieniec. A może Tobie Aniu na konto ?[/quote]

wpłać na AFN z dopiskiem "dla skarabeusz" i wszyscy inni też. Ja sobie stamtąd wypłacę i zamówię wieniec lub wiązankę

Link to comment
Share on other sites

będzie 30 zł od Lavinii i 20 od AniTygrysiczki, ktoś jeszcze się dołoży?
Ania, daj znać kiedy pogrzeb, żebym wiedziała na kiedy zamówić. Jakieś życzenia odnośnie gatunku kwiatów? Napis "od przyjaciól z dogomanii" czy jakis inny pomysł?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']będzie 30 zł od Lavinii i 20 od AniTygrysiczki, ktoś jeszcze się dołoży?
Ania, daj znać kiedy pogrzeb, żebym wiedziała na kiedy zamówić. Jakieś życzenia odnośnie gatunku kwiatów? Napis "od przyjaciól z dogomanii" czy jakis inny pomysł?[/quote]
Co do pogrzebu to będę wiedziala wiecej jutro wieczorem.A wiązanka-zobaczymy ile pieniedzy uzbieramy.Juto mysle ze powinnysmy wiedziec.Mysle ze moznaby bylo umiescic napis-"Paulinie przyjaciele-dogomaniacy" albo cos w tym stylu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-tygrysiczka']Co do pogrzebu to będę wiedziala wiecej jutro wieczorem.A wiązanka-zobaczymy ile pieniedzy uzbieramy.Juto mysle ze powinnysmy wiedziec.Mysle ze moznaby bylo umiescic napis-"Paulinie przyjaciele-dogomaniacy" albo cos w tym stylu.[/quote]

wg mnie, ale oczywiście nie każdy musi się z tym zgodzić, "przyjaciele z dogomanii" są, w nawiązaniu do tej smutnej uroczystości, bardziej na miejscu. ".....maniacy" mają nieco pejoratywne zabarwienie

Link to comment
Share on other sites

Paulino, nie znałam Cie osobiście, ale wiem, że byłas dobrym człowiekiem. Jesteś teraz tam, gdzie świat jest lepszy - my kiedyś wszyscy tam się poznamy.
['] - dla Puliny

Szczere, z serca - wyrazy współczucia od czałej mojej Rodziny dla mamy Pauliny - to Ona została teraz z tą tragedią.

Zaraz wpłacam 20 zł na wieniec dla Skarabeusza.

Niech pamięć o Niej pozostanie w naszych sercach i doda nam sił!

Link to comment
Share on other sites

niestety jestem bezrobotna bez prawa do zasilku :(( ale zamiast kwiatow mam garstke dobrych mysli ...........
Paula wygłaskaj wszystkie zwierzaki ( bo przeciez ida do nieba)
widocznie tam jestes bardziej potrzebna.............

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28656"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28656[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...