Jump to content
Dogomania

Do zobaczenia Paula, śpij spokojnie...


Recommended Posts

  • Replies 349
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie bądź pewny, że czas masz bo pewność niepewna
zabiera nam wrażliwość tak jak każde szczęście
przychodzi jednocześnie jak patos i humor
jak dwie namiętności wciąż słabsze od jednej
tak szybko stąd odchodzą jak drozd milkną w lipcu
jak dźwięk trochę niezgrabny lub jak suchy ukłon
żeby widzieć naprawdę zamykają oczy
chociaż większym ryzykiem rodzić się niż umrzeć
kochamy wciąż za mało i stale za późno..
ks. Jan Twardowski

[']['][']

Link to comment
Share on other sites

[I][FONT=Georgia][COLOR=indigo][B]"Nasi przyjaciele to anioly, ktore podnosza nas, gdy nasze skrzydla zapomnialy jak latac..."

wiec my, niczym te anioly, podnosimy Ciebie Paulo...wysoko, bardzo wysoko,
bys tam ,gdzie teraz jestes i, gdzie sa nasze wszystkie psy, koty ,zwierzaki ukochane znalazla wsrod nich ukojenie z powodu tego rozstania, a i my bedziemy spokojniejsi, bo serce swoje im oddasz i czekac bedziecie
az kiedys wszyscy spotkamy sie i radosci nie bedzie konca

[COLOR=black]wyrazy glebokiego wspolczucia dla Mamy i najblizszych[/COLOR]
[/B][/COLOR][/FONT][/I]

Link to comment
Share on other sites

Aniu, mam propozycję - zróbmy zbiórkę pieniędzy na kwiaty czy wieniec z napisem "od przyjaciół z dogomanii", czy cos w tym stylu - w końcu jesteśmy społecznością, wprawdzie niszową, ale jednak.....

poza tym oczywiście jesli potrzebna jest jakaś pomoc, to z pewnością wiele osób pomoże

pieniądze można by zbierać na AFN, jeśli dziewczyny się zgodzą. Nawet jeśli każda z osób, które wpisały się tu z kondolencjami wpłaci tylko 1 zł, to juz będzie jakaś suma

co Ty na to ??

policzyłam - do tej pory wpisało się 40 osób - to już jest 40 zł. oczywiście, nie ma obowiązku, by każdy wpłacał - to tylko przykład

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lavinia']Aniu, mam propozycję - zróbmy zbiórkę pieniędzy na kwiaty czy wieniec z napisem "od przyjaciół z dogomanii", czy cos w tym stylu - w końcu jesteśmy społecznością, wprawdzie niszową, ale jednak.....

poza tym oczywiście jesli potrzebna jest jakaś pomoc, to z pewnością wiele osób pomoże

pieniądze można by zbierać na AFN, jeśli dziewczyny się zgodzą. Nawet jeśli każda z osób, które wpisały się tu z kondolencjami wpłaci tylko 1 zł, to juz będzie jakaś suma

co Ty na to ??

policzyłam - do tej pory wpisało się 40 osób - to już jest 40 zł. oczywiście, nie ma obowiązku, by każdy wpłacał - to tylko przykład[/quote]

osobiście popieram pomysł. Jest nas tutaj kilka osób z Krakowa więc zorganizowanie wieńca nie stanowi problemu. Musimy tylko wiedzieć kiedy pogrzeb i na którym cmentarzu

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=1]O tym samym pomyślałam czytając wątek - popieram pomysł (wieniec lub ładna wiązanka na chojnie np.z margaretek w kolorach dogomanii ).[/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
Jak przykro czytać takie wiadomości - wyrazy współczucia dla Rodziny i przyjaciół.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny kochane mysle ze Paulina bardzo by sie ucieszyla z wienca od dogomaniakow.Tylko to by trzeba zbierac pieniadze juz,bo pogrzeb za pare dni.Czy ktos z Krakowa moglby zamowic taki wieniec lub wiązanke?I kto by sie deklarowal dolozyc?
Ja na pogrzeb przyjade,Paulina byla moją Przyjaciolka...mialysmy sie teraz wszyscy spotkac pod koniec sierpnia...cala Azowa rodzinka i ja :-(
Jutro sekcja i skontaktuje sie z Jej mama,pogrzeb mysle ze najwczesniej w srode,ale byc moze nie zdązą i będzie pozniej.Jutro wieczorem powinnam wiedziec cos wiecej.
Boze ciagle nie moge w to uwierzyc...
Nie myslalam ze nie zobacze juz Pauliny...ze juz nigdy nie uslysze Jej wesolego glosu w sluchawce...dlaczego???????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lavinia']ja dam 30 zł, tylko komu wpłacić ? może tej osobie, która zamówi wieniec. A może Tobie Aniu na konto ?[/quote]
Mysle ze lepiej zeby to byl ktos z Krakowa,zeby wieniec tam zamowic.Ja bede jechac z Radomia w dniu pogrzebu dopiero.Juz napisalam do Tweety czy by mogla ona zamowic.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...