Jump to content
Dogomania

Do zobaczenia Paula, śpij spokojnie...


Recommended Posts

[SIZE=6][COLOR=black][B][SIZE=2]Ten wątek poświęcam mojej kochanej bratniej duszy, Pauli, dogomaniaczce o wielkim sercu, jednej z nas...[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=black][B]Mam tragiczną wiadomosc. Moja Przyjaciółka, Paula z Krakowa czyli Skarabeusz37 a ostatnio pod nickiem boruta-ta ktora wzieła ode mnie jednego ze szczeniaczkow Azy-umarła dzis nad ranem. Przed chwilą dzwoniła do mnie Jej mama. Jestem w strasznym szoku i nie moge w to uwierzyc. Jeszcze kilka dni temu rozmawiałysmy przez telefon. Prawdopodobnie zawał... Paulina miała tylko 28 lat... zostawila kochaną mamę i kilkanaście ukochanych zwierzaków...[/B][/COLOR][/SIZE]
[I]Paulina zostala pochowana na krakowskim cmentarzu Batowice[/I]
[IMG]http://img201.imageshack.us/img201/7209/collagerw4.jpg[/IMG]
[SIZE=2][I]"Nie odchodź! zawołali-Ja musze-odrzekła-tam czekają na mnie,[/I][/SIZE]
[I][SIZE=2]tam słońce przyświeca. W tym słońcu, po łakach, ścigając się z wiatrem[/SIZE][/I]
[I][SIZE=2]przyjaciel mnie woła. Nie płaczcie po mnie, nie idę daleko.[/SIZE][/I]
[I][SIZE=2]Odpocznę,odetchnę...[/SIZE][/I]
[I][SIZE=2]Czas na mnie[/SIZE][/I]
[I][SIZE=2]Nie płaczcie po mnie,[/SIZE][/I]
[SIZE=2][I]poczekam tu na Was..."[/I][/SIZE]
[I][SIZE=2]autor [/SIZE][/I]Myszka.xww
[SIZE=2][I][IMG]http://img53.imageshack.us/img53/6922/swieczki215dc5yvec0gz0.gif[/IMG][/I][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 349
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To takie niesprawiedliwe...dlaczego Ona?????
Przez ten rok bardzo sie z Pauliną zaprzyjaznilysmy...
Byla czlowiekiem o zlotym sercu...dobra...kochana...wspolczująca...pelna ciepla...
Ostatnio zamienila dom na mniejszy ale wiekszym ogrodem.Planowala postawic tam kilkanascie kojcow zeby byly tymczasowe domy dla psiakow z dogo...
Nie byla dlugo na dogo bo nie miala netu w zwiazku z przeprowadzką...
Jej mama zostala calkiem sama-z pięcioma psiakami Pauliny,fretkami i innymi zwierzaczkami Pauli...bo Paulina kochala zwierzeta calym sercem...i kochala ludzi...

Link to comment
Share on other sites

Cialo Pauliny jest teraz w Zakladzie Medycyny Sądowej aby ustalic przyczyne smierci.Sekcja w poniedzialek.Mama Pauli zadzwoni do mnie zeby mnie zawiadomic o pogrzebie...dam Wam znac na tym wątku.
Prawdopodobną przyczyną naglej smierci Pauli byl zawal ale dokladnie bedziemy wiedziec po sekcji...:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...