Jump to content
Dogomania

Usuwanie zapachu moczu


Gonitwa

Recommended Posts

Dziś otrzymałam przesyłkę kurierską z pastą do prania i neutralizatorem przykrych zapachów. Wracam do domu i biorę się za sprzątanie. Wodą z mydłem, sodą, domestosem i całą resztą innych środków próbowałam i jakoś nie zbyt dobre efekty przyniosło..
Zobaczymy jak z tymi produktami się uda.

Wydaje mi się, że mocz przeszedł przez panele i dlatego w niektórych miejscach bardziej czuję odór.
Albo już mi na psychikę wszedł ten amoniak, bo czuję go ja i mój chłopak, nikt inny kto przyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

witam ,juz od dawna nie mam szczeniaka ale pamietam , ze zapach moczu nie był az mocno intensywny, ale na szczescie pies sikał raczej w kilka miejsc w domu nie gdzie popadło, moja dziewczyna myła podłoge rzadko ale jak juz to czysciła woda z octem , nawet spora ilościa , zadnym domestosem pies moze sie zatruc zwłaszcza jak jest ciekawski i wszedzie go pełno, a potem jak wyschło płynem do mycia podłóg potem płynem do polerowania podłóg który dodatkowonadawał miły zapach i koniec nie śmierdzialo i nawet znajomi mówili że nie czuc w domu psa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gryf80']ale to nic jeszcze,sprobuj usunac zapach kociego moczu-nie tylko wyrzera drewno ale i odbarwia[/QUOTE]



uff na szczęście mam do czynienia z natrętnym posikującym samcem który nie wiem co chce tym udowodnić. Waga psa 1,7 kg a śmierdzi jak po co najmniej 20x większym psie.

Czy po kastracji zapach psiego moczu zmienia się? Suczka przed i po sterylizacji jest bezzapachowa- no i nie sika w domu. A on śmierdzi strasznie. Wykastrować i jego? Pomoże na sikanie w domu?

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

W przypadku zasikania podłogi przez kota lub psa, mocz przesiaka pod panele, dywan itp, więc jest to bardzo trudne do wymycia, a samo umycie często nie pomaga. Chemia uszkadza powierzchnie, często trzeba opuszcza mieszkanie po użyciu, wiec jest to problematyczne. Generalnie trzeba pamiętać, aby jak najszybciej po załatwieniu się zwierzaka dokładnie wyczyścić dane miejsce, a następnie spryskać je odpowiednim środkiem. Polecam w tej sytuacji enzymatyczny preparat Stop Zapachom firmy Subio. Zalecam spryskanie całej podłogi, gdzie oczywiście środek ten jest nieszkodliwy dla powierzchni, a także nie pozostawia plam. 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...