Jump to content
Dogomania

Ozzy, Jego śmierć nie pójdzie na marne...


Anashar

Recommended Posts

smiem jednak wątpić nt tej sprawiedliwości. Pożyjemy zobaczymy. A tak w ogóel wszystko nagle poznikało, informacje miały być wczoraj - nie było , tak wiec nic dziwnego że ludzie się pytają - po takim nagłośnieniu wszędzie gdzie się da mają chyba prawo.
ja tam po prostu czekam w takim razie. Swoje emocje -, a przynajmniej ich część wyraziłam wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 958
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nadinee']A co do sekcji?
miały być wczoraj wyniki... i co?


Czytalam wczoraj tu na forum, ze nic nam nie powiedza, bo nie moga. Dowiemy sie z prasy. W SE jest napisane, ze wyznaczono 2000zl dla swiadka, ktory widzial jak katowano psa. To prawda ? Nie widzialam tu nic takiego :crazyeye:[/quote]
ponownie zamieszczam:


[SIZE=4]Fundacja EMIR razem z osobami wspólpracującymi przy tej tragicznej sprawie ustanowiła nagrodę w wysokości :[/SIZE]
[CENTER][SIZE=6][COLOR=red][B]2000 zł[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[LIST]
[*][SIZE=4][COLOR=red]dla osób mogących udzielić istotnych dla sprawy informacji o przebiegu zdarzeń, ich uczestnikach[/COLOR][/SIZE]
[*][SIZE=4][COLOR=red] dla świadka/ów prawdziwych okoliczności, , których skutkiem była nagła śmierć Ozzego,[/COLOR][COLOR=black]([/COLOR]którego stan zdrowia- potwierdzony badaniem wet.przed ową adopcją - nie był na tyle zły aby pies zszedł nagle[/SIZE][/LIST][SIZE=4]nr tel: Fundacja EMIR 601 300 726 [/SIZE]
[SIZE=4]lub Komenda Policji w Lubinie[/SIZE]
[SIZE=4][/SIZE]
[RIGHT][B]Krystyna Sroczyńska[/B]
[B]- prezes Fundacji EMIR[/B][/RIGHT]

Link to comment
Share on other sites

Ja osobiście tylko chciałam przypomnieć o czymś takim jak "domniemanie niewinności" bo to jednak jest prawo.
Osobiście jednak, choć powstrzymałabym się od wydawania wyroku śmierci na kogokolwiek w tej sprawie to jednak zdjęcia i opis sekcji zwłok nie pokrywają się z tego co mi się wydaje z zeznaniami i wypadają wstrząsająco. Jednak doszły mnie też słuchy, że pies wcześniej leczył rany po pobiciu i jeszcze nie wydobrzał, kiedy go oddano do nowego domu. Słyszę też, że to co jedni nazywają "pokrwawieniem w wyniku pobicia" może być po porstu wynikiem procesu gnilnego.
Mimo emocji jakie wywołuje ta sprawa( także być może niezdrowych) powstrzymałabym się od wyzywania "domniemanej winnej" od k...itp. i grożenia jej w jakikolwiek sposób. Uważam, że najpierw powinno się przeprowadzić w tej sprawie dochodzenie i czekam na jego wynik (mam nadzieję, że na ujadaniu i współczuciu się nie skończy, a będą konkretne efekty w działaniu na rzecz wyjaśnienia całej historii). Dopiero wtedy byłabym skłonna w kogoś rzucić kamieniem...(...albo zjeść żywcem:angryy: jeśli wina zostanie udowodniona )
Póki co pies nie żyje, nic mu życia nie zwróci i to jest smutny ale pewny fakt.

Link to comment
Share on other sites

Cierpliwość... tego nam brakuje, ale to dlatego, że wszystkim bardzo żal jak się coś takiego dzieje i jeszcze osoba która już powinna być oskarżona jeszcze lamentuje jak jej źle! Czekamy więc i miejmy nadzieję, że cała sprawa dobrze się skończy. W takich sytuacjach żałuję, że mieszkam w tym kraju, bo inne kraje mają troche lepsze przepisy.
Dajcie tylko znac zaraz jak będzie można mówić, bo nie wszystko co podadzą media jest prawdą.

Faktycznie, mam wrażenie,że redaktor przedstawił nas jako troche szurniętych maniaków...przykro...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martynka']niedosyt?? ja odnosze wrażenie że ktoś najwyraźniej jej broni :/
nie osądzam ale widac gazety juz wybraly a ona jest "biedna i zastraszona". no Qrcze rece mi opadaja. [B]chyba przestane sie wypowiadac[/B][/QUOTE]
Nie widze przeszkod. Bo jednak osadzasz.
Zgodnie z prawem kazdy ma prawo do obrony i pozostaje niewinny do czasu prawomocnego wyroku skazujacego.
Zastraszona - tak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lothia']te 2000 zł to moim zdaniem głupi pomysł, bo teraz na Śląsku , gdzie jest bezrobocie chętnych może być sporo a nie koniecznie byli świadkami, kto im udowodni że są prawdziwi albo nie?[/quote]

Po pierwsze chodzi o Dolny Śląsk czyli o jeden z najbardziej dofinansowanych regionów naszego kraju, gdzie bezrobocie sukcesywnie maleje za sprawą budowy fabryk(typu Kobierzyce) i innych projektów. Nikt, kto niewie czegoś istotnego kasy nie dostanie, a trzeba sie naprwade wykazac nie lada wiedza na temat sprawy, zeby móc powiedziec cos na ten temat.
Poczytajcie dokładnie w zamkniętym już wątku na PwP na co ma isć nagroda i pieniądze zbierane przez fundacje.

Artykul z SE, jak można sie bylo spodziewać, przedstawił tylko jedna strone medalu. Oni słyną z tego, że biorą strone tej pozornie zastraszonej i niewinnej osoby, troche zapominając o dziennikarskim obiektywiźmie. Ale artykul jest jaki jest, nam niewiele wyjasnia, ale naglasnia sprawe na caly kraj, tymbardziej ze jest na pierwszej stronie.

A co do wyników sekcji, to widze, ze niektórzy mają gdzies to czy przez to sprawa nie legnie a jedynie chcą wiedzieć... Ludzie - cierpliwosci!

Link to comment
Share on other sites

nie osadzam tylko uwazam ze nie powinno byc potwierdzen ani w jedna ani w druga strone do czasu az sprawa sie nie wyjasni. w przeciwnym razie obi sie tak wielki balagan jak wlasnie widzimy: mnostwo niedopowiedzen mimo tego ze tak naprawde nikt nie wie co sie stalo. Efektt tego jest taki ze własnie ona jest zastraszona a ludzie zaczynaja snuc dziwne historie- dziwne dlatego ,ze przez nikogo nie potwierdzone a to nie jest dobre. zal mi tylko psa. po prostu chciałabym znac prawde i gdyby nikt od poczatku nie kłamał i nie spekulował to pewnie byłoby wszystko ok. nie musisz byc do mnie taka myszka, tym bardziej ze sama nie wiesz co o tym myslec. a teraz zgonie z Twoją rada i z moim sumieniem na razie przestaje wypowiadac się na ten temat do czasu potwierdzenia jakichkolwiek informacji. nie chce palnac czegos glupiego pod wplywem emocji.
bez urazy do wszystkich :)
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Ja czytając artykuł odniosłam wrażenie, że nas mają za jakiś wariatów, a AgnieszkaW jest tak naprawdę dobrą, kochającą Ozziego biedną osobą.
Przyznam, ze miałam bardzo mieszane uczucia.[/quote]

A jak pies kogoś ugryzie to oczywiscie on jets winny, a nie właśćciel który go lał:mad:
Takie sa realia. Nikogo nie obchodza psy a najlepiej bronic winnego:shake:
Gdyby zabila dziecko była by Wrogiem nr. 1 dla całego kraju...
Jak napisał TVN "To tylko pies". A nas biora za bande oszołomów którzy nie znajac calej prawdy robią samosady:shake:
Szczerze, nie widze w tych artykułach by AW mówiła w 100% prawdy...
Była powiadomiona o tym,że pies ma raka i miał być wykastrowany....
A gadanie, ze wezmą ją za gówniare wiec uśpiła psa...no comments

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atena']A gadanie, ze wezmą ją za gówniare wiec uśpiła psa...no comments[/quote] Obawiam się, że taką linię obrony obrała po przestudiowaniu wypowiedzi dogomaniaków tutaj na dogo. Ileż padało słów: co za gówniara, ile ona ma lat... itp. itd.
W związku z tym lepiej być powściągliwym. I czekać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='r_2005']Obawiam się, że taką linię obrony obrała po przestudiowaniu wypowiedzi dogomaniaków tutaj na dogo. Ileż padało słów: co za gówniara, ile ona ma lat... itp. itd.
W związku z tym lepiej być powściągliwym. I czekać.[/quote]

Zgadzam się, poczekajmy na koniec sprawy. Jedno trzeba przyznać; Super Ekspress sprzedawał się dziś rewelacyjnie. Nie każdy odbierał A. W jako ofiarę - zdjęcia Ozziego bardziej działały na czytelników.

Link to comment
Share on other sites

Tego artykułu nie ma co komentować. To jest SE!! Zawsze jak czytałam jakiś artykuł z tej gazety to wiedziałam, że to nie prawda lub prznajmniej po czesci. Nie wiem ale źle że taka sprawa jest w tej gazecie, wg mnie oczywiście nie obrażając nikogo:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nomu']Tego artykułu nie ma co komentować. To jest SE!! Zawsze jak czytałam jakiś artykuł z tej gazety to wiedziałam, że to nie prawda lub prznajmniej po czesci. Nie wiem ale źle że taka sprawa jest w tej gazecie, wg mnie oczywiście nie obrażając nikogo:shake:[/quote]

Tyle, że media nie dobijaja sie drzwiami i oknami wiec dobre i to. Pozatym to jest gazeta ogólnopolska a dotąd jedynie Gazeta Wrocławska o tym wszystkim pisała, czego mieszkańcy całej Polski czytać nie mogli.
Dzis jest spotkanie z innymi mediami wiec może sie cos ruszy.

Link to comment
Share on other sites

[B]Moskva [/B]co masz na myśli,mówiąc,że przez wyniki sekcji "sprawa legnie"?
W ogóle czy nigdzie nie ma konkretnych informacji?One w ogóle zostaną upublicznionie przez kogoś kompetentnego i wiarygodnego?Tu się zrobi kolejny wątek typu "poplątanie z pomieszaniem".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vidge'][B]Moskva [/B]co masz na myśli,mówiąc,że przez wyniki sekcji "sprawa legnie"?
W ogóle czy nigdzie nie ma konkretnych informacji?One w ogóle zostaną upublicznionie przez kogoś kompetentnego i wiarygodnego?Tu się zrobi kolejny wątek typu "poplątanie z pomieszaniem".[/quote]

Temat Dlasze losy Ozzego jest oficjalnym wątkiem informacyjnym. tam skocz i poczytaj wszystko pisze jakie są bieżące działania.
(sorki nie umiem wstawiać linków, może ktos inny to zrobi.)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kićka']Temat Dlasze losy Ozzego jest oficjalnym wątkiem informacyjnym. tam skocz i poczytaj wszystko pisze jakie są bieżące działania.
(sorki nie umiem wstawiać linków, może ktos inny to zrobi.)[/quote]
Nie ma takiego tematu...:shake:
Powinni chociaż powiedzieć czy sekcja przyznaje racje nam czyli ona zakatowała Ozziego czy jednak jest inna przyczyna krwawień...

Ja jednak w głębi duszy, mam nadzieje, że Ozzy został uśpiony...tak poprostu....że nie cierpiał. W tym artykule wyraźnie czuć kłamstwo...
Adoptowała chorego psa jeszcze nie podpisujac umowy nastepnie go uśpiła .... jeśli naprawde uśpiła. Jeszcze dajac głupie tłumaczenie, ze wzieli by za gówniare...a zeby wiedziała, a żeby wiedziała. Ale i tak bym na Ani_w wytoczyła jej sprawe za zabicie jej psa....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...