Jump to content
Dogomania

Ozzy, Jego śmierć nie pójdzie na marne...


Anashar

Recommended Posts

  • Replies 958
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nie mam slow co do tej sprawy.Przeczytalam wszystkie stronki web na temat Ozziego.Uwazam,ze trzeba dzialac i to jak najszybciej poki nikt nie stracil ochoty zrobic wszystko by ukarac te Agnieszke...
Z checia bym sie przylaczyla do tego wszystkiego i jak narazie przylaczam sie duchowo i dodam link do stronek o biednym piesku na swoj photoblog,opowiem przyjaciolom itp...
Ale jak narazie w Poznaniu sie nie mowi o tej sprawie...i nie dziala...A chciala bym..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alishia2712']Ja nie mam slow co do tej sprawy.Przeczytalam wszystkie stronki web na temat Ozziego.Uwazam,ze trzeba dzialac i to jak najszybciej poki nikt nie stracil ochoty zrobic wszystko by ukarac te Agnieszke...
Z checia bym sie przylaczyla do tego wszystkiego i jak narazie przylaczam sie duchowo i dodam link do stronek o biednym piesku na swoj photoblog,opowiem przyjaciolom itp...
Ale jak narazie w Poznaniu sie nie mowi o tej sprawie...i nie dziala...A chciala bym..[/quote]

Jak to się nie działa?

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30629[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=black]Polsat, 16.10 - Interwencja - materiał o Ozzy'm[/COLOR]

[COLOR=black]CZY KTOŚ JEST W STANIE NAGRAĆ TEN MATERIAŁ NA KOMPUTERZE LUB VHS?[/COLOR][/CENTER]

Jeśli tak, to barzo prosze o to, bo wiele osób jest w pracy i nie da rady obejrzeć materiału ! ! !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']reportaz mozna obejrzec na [URL="http://www.interwencja.interia.pl"]www.interwencja.interia.pl[/URL][/quote]


widzialm wlasnie reportarz w polsacie:angryy: kilka dni temu dostalam telefon od dziewczyn tworzacych straz dla zwierzat w lodzi czyli lodz tez zbiera podpisy nie wiem czy cos to pomoze i czy ktos o tym tu pisal jesli tak to przepraszam ale na wszelki wypadek wklejam i mam pytanko u was na watku jest jakis wzor tej petycji???dostalam potem meila od prezesa zarzadu [B][FONT=Tahoma] [/FONT][/B]
[SIZE=2]Witam,[/SIZE]
[FONT=Tahoma][SIZE=2]W związku z bestialsko zamordowanym psem Ozzym (szczegóły i cała historia Ozziego na portalu DOGOMANIA) łódzka Straż dla zwierząt włączyła się w ogólopolską akcję zbierania podpisów pod petycją, która ma na celu wprowadzenie zmian do Ustawy o ochronie zwierząt, które w przyszłosci zapobiegłyby takim sytuacjom. [/SIZE]
[SIZE=2]Akcję rozpoczęli ludzie z Dogomanii. Z ramienia łódzkiej Straży dla Zwierzat będzie ją koordynowała Ania L.[/SIZE]
[SIZE=2]Zwracam się z apelem do wszystkich członków SOZ Łódź o [B]czynne[/B] [B]włączenie[/B] [B]się[/B] w akcję i pomoc w zbieraniu podpisów. [/SIZE]
[SIZE=2]W całej Polsce trzeba zebrać 100 tyś. podpisów żeby nasz Parlament w ogóle rozważył rozpatrzenie petycji. Liczę na Waszą pomoc.[/SIZE]
[/FONT]
jeszcze postaram sie poruszyc ten problem na naszym lodzkim watku bo jakbysmy sie zebraly to moznaby bylo pozbierac podpisy np na ul.Piotrkowskiej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...