Jump to content
Dogomania

Grupa 18:45 Alteri - jak nam idzie, co porabiamy, spacerki i inne?


Olund

Recommended Posts

Własnie karme prawie na bank mozna wykluczyc bo to jest PROPLAn puriny i dla odmiany ostatnio kupilismy zamiast kurczaka lososiowa(taka dla psów o skłonnosci do alergii) i jakos wyszlo. Mozliwe że toskaza białkowa teraz pilnuje rodzinke i piesek jest na ostrej diecie (sama karma zadnych nozek z kurczaka i kosci) i zobaczymy a wetek dał jakis spray na skore niby ma łagodzic podraznienia problem jednek taki że gdy Aki to widzi to ucieka do klatki a wtedy zasada jest taka ze to jego schronienie (cwaniak):razz:

Link to comment
Share on other sites

Hm... Ja, żebym mogła Ambrze smarować uszka jak miała to zapalenie, musiałam niestety wprowadzić do użycia kaganiec + dodatkowo jedna osoba mi ją przytrzymywała. Oczywiście po skończeniu "katuszy" mała była nagradzana jakimś dobrym smakołykiem. Obecnie kaganiec (taki materiałowy oczywiście) zakładam bez problemu, więc raczej jej się źle nie kojarzy. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No jak Wam idzie?

[SIZE=1]Jacek poprosił mnie o grafikę strony
[/SIZE][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.szkoleniepsow.com.pl"][FONT=Verdana][SIZE=1]www.szkoleniepsow.com.pl[/SIZE][/FONT][/URL][/B]
[SIZE=1] Tak więc proszę Was jako uczestników tego kursu :D :evil_lol: o zarzucenie kilkoma
[/SIZE] [LEFT][FONT=Verdana][SIZE=1]fotkami , na użytek tejże strony :oops:
[/SIZE]
[/FONT][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Hej!

Mam takie pytanie do Was- ludzi kręcących się w Alteri.

Jak to jest ze szkoleniami psów na terapeutów? Czy są organizowane jakieś szkolenia - przyjdę z moim psem, ukończę kurs/y i będą mogła samodzielnie prowadzić takie zajęcia poza fundacją? Czy istnieje taka możliwość? Albo przyjdę z moim psem, ukończę kurs/y i jako osoba z fundacji Alteri będę gdzieś prowadzić takie zajęcia?? Jak to jest... czytałam Waszą stronę, ale nadal nie rozumiem...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='zdwrdwd']Hej!

Mam takie pytanie do Was- ludzi kręcących się w Alteri.

Jak to jest ze szkoleniami psów na terapeutów? Czy są organizowane jakieś szkolenia - przyjdę z moim psem, ukończę kurs/y i będą mogła samodzielnie prowadzić takie zajęcia poza fundacją? Czy istnieje taka możliwość? Albo przyjdę z moim psem, ukończę kurs/y i jako osoba z fundacji Alteri będę gdzieś prowadzić takie zajęcia?? Jak to jest... czytałam Waszą stronę, ale nadal nie rozumiem...[/quote]

Chyba nie doczekasz się odpowiedzi bo z tego co słyszałam Alteri się rozwiązało.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...