Jump to content
Dogomania

Główny wątek informacyjny


sari

Recommended Posts

[B][COLOR=red]W związku z tym, że niektórzy użytkownicy nie potrafią powstrzymać się od komentarzy i niepotrzebnych dyskusji, zamykam ten wątek. [/COLOR][/B]

[B][COLOR=red][U]Wątek pozostanie do dyspozycji osób zaangażowanych w sprawę i wszelkie informacje w sprawie Ozzy'ego będą się tu pojawiać. [/U][/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Mod[/COLOR][/B]

[FONT=Century Gothic][COLOR=black]Witajcie,[/COLOR][/FONT]

[FONT=Century Gothic][COLOR=black]Nieśmiało, gdyż to moje pierwsze słowa na tym forum.:oops:[/COLOR][/FONT]

[FONT=Century Gothic][COLOR=black]Z góry przepraszam jeśli zakładam ten wątek niepotrzebnie.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Century Gothic][COLOR=black]Jednak od tygodnia śledzę losy wspaniałego goldena i jego marny koniec.:-([/COLOR][/FONT]
[FONT=Century Gothic][COLOR=black]Zapewne jak większości z Was... tak i mnie... cała ta historia 'ukradła' spokojny sen.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Century Gothic][COLOR=black]Zaczełam się zastanawiać... nad żywotem zwierząt... i nad tym jaki ze mnie miłośnik. Doszłam do wniosku, że BYLE jaki. Współczucie to za mało. [/COLOR][/FONT]
[FONT=Century Gothic][COLOR=black]Dziękuję Ozzy. Dzięki Tobie stałam się bardziej świadoma... swoje współczucie zamieniam w czyn.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Century Gothic][COLOR=black]..............[/COLOR][/FONT]

[FONT=Century Gothic][COLOR=black]To tyle o mnie. Mam takze pytanie do 'prowadzących' sprawę. Prosiliscie aby Wszyscy czekali do piątku na wyniki sekcji. Uszanowaliśmy to (wiem, ze nie wszyscy)... dziś jednak odwiedzam stronę Ozzy'ego i na samym dole czytam:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Century Gothic][COLOR=black]DALSZE LOSY SPRAWY OZZY'EGO MOŻESZ ŚLEDZIĆ NA FORUM "DOGOMANIA"[/COLOR][/FONT]

[FONT=Century Gothic][COLOR=black]Jednak wszystkie wątki pozamykane. Mamy piątek, wyników sekcji nie ma? Moze nie o ten piątek chodziło?[/COLOR][/FONT]

[FONT=Century Gothic][COLOR=black]Pozdrawiam Was bardzo serdecznie[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

NIKT Z NAS NIE WIE I NIE BĘDZIE WIEDZIEĆ, JAKIE SĄ WYNIKI SEKCJI, ANI NAWET TEGO, CZY TE WYNIKI JUŻ SĄ CZY ICH JESZCZE NIE MA. BO TAKA JEST PROCEDURA DOCHODZENIA! JEŚLI PROKURATOR ZADECYDUJE O PODANIU JAKICHŚ INFORMACJI OPINII PUBLICZNEJ, TO DOWIEMY SIĘ WSZYSCY TAK SAMO - Z MEDIÓW. JEŚLI ZOSTANĄ PODANE TYLKO OSOBOM BEZPOŚREDNIO ZAINTERESOWANYM W SPRAWIE, TO ZE ZOBOWIĄZANIEM DO ICH
NIEUJAWNIANIA, A NAWET DO NIEUJAWNIANIA TEGO, ŻE TE OSOBY JAKIEKOLWIEKINFORMACJE OTRZYMAŁY. JESZCZE RAZ POWTARZAM - TAKIE JEST PRAWO!

uszanujmy to proszę. dla dobra sprawy.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze. Zapytałam grzecznie. Uszanuję.
Nie widzę potrzeby pisania Caps Lockiem.

Zapyatłam, gdyż do tej pory wciąż było powtarzane: zaczekajcie do piątku, ... do piątku.... do piatku itp... itd. Dziś się dowiadujemy, że nadal CIIIIIIIIIsza.
Ok. Szkoda tylko, ze nie powiedziano tego jasno. Myślę, że ogrom ludzi czekało na wieści.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sari']Dobrze. Zapytałam grzecznie. Uszanuję.
Zapyatłam, gdyż do tej pory wciąż było powtarzane: zaczekajcie do piątku, ... do piątku.... do piatku itp... itd. Dziś się dowiadujemy, że nadal CIIIIIIIIIsza.
Ok. Szkoda tylko, ze nie powiedziano tego jasno. Myślę, że ogrom ludzi czekało na wieści.[/quote]
Widocznie wcześniej nie było wiadomo, ze prokuratura nie pozwoli na ujawnienie wyników sekcji. Teraz możemy tylko trzymać kciuki za szybkie wyjaśnienie sprawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']NIKT Z NAS NIE WIE I NIE BĘDZIE WIEDZIEĆ, JAKIE SĄ WYNIKI SEKCJI, ANI NAWET TEGO, CZY TE WYNIKI JUŻ SĄ CZY ICH JESZCZE NIE MA. BO TAKA JEST PROCEDURA DOCHODZENIA! JEŚLI PROKURATOR ZADECYDUJE O PODANIU JAKICHŚ INFORMACJI OPINII PUBLICZNEJ, TO DOWIEMY SIĘ WSZYSCY TAK SAMO - Z MEDIÓW. JEŚLI ZOSTANĄ PODANE TYLKO OSOBOM BEZPOŚREDNIO ZAINTERESOWANYM W SPRAWIE, TO ZE ZOBOWIĄZANIEM DO ICH
NIEUJAWNIANIA, A NAWET DO NIEUJAWNIANIA TEGO, ŻE TE OSOBY JAKIEKOLWIEKINFORMACJE OTRZYMAŁY. JESZCZE RAZ POWTARZAM - TAKIE JEST PRAWO![/quote]Moon_light, a skąd masz takie informacje? Bo przepisów, że osoba uprawniona do otrzymania wyników sekcji nie może poinformować, że takowe wyniki ma, to chyba raczej w naszym kraju nie ma :crazyeye:
Co do reszty tez chyba nie jest do końca tak, jak piszesz, bo sekcja była zlecona przez prywatne osoby, a nie prokuraturę... Ale się nie kłócę, bo pewna nie jestem.

Link to comment
Share on other sites

WYNIKI SEKCJI MOGĄ BYĆ UJAWNIONE !!!
Krzysztof zapłacił za sekcje i wyniki są jego, jeśli chce to je poda, jeśli nie, to NIE !
JEDYNE KIEDY NIE MOŻE PODAĆ, TO NA WNIOSEK PROKURATORA !!!
MUSI BYĆ NAKAZ !! - to na tyle.



A teraz druga sprawa, rozmawiałam osobą, która jest "mózgiem" pewnej instytucji (nie chcę robić reklamy) i ten człowiek powiedział na temat UKRYTEGO FORUM tylko tyle:
Jest to pierwszy krok do rozmycia sprawy i do tego by wszyscy internauci, którzy się tym interesowali bardzo szybko sie zniechęcili, ponieważ nie dostaną zadnych nowych informacji i jak to zwykle bywa, przestaną się tą sprawą interesować.
Podejżewa że osoba która założyła ukryte forum nie jest do końca szczera i chce działać przeciwko tej sprawie (tzw. KRET)
ALBO JĄ KTOŚ ZASTRASZYŁ ALBO PRZEPŁACIŁ
[B]CZŁOWIEK UCZCIWY NIGDY NIC NIE UKRYWA ![/B]
[B]A UKRYWA SIĘ NAJWIĘKSZE PRZEKRĘTY, NAWET NA PODSTAWIE NASZYCH PARLAMENTARZYSTÓW I WYNIKŁYCH AFER[/B] NP. PALIWOWEJ
Na tej podstawie zaproponował wyłaczyć osoby które chcą tę sprawę utajnić, bo to zalatuje korupcją.
Jeżeli tak nie jest to niech te osoby przedstawią argumenty DLACZEGO TĘ SPRAWĘ TRZEBA UTAJNIĆ I UKRYĆ DOWODY (nieludzkiego okrucieństwa) PRZED WSZYSTKIMI OSOBAMI KTÓRYM LOS OZZYEGO NIE BYŁ OBOJĘTNY I KTÓRZY UBOLEWAJA NAD JEGO CIERPIENIAMI I TRAGICZNĄ ŚMIERCIĄ.
Ktoś kiedys powiedział : "LUDZIE LUDZIOM ZGOTOWALI TEN LOS"
A TERAZ CZŁOWIEK ZWIERZECIU ZGOTOWAŁ TEN LOS, CZY TO JEST CZŁOWIEK ?? I CZY MOŻEMY SZUKAC ANALOGII ?

TO NIE MOJE SŁOWA JA TYLKO CYTUJĘ

Link to comment
Share on other sites

Ale nikt niczego nie utajnia. Jeszcze nie ma pisemnych wyników sekcji. A na prywatnym forum o które tak wszyscy pytają z konkretnych informacji nie ma nic więcej niż na Dogo. Jest za to dużo achów i ochów, z powodu których wątek Ozzy'ego na forum publicznym zosatł totalnie zamydlony.

Link to comment
Share on other sites

[B]Z uwagi na fakt, że dużo osób loguje się na forum tylko po to, żeby zaszkodzić tej sprawie [SIZE=5][COLOR=red]PROSZĘ ADMINISTRATORA, ŻEBY SKASOWAŁ WSZYSTKIE DOTYCHCZASOWE WĄTKI O OZZYM[/COLOR][/SIZE] (zaśmiecione już przez różne nipoeważne i szkodliwe posty) i REGULARNIE USUWAŁ WĄTKI, KTÓRE POWSTAJĄ. [SIZE=5][COLOR=red]Jednocześnie prosze Medara, żeby na stronie o Ozzym publikował bieżące informacje o rozwoju sprawy.[/COLOR][COLOR=red] [/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sari']Dobrze. Zapytałam grzecznie. Uszanuję.
Nie widzę potrzeby pisania Caps Lockiem.

Zapyatłam, gdyż do tej pory wciąż było powtarzane: zaczekajcie do piątku, ... do piątku.... do piatku itp... itd. Dziś się dowiadujemy, że nadal CIIIIIIIIIsza.
Ok. Szkoda tylko, ze nie powiedziano tego jasno. Myślę, że ogrom ludzi czekało na wieści.[/quote]


Oj dziewczyno, prosze cie...
Najwazniejsze jest to, że sie dowiesz czy może to, że dzieki temu ze wyniki są utajnione sprawa bedzie mogła spokojnie sie toczyć? Przecież nie liczy sie, czy te wyniki są teraz czy beda za miesiac tylko wynik sprawy.
Skoro jest jak jest, wyników nie ma albo są ale na prosbe prokuratora są utajnione to może korzystając z tego, ze nic sie póki co w sprawie nie dzieje(taz publicznie) może zacznijmy pomagać tym psom, które los(lub człowiek) też fatalnie doswiadczył(chociażby Pandzie z mojego podpisu) i nie mnozyć wątków w tej sprawie.

Link to comment
Share on other sites

Witam, rozumiem słowa oburzenia niektórych dogomaniaków i znicierpliwienie z powodu braku informacji. Nie było po prostu czasu na czytanie dogomani. Powody za chwilę wyjaśnię. W imieniu osób prowadzących, podam też informacje które możemy na tym etapie ujawnić. Mamy nadzieję że ukróci to niektóre spekulacje na nasz i Agnieszki temat. Informacje będą podawane etapami.

Link to comment
Share on other sites

Kopia postu zamieszczonego przeze mnie na zamkniętym forum ( o ile pamiętam to mój drugi tam post i ostatni ) :

" Proszę wszystkich aktywnych dogomaniaków z tego forum na przeniesienie się na forum ogólne do wątku "dalsze losy..." [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29900"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29900[/URL]
Sądzę też że celowym jest podanie na tamtym forum informacji o zamknięciu forum zamkniętego. Tworzą się niepotrzebne spekulacje co do intencji założyciela oraz chowaniu głowy w piasek przez osoby które rozpoczeły sprawę Ozzy'ego. Wszelkie możliwe do ujawnienia informacje będą podawane tylko tam. "

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.se.com.pl/se/index.jsp?place=mainLead&news_cat_id=40&news_id=117768&scroll_article_id=117768&layout=1&page=text&list_position=1"]http://www.se.com.pl/se/index.jsp?place=mainLead&news_cat_id=40&news_id=117768&scroll_article_id=117768&layout=1&page=text&list_position=1[/URL]

;)

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie lepiej będzie jak założy się jeden wątek w celu podawania nowych informacji (krótka relacja z jednego dnia - tylko o to prosimy. Nawet jeśli miałoby to brzmieć: Informacje pojawiły się w prasie takiej i takiej, nowych informacji jeszcze nie ma...) a nie obiecanki, że dowiemy się w piątek a w piątek cisza.
Odkąd powstało nowe prywatnei ukryte forum nikt nie liczy się z nami - Dogomaniakami.
Nie sposób śledzić wszystkie portale internetowe czy 24h na dobę oglądać wiadomości.
Tylko w taki sposób można zamkną usta forumowiczom.

Link to comment
Share on other sites

a nie jest trochę tak, że ludzie aktywnie zajmujący się sprawą Ozzy'ego dostali po doopie od policji za "działanie na własną rękę", nie powiadomienie natychmiast odpowiednich służb", "narażenie na niebezpieczeństwo Agnieszki W.", "brak kontroli nad ochroną danych osobowych Agnieszki W.", "podżeganie do przestępstwa" itd, itd...
stąd ta cisza...

Link to comment
Share on other sites

Na wstępie informacje co do spekulacji na temat wyników sekcji: wyniki już są aczkolwiek nie mamy ich w ręku "na piśmie" Krzyś jest z Krakowa a AR we Wrocławiu, nie mamy również żadnego zakazu ich udostępnienia szerszemu gronu ( dmuchając na "zimne" czekamy na pocztę - chyba że w dniu dzisiejszym uda się je odebrać osobiście) Powodów ostrożności chyba nie muszę tłumaczyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mikka924']a nie jest trochę tak, że ludzie aktywnie zajmujący się sprawą Ozzy'ego dostali po doopie od policji za "działanie na własną rękę", nie powiadomienie natychmiast odpowiednich służb", "narażenie na niebezpieczeństwo Agnieszki W.", "brak kontroli nad ochroną danych osobowych Agnieszki W.", "podżeganie do przestępstwa" itd, itd...
stąd ta cisza...[/quote]

Nie było takich sugestii ze strony Policji. Gdyby nie nasze działania "na własną rękę " nie było by w ogóle sprawy Ozzy'ego. Przypominam że odpowiednie służby były powiadomione w piątek 18bm. ( TOZ i policja właśnie). Nie wiem czym mielibyśmy narazić na niebezpieczeństwo Agnieszki W. Co to znaczy "brak kontroli nad ochroną danych osobowych"? Z tego co wiem z naszej strony dane zostały ujawnione tylko do TOZ Warszawa oraz do Policji. O jakim podżeganiu tu mowa?? Nie odpowiadamy za słowa wypowiedziane przez innych forumowiczów na otwartym forum..

Link to comment
Share on other sites

Teraz informacja dlaczego w dniu wczorajszym nie podawaliśmy żadnych informacji na forum: po prostu nie było czasu ( porządkowaliśmy materiały). W dniu dzisiejszym odbędzie się spotkanie z mediami osób najściślej związanych ze sprawą na którym to przekażemy informacje i dokumenty które poświadczą że większość dotychczasowych wypowiedzi Agnieszki mija się znacząco z prawdą. Jeden przykład w następnym poście.

Link to comment
Share on other sites

Ja tylko prosze, aby watek nie rozrosl sie do 300 postow, w ktorym kazdy bedzie detektywem, oskarzycielem lub obronca.

Zwrocice uwage, iz A. zmieniala wersje zdarzen juz cztery razy, miedzy innymi opierajac sie na pomyslach ktore moze nieswiadomie podsuwali jej niektorzy na forum. Od dzisiaj powoli bedziemy przedstawiac DOWODY ale o tym juz Medar

Link to comment
Share on other sites

znam policję. wiem, że strasznie nie lubią, jak osoby prywatne robią za nich to, co należy do ich obowiązków (z których zazwyczaj kiepsko się wywiązują).
wiem, że czasem ktoś chce dobrze, a jednak działania obracają się przeciwko niemu.

to nie są moje "zarzuty" wobec Was, bo niby jakim prawem miałabym oceniać Wasze działania. sama nic w tej sprawie nie zrobiłam i z poniekąd powinnam siedzieć cicho.
ale bardzo zależy mi na poznaniu dalszych losów, a ten brak informacji jest nie tylko niepokojący, ale też mocno uruchamia wyobraźnię.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...