Jump to content
Dogomania

Szkolenie psów częstochowa


chance

Recommended Posts

Witam serdecznie
Niedawno przeprowadziłam się do Częstochowy, mieszkam sobie spokojnie, aż tu nagle na mojej drodze pojawił się psiak. Dawałam ogłoszenia, szukałam właścicieli niestety nie znalazłam. Nie mogłam też ją oddać do schroniska, więc został ze mną.Ma na imię Chance. Niestety mam z nią problemy. Nie słucha się na spacerach, jest agresywna w stosunku do innych psów szczególnie suczek. Myślałam, że zachowanie jej spowodowane jest nową właścicielką, ale niestety minęło już sporo czasu a jej zachowanie się nie zmienia. Chcę się z nią wybrać na szkolenie w zakresie posłuszeństwa. Nie chciałabym iść do kogoś nie poleconego . Szukam cały czas kogoś, chętnie skorzystam z porad i polecenia odpowiedniej osoby.
Pozdrawiamy
Wiktoria i Chance

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam,
znalazła super Panią, która szkoli psy tylko metodami pozytywnymi, do niczego nie zmusza psów. Po paru spotkaniach moja Chance zachowuję się 70% lepiej. Nigdy nie przypuściłabym, ze można mieć takie podejście do psów, moja suczka boi się też obcych i na początku nie chciała wcale podejść do tej Pani. Po 15 min mogła już zrobić wszystko z Chance. Byłam w szoku. Pierwsza lekcja była zapoznawcza i tłumaczeniowa. Na następnych zajęłyśmy się agresją Chance i dalej kontynuujemy. Uświadomiła mi wiele rzeczy, o których nie miałam pojęcia. Jesteśmy bardzo szczęśliwe. Piszę to ponieważ chce pomóc ludziom i psom, sama miałam straszne problemy ze znalezieniem kogoś odpowiedniego.
Pozdrawiamy
Wiktoria i Chance:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam
dostaję wiadomości z prośbą o numer telefonu do Osoby o której pisałam. Więc ma na imię Ewelina tel. 691 22 13 90. Koszt to 30zł/h . Ewelina pokazuję jak uczyć psa i jak sobie z nim radzić, także każdy właściciel będzie w stanie zapanować nad psiakiem. Podaję też stronę na razie jest w budowie [url]http://www.trenujpsa.pl[/url]
Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[QUOTE]Ale zawsze jest poczatek i myślę że od kursów i szkoleń 'jak szkolić' powinno się zacząć.
Nie oddałabym się w ręce kogoś, kto sam sobie szkoli..[/QUOTE]

A ja bym się nie oddała w ręce kogoś kto tylko ma papierki , najpierw niech pokaże swoje wyszkolone psy.

Link to comment
Share on other sites

Jak uważasz.
Ktoś zakłada szkołę dla psów, pisze na stronie że praktycznie gwarantuje sukces, to chyba mógłby mieć jakieś kwalifikacje, cokolwiek. Tam tylko pisze ze trenuje ze swoją suczką.
'Skontaktuj się z nami na pewno poradzimy sobie z każdym problemem' 'Żaden szkoleniowiec nie da gwarancji że pies będzie dobrze ułożony. My nie boimy sie jej dawać.'
Ja nie sugeruje że ktoś jest do d**, tylko może chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o doświadczeniu tej Pani. I chciałabym usłyszeć odpowiedź. Jeśli Was to nie interesuje to po co zabieracie głos ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...