Jump to content
Dogomania

Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!


ilon_n

Recommended Posts

[quote name='Iljova']W sprawie wizyty w Janowie Lubelskim napisałam do Murki ona jest z tamtych stron. Czekam na odp. Dogomaniaczki pomogły mi znaleźć jeszcze jedną osobę do której pisałam i dostałam pozytywną odpowiedź pisałam też do ilon_n żeby skontaktowała się z nią w sprawie wizyty w tym Janowie Lubelskim.[/QUOTE]


wielkie dzięki :)
też czekam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ilon_n w związku z tym , że jeździcie po całej Polsce z psiakami z psudo, czy przypadkiem nie byłoby możliwe przewiezienie tej ON-ki z Pszczyny do Szczecinka do mariamc lub jakiś odcinek tej trasy ?

[url]http://www.dogomania.pl/threads/201993-D%C5%82ugow%C5%82osy-owczarek-niemiecki-Mela.-Pom%C3%B3%C5%BCmy-Jej-nim-zrobi-sobie-krzywd%C4%99[/url]...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Ilon_n w związku z tym , że jeździcie po całej Polsce z psiakami z psudo, czy przypadkiem nie byłoby możliwe przewiezienie tej ON-ki z Pszczyny do Szczecinka do mariamc lub jakiś odcinek tej trasy ?

[url]http://www.dogomania.pl/threads/201993-D%C5%82ugow%C5%82osy-owczarek-niemiecki-Mela.-Pom%C3%B3%C5%BCmy-Jej-nim-zrobi-sobie-krzywd%C4%99[/url]...[/QUOTE]

Będę mieć to na uwadze, ale w Szczecinku już byłam niedawno i nie wiem kiedy się wybiorę ponownie .. choć przydałoby się, bo zostawiłam u mariamc smycz bębenkową mojego Trollika i teraz chłopak luzem hasa ;)

Jutro jadę do Częstochowy, ale to nieco późno na montowanie transportu na całej trasie .. chyba, że uda się Wam jakoś poskładać pozostałe segmenty .. będę zatem pod telefonem i do max godz. 16 będę czekać na info i psa, potem ruszam z powrotem do Torunia.

Link to comment
Share on other sites

jutro ide na wizyte przedadopcyjna dla Ilo, haszczaka z pseudo (ktory obecnie znajduje sie w schronisku w Starogardzie Gdanskim).
Niestety dziewczyny z Husky Adopcje nie maja jeszcze tej umowy adopcyjnej/domu tymczasowego od was, a z checia zapoznalabym sie z nia przed wizyta, zeby wiedziec dokladnie, co mowic potencjalnym adoptujacym ...

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f6ba426eca58b523.html][IMG]http://images8.fotosik.pl/1407/f6ba426eca58b523m.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bbea468eeefeffea.html][IMG]http://images8.fotosik.pl/1407/bbea468eeefeffeam.jpg[/IMG][/URL]

TAK WYGLADAŁA SUNIA JESZCZE W TRAKCIE PODRÓZY DO DOMU TYMCZASOWEGO DO BACHAR. Sunia obecnie przebywa w hodowli Z Pałacu Cesarza pod troskliwą opieką. Zmiana jest kolosalna!

ilon_n mamy już faktury na sunię, wystawione jeszcze przed nadaniem tych numerów (hotel, karma,weterynarz, transport).

Czy mogę prosić na maila [email][email protected][/email] wzór umowy warunkowej, na którą mamy wydawać te psy ewentualnym potencjalnym domom?

Czy ktoś ma jeszcze ONkę do adopcji z tej pseudo? przypominam się, ze mam sprawdzony domek ze złotymi klamkami dla długowłosej młodej ONki, nikt sie ze mną nie skontaktował :(.
gg 2648901 w razie czego.

Przystępujemy jako oskarżyciel posiłkowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akacha']
Czy mogę prosić na maila [email][email protected][/email] wzór umowy warunkowej, na którą mamy wydawać te psy ewentualnym potencjalnym dom[/QUOTE]

no ja tez bardzo bym prosila o wzor takiej umowy!!! Sprawa pilna! Ilo (haszczak) nam marnieje w schronie, potencjalny domek (na razie tymczasowy) jest poinformowany o calej historii, a nie mozemy przeciez wydac psa bez tej umowy ...

Link to comment
Share on other sites

Długo nic nie pisałam na wątku, ale to nie znaczy, że sprawy leżą odłogiem.

Kilka słów odnośnie wizyt, które się odbyły.
Wizyta w Bydgoszczy (dzięki martikB) niestety wypadła słabo. Ludzie mało uświadomieni w temacie pielęgnacji i potrzeb psa. Odpowiedź negatywna.
Wizyta w Janowie Lub. (dzięki bianka0) wypadła również na nie. Ludzie nie pojawili się w dniu wizyty na posesji, gdzie miał zamieszkać ONek, po kilku godzinach od rozmowy tel., w której zapowiedzieli, że się pojawią na spotkaniu, dostałam wiadomość mailem, że w dniu wizyty przygarnęli bezdomniaka. No comment :/

Wciąż nie została przeprowadzona wizyta w Rybniku a chętna pani mimo upływającego czasu nie rezygnuje.
Zerduszko odpowiedziała na prośbę, niestety nie może udać się na wizytę.
Alicja z Rybnika też ma ograniczenia.
Tak więc szukam dalej osoby z Rybnika do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej.


Ponadto otrzymałam wreszcie wzory umów adopcji warunkowej od G.B., ostemplowane i podpisane.
Dlatego też muszę rozsyłać je pocztą tradycyjną.

Nadal mamy kilka ONków mieszkających w schroniskach do pilnego przeflancowania na DT. Głównie suczki.
Dom w Rybniku czeka właśnie na suczkę, ale po doświadczeniach z poprzednimi kandydatami bez weryfikacji żadna tam nie pojedzie.

Link to comment
Share on other sites

ja rowniez przeprowadzilam wizyte predadopcyjna dla haszczaka Ilo, ktory jest w schronisku w Starogardzie (ale jego adopcje prowadza i pilotuja dziewczyny z Husky Adopcje).
Niestety ta wizyta rowniez nie wypadla pomyslnie. Głównie z powodu niestabilnej sytuacji zyciowej ludzi. ale takze dlatego, ze nie wyobrazali sobie "w razie niemca" oddac psa ... przy czym wiedzieli od poczatku, ze taka ewentualnosc istnieje ...

tak wiec szukamy dalej!

Link to comment
Share on other sites

jasne! w pelnie sie z toba zgadzam, ja tez nie oddalabym psa TEMU wlascicielowi. ale nie o to chodzi.

po prostu STANDARTOWYM pytaniem przy braniu psa na DT (a to jest przeciez na razie DT jakby nie bylo ...) jest - czy mieliby problem z oddaniem psa ...
DT MUSI umiec oddac psa!!! I musi sie z tym liczyc ...

Poza tym tutaj musimy miec naprawde PEWNYCH ludzi. Na 200%. Tak ja to przynajmniej rozumiem. Za duza odpowiedzialnosc.
Dopoki sytuacja prawna psow jest nieuregulowana, a to moze naprawde potrwac zanim bedzie - musimy psy miec u ludzi, u ktorych przyslowiowy WLOS IM Z GLOWY NIE SPADNIE.

Myle sie , Ilon_n??

Link to comment
Share on other sites

Witajcie kochani
Jesli potrzebujecie DT MAM JEDNO WOLNE MIEJSCE. co prawda jestem pdt ale moze bedzie i takiego potrzebowac.Mam doswiadczenie z wycofanymi psami,juz takie u mnie byly i potrafie oddac psa ,jesli znajdzie sie potencjalny ds,obecnie mam na tymczasie boksia 10 lat i swoja sunke ,ale mam duze mieszkanie a z racji ze mieszkam na wsi duzo terenow do biegania.Psy u mnie na DT mieszkaja z nami w mieszkaniu,socjalizuje je ,jesli jest taka potrzeba i sa pelnoprawnymi czlonkami naszego STADA LUDZIO-PSIOWEGO do czasu adopcji.W miare mozliwosci sama tez przeprowadzam wizyty PA,staram sie tez utrzymywac staly kontakt z MOIMI-JUZ NIE MOIMI PSIAKAMI.moj nr 506174727
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilonajot']jasne! w pelnie sie z toba zgadzam, ja tez nie oddalabym psa TEMU wlascicielowi. ale nie o to chodzi.

po prostu STANDARTOWYM pytaniem przy braniu psa na DT (a to jest przeciez na razie DT jakby nie bylo ...) jest - czy mieliby problem z oddaniem psa ...
DT MUSI umiec oddac psa!!! I musi sie z tym liczyc ...

Poza tym tutaj musimy miec naprawde PEWNYCH ludzi. Na 200%. Tak ja to przynajmniej rozumiem. Za duza odpowiedzialnosc.
Dopoki sytuacja prawna psow jest nieuregulowana, a to moze naprawde potrwac zanim bedzie - musimy psy miec u ludzi, u ktorych przyslowiowy WLOS IM Z GLOWY NIE SPADNIE.

Myle sie , Ilon_n??[/QUOTE]

Ja uważam tak samo i dla mnie jest to zrozumiałe. Nie może być inaczej. Dodam jeszcze, że te psiaki przedewszystkim za wiele przeszły, dlatego żeby mogły mieć szczęśliwa przyszłość muszą trafić do odpowiedzialnych i pewnych DT, dopóki sprawa się nie zakończy

Link to comment
Share on other sites

Ilonajot, Iljova macie całkowitą rację .. choć z drugiej strony rozumiem 'tyż rację' ;)
sądzę, że nie dojdzie do takiej sytuacji, że trzeba będzie psy zwracać .. dlatego mój niepokój jest wyciszony.

Dziękuję wszystkim za wizyty przedadopcyjne .. jak też propozycje i podpowiedzi.
Jest szansa, że Alicja jednak uda się na wizytę do oczekującego domu w Rybniku.
Czekam na potwierdzenie.

I jeszcze na świeżutko jest domek w Wawie dla kolejnej suni ON do sprawdzenia, ul. Promienna.
Czy jest ktoś chętny?? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monta']w toruńskim schronisku też jest jeszcze ON z tej pseudo-czy jest dla niego jakiś DT???[/QUOTE]

Tak, ON jest już w zasadzie 'zagospodarowany' - ma wyjechać pod Wawę. W zeszłym tygodniu miał go odwiedzić w schronie zainteresowany adopcją człowiek. Zaraz zbadam czy nawiązał już kontakt z psiakiem.
Problem jest z suniami w typie ON, wciąż kilka z nich zalega w paru schroniskach.

Szukam dla nich DT, a w związku z tym szukam też osoby do wizyty przedadopcyjnej w Wawie na ul. Promiennej .. jedna mogłaby już wyjść ze schronu, gdyby dom okazał się w porządku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pocahontas']prawdopodobnie będę mieć chętnych na Onka ale jestem w trakcie uzgadniania spraw.ONek zamieszkał by w mazowieckim-Wawa lub okolice.ale nie chcę robić nadziei bo muszę z ludźmi pogadać czy chcą czy nie.[/QUOTE]

Dzięki, chętnie przekażę ONka w dobre ręce.
Czekam zatem na dalsze wieści.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='józwa']nie wiem czy sie nadaje bo jeszcze nigdy nie robilam takich wizyt ale jakby co moge podjechac[/QUOTE]

józwa, każdy kiedyś ma swój debiut :)
dzięki za ofertę, będę o Tobie pamiętać na przyszłość
tym razem dota&koka zgłosiła się już na ochotnika (ma po sąsiedzku) .. za co bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...