Jump to content
Dogomania

Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!


ilon_n

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ludziki czas się dobrać do wszystkich takich popieprzeńców!!!! Kibicuje i wierzę, że uda się uratować wszystkie potrzebujące pomocy psy, które zostały u tego debila. W takich momentach siadam i czytam ostanią książkę Olgi Tokarczuk, polecam. Się kiedyś zamienię w Janinę Duszejko!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Jestem po rozmowie z Dakotką. Nie wszystko można napisać publicznie, ale rozmowa mnie pokrzepiła i teraz już jestem spokojna, że zostały podjęte odpowiednie kroki w sprawie. Zaoferowałam swoją pomoc w razie "w".[/QUOTE]

I tego się Goniu trzymam, bo Ci ufam, jak mało komu.
Jak czytam ten wątek, to mam wrażenie, że istnieją dwa światy, jeden - pierwszy post, ten drugi świat, to reszta wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']ludziki a to petycja przeciwko takim zachowaniom jak u dziada od pseudohodowli:
[URL]http://www.petycje.pl/6464[/URL][/QUOTE]
Już podpisałam, chociaż nie jestem pewna, co byłoby dla takich drani lepsze - wylegiwanie się w kiciu za nasze podatki czy grzywna takiej wysokości, żeby poszli w skarpetkach, a odsiadka dopiero w razie niemożności zapłacenia?

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=5] Proszę pomóżcie nagłośnić.
W związku z ostatnimi wydarzeniami dotyczącymi faktów znęcania się nad zwierzętami została utworzona petycja skierowana do Ministra Sprawiedliwości:[/SIZE]


...[URL]http://www.petycje.pl/6464[/URL]


Błagam o rozsyłanie, fb, banerek
- to jest bardzo ważne!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

nie no to jakas masakra co sie ostatnio dzieje!!
czy na takich ludzi nie ma bata?:( ile istnień musi zginąć w męczarniach aby ten bat okręcił sie wokół nich samych!!??

jak dla mnie to sprawa dla telewizji. Oczywiście wszystkie planowane działania trzeba usunąć, bo ten pajac może to czytac. Oni tylko wyglądają na głupich, ale jeśli on wie, ze jesteście fundacją to może szukać gdzieś śladów swojej "działalności", albo jego "fani".
Czy w chociaz w samym Toruniu nie można zorganizować takiej akcji ulotkowo plakatowej z informacjami aby ludzie nie kupowali psów od tego człowieka??

skąd wiecie że on podaje takie leki ciężarnym i sam "leczy" psy?macie informatorów, czy domysły?

nie można zrobić jakiegoś niespodziewanego najazdu policji, wetów i fundacji jednocześnie? i wtedy będzie w dupie...

matko,aż sie we mnie gotuje, bo mnie by chyba ręce nie wytrzymały przy takiej akcji....

przecież trzymanie suki ciężarnej na łańcuchu to jest łamanie prawa o ile dobrze pamiętam??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...