Jump to content
Dogomania

***świerklaniec***


samograj

Recommended Posts

[SIZE=4][COLOR=red][B]KOCHANI!!![/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][SIZE=2][COLOR=black]ZAPRASZAM[/COLOR][/SIZE] DO ŚWIERKLAŃCA NA SESJĘ ZDJĘCIOWĄ OGARÓW I GOŃCZYCH!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][COLOR=black]PROSZĘ PRZYJECHAĆ DOŚĆ WCZEŚNIE, TAK BĘDZIE LEPEJ!!![/COLOR][/B]
[B]ZROBIMY FOTKI PRZED OCENĄ(GODZ. 11), BO POTEM TO KAŻDY GDZIEŚ PÓJDZIE W SWOJĄ STRONĘ(TAKIE MAM OBAWY-MOŻE NIEUZASADNIONE)!!![/B]
[B]MOGĘ NA WAS LICZYĆ???:loveu: :loveu: :loveu: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=red][B]ZAGINĄŁ NASZ ANONIM!!!
[/B][/COLOR][/SIZE]PODAJĘ LINKA
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29867"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29867[/URL]

PODNOŚCIE TEMAT ,TO BARDZO PILNE!!!
[SIZE=5][COLOR=royalblue][B]ANONIM DO GÓRY[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=royalblue][B][SIZE=2][COLOR=black]PISZĘ Z KAFEJKI, MUSZĘ JUŻ SPADAĆ, BĘDĘ RANO!!![/COLOR][/SIZE]

[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amberek']Napisz coś więcej o tej sesji :) My będziemy, gdzie Cię szukać?? Ta sesja to tylko tak dla Ciebie, czy do jakiejś publikacji?? Pisz pisz - temat ciekawy ;)
Pozdrawiam[/quote]
W topiku Książka "Ogar Polski" jest więcej na ten temat,chodzi o wznowienie książki z uwzgl. gończych polskich-sesja do książki!!!:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amberek']Ahaaaaa No to będziemy!!! Dwa gończaki: Amberek i trzymiesięczna Drakunia ;) Gdzie Cię szukać??[/quote]
Sama nie wiem gdzie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: . Będę się kręcić po okolicy z tel. 512 245 145, to będzie mój namierzacz i namierzacz na mnie. Zresztą ZPR będzie szaleć na gończych z aparatem- ona jest zakochana:loveu: ......w gończych:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj']Sama nie wiem gdzie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: . Będę się kręcić po okolicy z tel. 512 245 145, to będzie mój namierzacz i namierzacz na mnie. Zresztą ZPR będzie szaleć na gończych z aparatem- ona jest zakochana:loveu: ......w gończych:evil_lol:[/quote]
:loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Kajka_777']Proszę, napisz coś bliżej o tym sympozjum. Ja z Salmą oraz Pani od Psoty wybieramy sie już na sobotę, więc chętnie byśmy o coś takiego zahaczyły :)[/quote]
Aniu sama chciała bym wiedzieć co tam będzie, jest info na stronie bytomskiego oddziału, no i jak będziecie to można się spotkać i pogadać po:-))
A śpicie na terenie wystawy?

Link to comment
Share on other sites

Hej, heeej! Dzisiaj dostałam potwierdzenie zgłoszenia! Siuper! Do klasy baby :cool3: Bedom jaja jak berety, bo u nas nie ma jeszcze czegoś takiego jak pozycja wystawowa lub bieganie w kłeczko na luźnej smyczy (ringówce tym bardziej, bo nie mamy). No i pokazywanie ząbków to przeciez świetna zabawa w gryzienie :) Ale będzie śmiesznie! :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr']Ma byc o 16 w Pałacu Kawalera to na terenie wystawy w parku.[/quote]

Ale konkurs jest w Brynku. A znając konkursy i ilosć zgłoszonych psów do 16 może się nie skończyć. Szkoda, że organoizatorzy nie wzieli tego pod uwagę. Myslę, że osoby startujące w Komornie też mają sznasę nie zdążyć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...