Jump to content
Dogomania

***świerklaniec***


samograj

Recommended Posts

[quote name='musia']Teoretycznie Komorno kończy o 15:30. Ale to już można pośród bajki włożyć. A dojechać tam. Z utytłanym psem. Błotniście to widzę.[/quote]

No właśnie ja też. Wiadomo jak jest z teoretycznymi godzinami kończenia się konkursów - to raz. A dwa - nie widzę możliwości, żebyśmy biegiem lecieli z konkursu na sympozjum i mnawet nie dali odetchnąc psom.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj po wyjściu z zagrody Opus był właściwie brunatno- zielony. Bo dorwał dziczka w bajorku i postanowił go stamtad podnieść.
Podwoził mnie na przystanek gospodarz. Żeby więc wejść do samochodu musiałam go litrami spłukiwać.
Obawiam się , że tak będzie wygladać to w sobotę. Rozpoczęcie - czyste psy, ścieżka - czyste psy, zagroda- do mycia . Coby na zakończenie przyzwoicie wyglądały.

a WIECZOREM PEWNIE JESCZE DROBNE MYCIE PRZED KLUBÓWKĄ. cHYBA , ŻE USPRAWIEDLIWIMY SIĘ PRACA PSA W ZAGRODZIE.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]:multi: :multi: :multi: ...................WITAJCIE...................:multi: :multi: :multi: [/B][/SIZE]
[B][SIZE=3]CZY MOŻECIE MI POPISAĆ I POWKLEJAĆ FOTKI Z KLUBÓWKI ............:bigok: :thumbs: [/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]BO JAK WIDZICIE TO JA NIC JESZCZE NIEWIEM [/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]CO Z MOJM PSIAKIEM LICZE CHOCIASZ NAWAZ....[/SIZE][/B]
:laola: :laola:
[B][SIZE=3]MACIE FAJNIE ŻĘ BYLIŚCIE NA KLUBOWEJ BO JA NIEBYLEM I NIEWIEM JAK WYPADL REMIZ .[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]NAWET NIEWIECIE JAK ŻALUJE ŻE NIEMOGLEM TAM BYĆ ZAZDROSZCZE WAM POROSZE POPISZCIE :user: [/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]NAPEWNO BLO DUŻO PSIAKUW :Dog_run: [/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]POZDRAWIAM ....WAZ I WASZE OGARKI:painting: [/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]I CZEKAM NA WIADOMOŚCI PA[/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]:smilecol: :smilecol: :smilecol: :smilecol: [/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=blue]Wszystkim zwycięzcom ze Świerklańca serdecznie gratuluję!!!:loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B]Jako jedyna nie otrzymałam potwierdzenia przejścia pomyślnie testów psychicznych (wcięło protokół):crazyeye: [/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malgosia_1']Czy ktoś wie gdzie bdzie klubówka za rok? Bo jesli znowu , poraz czwarty z rzędu znowu na poludniu kraju ...:placz:[/quote]

[quote name='Kajka_777']Super.:multi: Książ juz raz był dla nas baaaaaaaardzo łaskawy :razz:[/quote]
NIE ZNAM WAS!!!:placz::placz::placz:
A MOŻE POWINNAM!!! :oops: :oops: :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...