Jump to content
Dogomania
14ruda

Zielona Góra!Idziemy na spacer?

Recommended Posts

widzę że jak się sama za to nie wezmę to nie pospacerujemy :) Słuchajcie moi drodzy.. kilka lat temu uało mi się stworzyć grupkę ludzi spcerującyh z psiakami właśnie poprzez to miejsce (zobaczcie początki tego wątku). okazuje się że można spacerować, spotykać się z fajnymi ludzmi, dzielacymi tą samą pasję oraz dobrze się bawić jednocześnie. niestety jakoś wypadłam z branży... ;/ w związku z reaktywacją spacerków zapraszam bo zaczynamy ruszać dupki.
kto chętny pisać powoli i jak sie uda to na przyszły tydzień może ustyalimy pierwsze spotkanie :)
pozdrawiam
viki

Nooo to kto jeszcze?

My wprawdzie dopieero w polowie lutego, bo za 2 dni Frodo ma kastracje a potem wyjezdzamy nad morze ;) ale jestesmy chetni caly czas. Jak nie uda sie znalezc wiecej osob, to prosze o pw, spotkam sie chocby z jedna osoba i psem bo mojego Froda sensem zycia jest zabawa z psami :P

[quote name='katasza1']Nooo to kto jeszcze?

My wprawdzie dopieero w polowie lutego, bo za 2 dni Frodo ma kastracje a potem wyjezdzamy nad morze ;) ale jestesmy chetni caly czas. Jak nie uda sie znalezc wiecej osob, to prosze o pw, spotkam sie chocby z jedna osoba i psem bo mojego Froda sensem zycia jest zabawa z psami :P[/QUOTE]

To dajcie znać na PW jak już będziecie dyspozycyjni... :diabloti:

W te sobote jest organizowana wystawa psow nierasowych w Łężycy (ok. 9 km od Zielonej Gory, jezdzi tam autobus 23). Psy rasowe tez moga przyjsc, wystarczy miec ksiazeczke zdrowia.
Mysle ze to fajna okazja zeby sie spotkac. Ja bede.
[URL]http://nasza-lezyca.pl/docs/psy.jpg[/URL]

A jak nie, to ja prawie codziennie chodze teraz do lasku piastowskiego. Bardzo chetnie przyjmiemy jakiegos spacerowicza i wlasciciela na spacerek ;)