Jump to content
Dogomania

Zielona Góra!Idziemy na spacer?


14ruda

Recommended Posts

  • Replies 375
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ponieważ głosowaliście na nas, powinniście wiedzieć, w jaki sposób nasza organizacja została potraktowana i co sądzi o nas wszystkich redakcja Molosów.
[URL="http://idz.zgora.pl/forum/viewtopic.php?t=1443&postdays=0&postorder=asc&start=45"]http://idz.zgora.pl/forum/viewtopic....r=asc&start=45[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

[COLOR=DarkOliveGreen][I]hej
ja nie wiem gdzie napisać więc tu pytam

Czy nie wiecie, czy ktoś szuka w ZG dużego, prawdopodobnie mlodego psa kaukazopodobnego, może być innej molosowatej rasy, ja go nie niestety widzialam. Mój tata zwrocil uwagę, że znajomy ma psa, który niby się błąkał po jednym z ZG osiedli. Jest to samiec, miał obrożę przeciwpchelną, jest baaardzo duży, zadbany więc pewnie należy do kogoś. Teraz jest na łańcuchu :mad:.
Acha może być wykastrowany - ten gościu mówił tacie, że jest pewnie młody bo nie interesuje się sukami z cieczką.
Znaleziony zosatł bodajże w grudniu.
Wicie coś? Gdzie mogę poszukać info o zaginioneych?
pozdr

jak coś to na priv proszę, bo rzadko zaglądam na forum z braku czasu [/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Widziałam takiego psa na zastalowskim w okolicach szkoły 2 dni temu.Widziałam go tylko z daleka,bo szłam z psem i nie chciałam ryzykować.Nie wiem jakiej był płci,ale wygladał na starszego lub miał problemy ze stawami-chodził powolutku jak dysplastyk.
Był szary z białymi znaczeniami.W typie kaukaza.Wiecej go nie widziałam.Przeszedł obok szkoly w kierunku spawaczy i zniknął.Myslełam,że to pies z domków,bo czesto sie wybieraja takie na spacery po osiedlu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

hej, wiem, że to inny wątek, ale może pomożecie... znaleźliśmy taka sunię, błąkała się wokół bloków od kilku godzin róg Woj, Polskiego i Dąbrówki, bardzo zmarznięta i spragniona.... Dziewczyny, znacie ją? nie wygląda na zabiedzoną, trochę płochliwa, głodna ale oswojona. Póki co, kotów mi nie zjada....
[img]http://img404.imageshack.us/img404/7127/dsc07177cu1.jpg[/img]
Dajcie znać na emaila, jak coś wiecie.
[email][email protected][/email]
Przydałby się tymczas, gdyby nie udało się odnaleźć własciciela dość szybko.... Była bez obroży (ta na zdjęciu jest założona przez nas).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...