Jump to content
Dogomania

WWW Sklepy zoologiczne WWW << OPINIE >>


Agucha

Recommended Posts

  • 7 months later...
  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej :)

My już od kilku lat kupujemy na http://poznan.karmawsieci.pl . Karma jest u nas prawie zawsze tego samego dnia, dostarczona kurierem sklepu, za darmo :) Co prawda jesteśmy z Poznania i to dlatego, bo darmową dostawę realizują za darmo na terenie Poznania i okolic, ale poza Poznań również wysyłają, tylko DPD. Bardzo sympatyczny sklep, z bardzo profesjonalną i miłą obsługą. Jak nasz Borys miał problemy alergiczne, Pani na infolinii doradziła nam karmę, po której zaraz mu się poprawiło ( to była Naturea z jagnięciną ). Właśnie dobre jest to, że pracują tam osoby, które rzeczywiście potrafią doradzić i autentycznie angażują się w swoją pracę. Nie lubimy być traktowani jak kolejni nabijacze portfela dużych koncernów, dlatego wspieramy profesjonalistów :)

Dog Parents :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

a ja dla odmiany opowiem historię związaną z krakvetem. Nie jest wymyślona, mogę posłużyć się screenami żeby ją uwiarygodnić.

Otóż wylicytowałem na alledrogo karmę hills, cena kusząca, zapłaciłem od ręki. podobnych aukcji było kilka. Następnego dnia @ z numerem przesłki. Czekam na kuriera dzień, dwa trzy... w czwarty podjąłem pierwszą próbę konaktu. Okazuje się, że paczka do mnie poszła (pani z infolinii) i wysłała mi 2 maila, tym razem już bez numeru przesyłki, ale z informacją, że kurierem jest DPD. Nic zaskakujacego, prócz różnych dat nadania (z 1szego @ wynikało, że kurierem jest Pocztex a wysyłka miała miejsce w czwartek, z drugiego - że DPD i wysłano w piątek).
ale dni spokojnie mijały. Po tygodniu napisałem dłuższą wiadomość, z informacją, że 10 dnia odstąpię od umowy. Po kilku godzinach telefon. Moja paczka zaginęła. Oczywiście pojawiła się propozycja, że pieniądze przeksięgują na inne zamówienie. Odmówiłem, poprosiłem o zwrot na konto. Pieniądze były po dwóch dniach.
Nie wiem, czy na "zaginięcie" przesyłki miał wpływ wynik licytacji (z tych kilku tożsamych produktów ja wylicytowalem najtaniej) czy coś innego.

z plusów - pies przestawiony na barf, bo i tak suchej karmy nie chciał jeść

nie piszę tego, żeby zniechęcać ludzi do Krakvet. ja sam nic już u nich nie kupię.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
14 hours ago, exo.pex said:

polecicie sklep, w którym jest wszystko, są fajne rabaty na karmę na cały rok itd? I czy zooplus to dobry wybór?

Ja korzystam prawie wyłącznie z zooplus czasami z animalia.pl (troche droższa) lub sklep.mvet.pl, jeżeli chodzi o leki lub suplementy. Jestem z nich zadowolona chociaż nie wszystie produkty są dostępne np. w zooplus.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hej, ja mam pytanko co do kurierów i wagi zamawianej paczki. Chcę zrobić większe zakupy na zooplus (ok 30 kg karmy i parę drobiazgów), czy zdarzyło się wam, że kurier odmówił wniesienia paczki do mieszkania w bloku, bo przesyłka jest za ciężka?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...