Jump to content
Dogomania
Agucha

WWW Sklepy zoologiczne WWW << OPINIE >>

Recommended Posts

Hej :)

My już od kilku lat kupujemy na http://poznan.karmawsieci.pl . Karma jest u nas prawie zawsze tego samego dnia, dostarczona kurierem sklepu, za darmo :) Co prawda jesteśmy z Poznania i to dlatego, bo darmową dostawę realizują za darmo na terenie Poznania i okolic, ale poza Poznań również wysyłają, tylko DPD. Bardzo sympatyczny sklep, z bardzo profesjonalną i miłą obsługą. Jak nasz Borys miał problemy alergiczne, Pani na infolinii doradziła nam karmę, po której zaraz mu się poprawiło ( to była Naturea z jagnięciną ). Właśnie dobre jest to, że pracują tam osoby, które rzeczywiście potrafią doradzić i autentycznie angażują się w swoją pracę. Nie lubimy być traktowani jak kolejni nabijacze portfela dużych koncernów, dlatego wspieramy profesjonalistów :)

Dog Parents :)

a ja dla odmiany opowiem historię związaną z krakvetem. Nie jest wymyślona, mogę posłużyć się screenami żeby ją uwiarygodnić.

Otóż wylicytowałem na alledrogo karmę hills, cena kusząca, zapłaciłem od ręki. podobnych aukcji było kilka. Następnego dnia @ z numerem przesłki. Czekam na kuriera dzień, dwa trzy... w czwarty podjąłem pierwszą próbę konaktu. Okazuje się, że paczka do mnie poszła (pani z infolinii) i wysłała mi 2 maila, tym razem już bez numeru przesyłki, ale z informacją, że kurierem jest DPD. Nic zaskakujacego, prócz różnych dat nadania (z 1szego @ wynikało, że kurierem jest Pocztex a wysyłka miała miejsce w czwartek, z drugiego - że DPD i wysłano w piątek).
ale dni spokojnie mijały. Po tygodniu napisałem dłuższą wiadomość, z informacją, że 10 dnia odstąpię od umowy. Po kilku godzinach telefon. Moja paczka zaginęła. Oczywiście pojawiła się propozycja, że pieniądze przeksięgują na inne zamówienie. Odmówiłem, poprosiłem o zwrot na konto. Pieniądze były po dwóch dniach.
Nie wiem, czy na "zaginięcie" przesyłki miał wpływ wynik licytacji (z tych kilku tożsamych produktów ja wylicytowalem najtaniej) czy coś innego.

z plusów - pies przestawiony na barf, bo i tak suchej karmy nie chciał jeść

nie piszę tego, żeby zniechęcać ludzi do Krakvet. ja sam nic już u nich nie kupię.

14 hours ago, exo.pex said:

polecicie sklep, w którym jest wszystko, są fajne rabaty na karmę na cały rok itd? I czy zooplus to dobry wybór?

Ja korzystam prawie wyłącznie z zooplus czasami z animalia.pl (troche droższa) lub sklep.mvet.pl, jeżeli chodzi o leki lub suplementy. Jestem z nich zadowolona chociaż nie wszystie produkty są dostępne np. w zooplus.

Hej, ja mam pytanko co do kurierów i wagi zamawianej paczki. Chcę zrobić większe zakupy na zooplus (ok 30 kg karmy i parę drobiazgów), czy zdarzyło się wam, że kurier odmówił wniesienia paczki do mieszkania w bloku, bo przesyłka jest za ciężka?

Ostatnio złożyłem zamówienie w nowo powstałym sklepie internetowym http://www.zwierzostrefa.pl. Fachowa i dogłębna analiza problemu jak i pomoc w doborze karmy. W asortymencie piękne posłania, legowiska, budki, maty, pontony, obroże, smycze. Ogromna ilość rzeczy naprawdę dobrej jakości, warto zajrzeć i sprawdzić ofertę, w szczególności, że często pojawiają się tam promocje, przy większym zamówieniu zawsze dorzucają jakiś bonus. Polecam zajrzeć. :)

Ja kupuje karmę w krakvet.pl bardzo atrakcyjne cenny oraz duży wybór produktów. Na zooplusie się trochę zawiodłem dla tego już u nich nie kupuje. Jedyny problem jest z kurierami tu i tu ale wiem że to nie jest wina sklepu.  

to nie jest reklama koleżanko bo jest osobny temat o sklepie to tu napisałem na co zmieniłem ale maja tam braki w produktach wiec dalej szukam czegoś innego . Przepraszam że to wygląda na reklamę