Jump to content
Dogomania

WWW Sklepy zoologiczne WWW << OPINIE >>


Agucha

Recommended Posts

[INDENT] [COLOR=#008000][SIZE=4]Nazwa sklepu internetowego (link): [/SIZE][/COLOR][URL="http://animalia.pl/"]http://www.kuchniapupila.pl/[/URL]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Asortyment/różnorodność/wybór:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Kontakt ze sprzedawcą:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] + bardzo dobry :smile:[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Ceny:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] -[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Czas dostawy:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] 2dni[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Opakowanie:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Gratisy/promocje/ RABATY :[/COLOR][/SIZE] [COLOR=#008000]+[/COLOR]


i to chyba wszystkie sklepy, jakie sobie przypominam. ;)


[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[I][COLOR=#000000]Zrobiłam pierwsze zakupy w sklepie światkarm i jestem bardzo zadowolona. Mają bardzo fajne promocje, wybór w towarze wystarczający, chociaż mogłoby być więcej. Dostawa błyskawiczna ale przede wszystkim WSPANILAŁY KONTAKT!!!! Pomyliłam się w zamówieniu, bardzo szybko mi je skorygowali, odpisywali błyskawicznie na wszystkie maile i dodatkowe pytania. Bardzo serdeczna obsługa! No i dostaliśmy gratisy :) Towar bardzo fajnie zapakowany[/COLOR][/I][I][B]


Nazwa sklepu internetowego (link):[/B] [/I][I][B]Nazwa sklepu internetowego (link):[/B] [URL]http://www.ipo-sklep.pl/[/URL]
Asortyment/różnorodność/wybór: [COLOR=blue][B]+[/B][/COLOR]
Kontakt ze sprzedawcą: [B][COLOR=blue]+[/COLOR][/B]
Ceny:+
[I]Czas dostawy: [COLOR=blue][B]+[/B][/COLOR]
Opakowanie: [COLOR=blue][B]+[/B][/COLOR]
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): [COLOR=blue][B]+[/B][/COLOR]
Gratisy/promocje/ RABATY: +[/I][/I]

Link to comment
Share on other sites

Zakupy robiłam wprawdzie dopiero trzy razy, w tym raz za czyimś pośrednictwem, to postanowiłam coś naskrobać. Pierwszy raz, w całości samodzielnie na [I]zoohurtowo[/I] robiłam, gdy szykowałam wyprawkę dla swojego psiska. Zamówienie o ile się nie mylę zostało zrealizowane po tygodniu. Paczka kompletna, niczego nie brakowało. Oprócz tego warto wspomnieć, że zamówionego przez nas produktu zamówionego w magazynie brakowało, więc po rozmowie telefonicznej dostaliśmy inny produkt, tej samej firmy. Nic nie musieliśmy za niego dopłacać (mimo, że był droższy od zamówionego początkowo produktu). Druga paczka przyszła niedawno. Zamówienie zostało złożone w piątek, a dotarło w środę. Paczka kompletna, zero problemów. ;) Niestety w sklepie przyjmowane są zamówienia powyżej 100zł, ale sam kurier kosztuje 15zł, więc karma, jakieś pierdołki i to 'regulaminowa' stówa się uzbiera. Ceny są niskie, porównując chociażby z moimi sklepami stacjonarnymi. W moim mieście 2,5kg worek karmy dla myszoskoczków kosztuje w przedziale 50-60zł. Nie są one dostępne, trzeba je zamówić, a za to często sprzedawcy żądają dodatkowej opłaty (więc często cena za paczkę dobija do 70zł). Natomiast na wspomnianym przeze mnie sklepie worek 2,5kg owej karmy kosztuje 45zł z groszami. Więc dwa worki karmy, razem z przesyłką kosztują mnie tylko 105zł, a nie 120zł czy 140zł. Rozpisałam się, już rozdaję plusiki.
[B]Nazwa sklepu internetowego (link):[/B] [URL="http://www.zoohurtowo.pl"]www.zoohurtowo.pl[/URL]
[B]Asortyment/różnorodność/wybór: [/B][COLOR=#0000cd]+[/COLOR]
[B]Kontakt ze sprzedawcą: [/B][COLOR=#0000cd]+[/COLOR]
[B]Ceny:[/B] [COLOR=#0000cd]+[/COLOR]
[B]Czas dostawy:[/B] [COLOR=#0000cd]+[/COLOR]
[B]Opakowanie: [/B][COLOR=#0000cd]+[/COLOR]
[B]Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki itp.): [/B][COLOR=#0000cd]+[/COLOR]
[B]Gratisy/promocje/rabaty[/B]: x
W ostatniej rubryczce wstawiłam 'x', ponieważ jeszcze nigdy na chociażby promocję nie trafiłam, także nie będę tego oceniać. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Nazwa sklepu internetowego (link):[/B][/COLOR][/SIZE] [url]http://www.zoohurtowo.pl/[/url]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Asortyment/różnorodność/wybór: [/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#800080][SIZE=4]+[/SIZE][/COLOR]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Kontakt ze sprzedawcą:[/B][/COLOR][/SIZE] [B][COLOR=#800080][SIZE=4]+[/SIZE][/COLOR][/B]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Ceny:[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=#800080][SIZE=4][B]+[/B][/SIZE][/COLOR]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Czas dostawy:[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=#800080][SIZE=4][B]+ [/B][/SIZE][/COLOR]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Opakowanie:[/B][/COLOR][/SIZE] [B][COLOR=#800080][SIZE=4]+[/SIZE][/COLOR][/B]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=#800080][SIZE=4][B]+[/B][/SIZE][/COLOR]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Gratisy/promocje/ RABATY [/B][/COLOR][/SIZE]: ?

Rabatami/ promocjami się nie interesowałam, bo ceny są tak niskie, że głupio byłoby mi pytać jeszcze o zniżki ;)
Zakupy robiłam w poniedziałek, kurier był u mnie w środę z kompletną, dobrze zabezpieczoną przesyłką. Kontakt świetny!
Jedynym minusem, jaki przychodzi mi do głowy jest minimalna wartość zakupów- 100zł
Nie ma darmowej wysyłki (ale nawet dodając 15zł za kuriera, nigdzie nie znalazłam karmy taniej)
[COLOR=#800080]Polecam[/COLOR]

Edited by nadira
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Nazwa sklepu internetowego (link): [U][url]www.psiabua.com.p[/url][/U]l
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Kontakt ze sprzedawcą: +
Ceny:+
Czas dostawy: +
Opakowanie: +
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): +

Gratisy/promocje/ RABATY: +

To chyba jakiś nowszy sklep, ostatnio go odkryłam przy kupowaniu wyprawki dla mojego szczeniaka. Duży wybór no i gdy nie znalazłam poszukiwanego produktu nie było problemu z jego domówieniem. No i na plus godziny kontaktu - nawet po20 inie było problemów. Największy wybór mają legowisk :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Nazwa sklepu internetowego (link): [url]www.hakazoo.pl[/url]
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Kontakt ze sprzedawcą: +
Ceny:+
Czas dostawy: +
Opakowanie:
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): +[/B]

Gratisy/promocje/ RABATY: +

Jakiś czas temu kupiłem u nich obrożę, smycz i kaganiec. Odebrałem osobiście bo jak się okazało są z mojego miasta. Mieli sklep stacjonarny ale teraz sprzedają w Internecie, niemniej jednak odebrać osobiście można.
Duży wybór karm (ceny zależy przy czym, nie najniższe ale i nie najwyższe, w niektórych przypadkach taniej niż Krakvet) Dużo innych rzeczy.
Starają się pomóc podczas rozmowy, szybko odpisują (może dlatego, że jeszcze nie mają za dużo klientów :) )
Ogólnie polecam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ZOOPLUS .
Fatalny stosunek do klienta .Sprzedali mi wadliwy transporter i nie chcieli przyznać się do błędu.Wada transportera zdecydowanie wskazywała na uszkodzenie przed wysyłką ,a nie w trakcie transportu . Zostawili mnie na lodzie w piątek ,a pies leciał w sobotę . Dzwoniłam ,błagałam , żeby ktoś przywiózł i wymienił mi ten transporter ,ale firma miała to gdzieś . Musiałam kupić inny droższy ,a ZOOPLUS nic to nie obchodziło .Nie spotkałam się jeszcze nigdy z taką ignorancją w stosunku do klienta . Dyrektorka firmy oznajmiła mi że nie poczuwają się do winy .
Odradzam ten sklep ,a już na pewno proszę sprawdzać czy towar nie jest uszkodzony i przeterminowany .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SAWA']ZOOPLUS .
Fatalny stosunek do klienta .Sprzedali mi wadliwy transporter i nie chcieli przyznać się do błędu.Wada transportera zdecydowanie wskazywała na uszkodzenie przed wysyłką ,a nie w trakcie transportu . Zostawili mnie na lodzie w piątek ,a pies leciał w sobotę . Dzwoniłam ,błagałam , żeby ktoś przywiózł i wymienił mi ten transporter ,ale firma miała to gdzieś . Musiałam kupić inny droższy ,a ZOOPLUS nic to nie obchodziło .Nie spotkałam się jeszcze nigdy z taką ignorancją w stosunku do klienta . Dyrektorka firmy oznajmiła mi że nie poczuwają się do winy .
Odradzam ten sklep ,a już na pewno proszę sprawdzać czy towar nie jest uszkodzony i przeterminowany .[/QUOTE]

Pamiętaj, że niezależnie od opinii pani dyr. w każdym przypadku przysługuje ci prawo do zwrotu towaru (sprzedaż internetowa).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Pamiętaj, że niezależnie od opinii pani dyr. w każdym przypadku przysługuje ci prawo do zwrotu towaru (sprzedaż internetowa).[/QUOTE]
Tak ,oczywiście .Uszkodzony transporter muszą przyjąć ,ale to nie w tym rzecz . Ja potrzebowałam na sobotę do wylotu psa . Błagałam żeby mi przywieźli i wymienili na nowy . Gdyby to był koniec Polski ,to zgoda mogli nie mieć możliwości ,ale kilkanaście kilometrów chyba by ich nie zbawiło . Musiałam na biegu kupić o 100zł droższy (to i tak była cena hurtowa ) . Firma wypiera się swojego niedopatrzenia i traktują to jako uszkodzenie w transporcie .Mam zamiar pisać do ich matki w Niemczech . Niech wiedzą jakie podejście mają do klienta w Polsce .Zrobiona jest dokumentacja fotograficzna ,gdzie dokładnie widać ,że nie możliwe jest takie uszkodzenie i w takim miejscu przez transport .Transporter był doskonale zabezpieczony i zapakowany . Sporo kupuję w sklepach internetowych i nigdy nie spotkałam się z takim potraktowaniem klienta . Oni ten transporter przysłali bez rachunku ani paragonu .To też świadczy o zaniedbaniu ze strony sklepu .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

my od jakiegoś czasu kupujemy w [url]www.bokser-zoo.pl[/url]
sklep jest nowy i cały czas pojawiają się nowe produkty, a jak czegoś nie ma wystarczy do nich napisać i zaraz wstawiają.
No i mają genialne promocje. Od jakiegoś czasu używamy karm Canivera (i bardzo sobie chwalimy) i tak trafilismy na Bokser-zoo właśnie. Do pierwszego worka dostaliśmy flexi, do drugiego zestaw pastę i szczotkę petosan a teraz do ostatniego zamówienia dostaliśmy gratis obrożę [U][B]Bayer Kiltix!
[/B][/U]moja sąsiadka przed zrobieniem zamówienia zapytała czy mają w sprzedaży wiaderka na karmę, to jej po prostu dołączyli do zamówienia w prezencie.
póki co mam same pozytywne doświadczenia z tym sklepem, wysyłka też ok. No i w razie czego mają 4 sklepy stacjonarne w Warszawie, więc jakby coś było nie tak to jest gdzie iść i się kłócić;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 months later...

Nazwa sklepu internetowego: www.4-paws.com.pl
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Kontakt ze sprzedawcą: -
Ceny: +
Czas dostawy: -
Opakowanie:
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): -
CAŁKOWICIE ODRADZAM!!!!

 

 

Ja dla odmiany nie chcę zachęcić tylko ostrzec przed nową firmą na rynku "4 PAWS".

Firma długo nie dostarczała mi towaru (ponad tydzień, choć na stronie była informacja, że towar dostępny w ciągu 24 h)  i zaproponowała abym anulowała zamówienie.  O pilnej potrzebie  dostarczenia produktów (ze względu na chorobę kota) napisałam w zamówieniu.  I tak od końca stycznia br. do dnia dzisiejszego nie zwrócono mi wpłaconych pieniędzy (choć kilkakrotnie podawano termin zwrotu, to pieniędzy w ogóle nie otrzymałam).

Ostrzegam przed zakupami w tej firmie. Później doczytałam, że firma prowadzona jest jednoosobowo i zaczynam obawiać się czy rzeczywiście sprzedaje, czy może wyłudza pieniądze.

Firma zachęciła mnie szybkością, na którą powoływano się na stronie głównej  (od miesiąca zmieniała się cała szata graficzna strony internetowej i brak tych informacji) oraz niską ceną.

Niestety w konsekwencji straciłam pieniądze, a towaru nie dostałam.

Dodam, ze wiele produktów zamawiam drogą internetową i jest to pierwszy przypadek, gdy zostałam oszukana, dlatego ostrzegam innych kupujących drogą internetową przed firmą 4 PAWS.

 

Korzystam na bieżąco z kilku firm i naprawdę na żadnej z nich nie zawiodłam się i mogę w 100% je polecić. Są wśród nich: ZOOART, ZOOPLUS czy KRAKVET. W firmach ZOOART i ZOOPLUS towar zawsze dostaję bardzo szybko, a niejednokrotnie po dwóch dniach od złożenia zamówienia.

 

Jeszcze raz ostrzegam - omijajcie jak najdalej firmę 4 PAWS, jeśli nie chcecie, jak ja, stracić swoich pieniędzy.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ja zakupy robię w http://www.kocimietka.pl i jestem zadowolona. To nie jest wielki sklep, nie ma tam akcesoriów (trochę szkoda, są szampony, neutralizatory zapachu itp, genialna szczotka do sprzątania!) ale mają świetne karmy i rewelacyjną obsługę. Czuję się "zadbana" i gdzie tylko mogę zachwalam ten sklep. Towar dostaję szybciutko, idealnie zapakowany, wszystko zawsze ok jest. Od ponad pół roku robię tam zakupy i kocie i psie. Polecam.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

&nbsp;

Nazwa sklepu internetowego: www.4-paws.com.pl
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Kontakt ze sprzedawcą: -
Ceny: +
Czas dostawy: -
Opakowanie:
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): -
CAŁKOWICIE ODRADZAM!!!!
&nbsp;
&nbsp;
Ja dla odmiany nie chcę zachęcić tylko ostrzec przed nową firmą na rynku "4 PAWS".
Firma długo nie dostarczała mi towaru (ponad tydzień, choć na stronie była informacja, że towar dostępny w ciągu 24 h)&nbsp; i zaproponowała abym anulowała zamówienie.&nbsp; O pilnej potrzebie&nbsp; dostarczenia produktów (ze względu na chorobę kota) napisałam w zamówieniu.&nbsp; I tak od końca stycznia br. do dnia dzisiejszego nie zwrócono mi wpłaconych pieniędzy (choć kilkakrotnie podawano termin zwrotu, to pieniędzy w ogóle nie otrzymałam).
Ostrzegam przed zakupami w tej firmie. Później doczytałam, że firma prowadzona jest jednoosobowo i zaczynam obawiać się czy rzeczywiście sprzedaje, czy może wyłudza pieniądze.
Firma zachęciła mnie szybkością, na którą powoływano się na stronie głównej&nbsp; (od miesiąca zmieniała się cała szata graficzna strony internetowej i brak tych informacji) oraz niską ceną.
Niestety w konsekwencji straciłam pieniądze, a towaru nie dostałam.
Dodam, ze wiele produktów zamawiam drogą internetową i jest to pierwszy przypadek, gdy zostałam oszukana, dlatego ostrzegam innych kupujących drogą internetową przed firmą 4 PAWS.
&nbsp;
Korzystam na bieżąco z kilku firm i naprawdę na żadnej z nich nie zawiodłam się i mogę w 100% je polecić. Są wśród nich: ZOOART, ZOOPLUS czy KRAKVET. W firmach ZOOART i ZOOPLUS towar zawsze dostaję bardzo szybko, a niejednokrotnie po dwóch dniach od złożenia zamówienia.
&nbsp;
Jeszcze raz ostrzegam - omijajcie jak najdalej firmę 4 PAWS, jeśli nie chcecie, jak ja, stracić swoich pieniędzy.

&nbsp;

przepraszam za podbijanie, ale szukam osób oszukanych przez sklep 4-paws.com.pl
strona jest już nawet niedostępna, ja nie dostałam ani towaru ani pieniędzy od grudnia 2014 (!), mimo licznych mailowych zapewnień, że kasa już wyjdzie. Na oficjalne pisma z prośbą o zwrot firma nie reaguje. Ponieważ dla większości kwoty zamówień nie były wysokie znajomy prawnik zasugerował odszukanie większej liczby oszukanych osób. Będę wdzięczna za kontakt :))
Link to comment
Share on other sites

&nbsp; &nbsp;

przepraszam za podbijanie, ale szukam osób oszukanych przez sklep 4-paws.com.pl
strona jest już nawet niedostępna, ja nie dostałam ani towaru ani pieniędzy od grudnia 2014 (!), mimo licznych mailowych zapewnień, że kasa już wyjdzie. Na oficjalne pisma z prośbą o zwrot firma nie reaguje. Ponieważ dla większości kwoty zamówień nie były wysokie znajomy prawnik zasugerował odszukanie większej liczby oszukanych osób. Będę wdzięczna za kontakt :))

Ja ze swojej strony zapraszam do kontaktu na [email protected] (o ile jeszcze nie rozmawiałyśmy ;) ). Jestem dziennikarzem (zweryfikować mnie można na tygodnik.pl) a o sprawie 4-paws będzie z pewnością ciekawy dla Pani artykuł. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  

 

Witam, jestem tutaj nowym użytkownikiem, ale chętnie podzielę się własnym doświadczeniem i spostrzeżeniami. Miło, że prowadzicie taki ranking sklepów internetowych, gdzie zaopartujecie się w różne produkty dla waszych pupilów. Chętnie skorzystam :)

 

Nazwa sklepu internetowego (link):
www.tukan24.pl
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Kontakt ze sprzedawcą: +
Ceny: +
Czas dostawy: +
Opakowanie: +
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp): +
Gratisy/promocje/ RABATY : +

Kupowałem u nich od karm czy odżywek po legowiska i zabawki. Wychodzą na przeciw życzeniom klientów, dysponują olbrzymią wiedzą nt. psów i pomagają wybrać najlepszy produkt dla rasy psa, którą klient posiada. Ani razu się nie zawiodłem. Na swojej stronce internetowej mają nawet dział dotyczący najczęściej zadawanych pytan na temat zwierząt i ich dolegliwości, tzw. baza wiedzy. Warto dodać, że przy zamówieniu powyżej 150zł przy płatności z góry oraz wadze do 30kg wysyłają towar za free.

Pozdrawiam.
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...