Jump to content
Dogomania

WWW Sklepy zoologiczne WWW << OPINIE >>


Agucha

Recommended Posts

[COLOR=green][SIZE=4]Nazwa sklepu internetowego (link): [url]http://zoozone.pl/[/url][/SIZE]
[SIZE=4]Asortyment/różnorodność/wybór:[/SIZE] +
[SIZE=4]Kontakt ze sprzedawcą:[/SIZE] +
[SIZE=4]Ceny:[/SIZE] +
[SIZE=4]Czas dostawy:[/SIZE] +
[SIZE=4]Opakowanie:[/SIZE] +
[SIZE=4]Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):[/SIZE] +
[SIZE=4]Gratisy/promocje/ RABATY :[/SIZE] +[/COLOR]

Zamówiłam pierwszy raz, ceny karm niższe niż w moim poprzednim sklepie. Dostawa na drugi dzień , fajnie zapakowane , gratis multum ciastek dobranych wielkością do psa - polecam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=#008000][SIZE=4]Nazwa sklepu internetowego (link): [URL]http://www.bewet.pl[/URL][/SIZE][/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Asortyment/różnorodność/wybór:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Kontakt ze sprzedawcą:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] -[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Ceny:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Czas dostawy:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] -[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Opakowanie:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] -[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] -[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Gratisy/promocje/ RABATY :[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] -
[/COLOR]

Zabawa z tym sklepem właśnie się dziś zakończyła. W końcu!! Po 46 dniach od zamówienia :cool3: Zszargane nerwy i wydana kasa na telefony...
[B]Absolutnie nie polecam.[/B] Zamiast od razu mnie powiadomić że nie mają karmy w magazynie to kombinowali jak koń pod górkę :diabloti: I po co to było?! Dopiero na początku tego tyg. (!) dowiedziałam się że nie ma tej karmy. A najlepsze jest to że babeczka z którą tydzień wcześniej udało mi się połączyć obiecywała że jeszcze tego samego dnia wyśle :crazyeye: :evil_lol::evil_lol: Ciekawe CO chciała mi wysłać?? :niewiem: :evil_lol: Wszyscy w tym sklepie są bardzo zorientowani co się dzieje z zamówieniami. Telefon ze strony to jakaś fikcja, rzadko kiedy ktoś odbiera. Maili nie czytają. Jeśli chodzi o artykuły to nie wiadomo co jest a czego nie ma.
Po prostu pełen profesjonalizm i dbanie o klienta :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=#008000]Nazwa sklepu internetowego (link): [/COLOR][/SIZE]http://amido.pl/
[SIZE=4][COLOR=#008000]Asortyment/różnorodność/wybór:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] ++[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Kontakt ze sprzedawcą:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Ceny:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Czas dostawy:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Opakowanie:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Gratisy/promocje/ RABATY :[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] ?

[/COLOR]Pierwszy raz zmawiałam w tym sklepie. Skorzystałam z darmowej wysyłki 3 grudnia :cool3: Zamówienie złożyłam w poniedziałek późnym wieczorem, paczka była w piątek przed południem. Paczka porządnie zapakowana, nic nie zostało uszkodzone. Nie było gratisów/rabatów, ale dopiero raz tam robiłam zakupy ;) Ceny raczej normalne, szeroki asortyment. Jestem zadowolona :)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=#008000]Nazwa sklepu internetowego (link): [/COLOR][/SIZE][URL="http://www.doggames.com.pl"]www.doggames.com.pl[/URL]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Asortyment/różnorodność/wybór:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] ++[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Kontakt ze sprzedawcą:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Ceny:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Czas dostawy:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Opakowanie:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Gratisy/promocje/ RABATY :[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] ?

[/COLOR]Fajne prezenty pod choinkę dla przyjaciół. ;-) Ceny nie najniższe, ale nawet na allegro nie znalazłam takich podkładek pod mysz komputerową, więc nie mam porównania. Trochę inny asortyment od reszty sklepów internetowych, dużo gadżetów, fajne T-shirty. Na razie jestem zadowolona, a znajomi żałują że nie ma gadżetów z psami ich rasy :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[COLOR=green][SIZE=4]Nazwa sklepu internetowego (link): [URL]http://zoozone.pl/[/URL][/SIZE]
[SIZE=4]Asortyment/różnorodność/wybór:[/SIZE] +
[SIZE=4]Kontakt ze sprzedawcą:[/SIZE] +
[SIZE=4]Ceny:[/SIZE] +
[SIZE=4]Czas dostawy:[/SIZE] +
[SIZE=4]Opakowanie:[/SIZE] +
[SIZE=4]Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):[/SIZE] +
[SIZE=4]Gratisy/promocje/ RABATY :[/SIZE] +[/COLOR]

Zawsze zamawiałam w Krakvecie, ale tu skusiły mnie trochę mniejsze ceny.
Same plusy, świetny kontakt i przesyłka przyszła zaraz na 2 dzień, bardzo polecam;)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=darkgreen][B]Nazwa sklepu internetowego (link):[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]e-pazur.com
[SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=darkgreen][B]Asortyment/różnorodność/wybór:+[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=darkgreen][B]Kontakt ze sprzedawcą:+[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=darkgreen][B]Ceny:+[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=darkgreen][B]Czas dostawy:+[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=darkgreen][B]Opakowanie:[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=darkgreen][B]Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):+[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=darkgreen][B]Gratisy/promocje/ RABATY [/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=#000000]:+

Sklep godny polecenia nie znam żadnych minusów.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=green][SIZE=4]Nazwa sklepu internetowego (link): [URL="http://www.psiraj.pl"]www.psiraj.pl[/URL][/SIZE]
[SIZE=4]Asortyment/różnorodność/wybór:[/SIZE] +
[SIZE=4]Kontakt ze sprzedawcą:[/SIZE] -
[SIZE=4]Ceny:[/SIZE] +
[SIZE=4]Czas dostawy:[/SIZE] -
[SIZE=4]Opakowanie:[/SIZE] -
[SIZE=4]Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):[/SIZE] +
[SIZE=4]Gratisy/promocje/ RABATY :[/SIZE] -[/COLOR]

Czasami uzupełniałem asortyment i generalnie z dostawy na dostawe było coraz gorzej, a przede wszystkim popsuł się kontakt. Na początku współparcy było ładnie i pięknie i wtedy byłyby same plusy. Ostatnim razem przy problemie nie miałem szans na wyjaśnienia :/ Od dłuższego jednak czasu sklep jest wyłączony więc ciężko ocenić na bieżąco. P.S. czy ktoś wie czemu sklep jest zawieszony i czy wróci na wirtualne półki ?

[COLOR=green][SIZE=4]Nazwa sklepu internetowego (link):[SIZE=4] [URL="http://www.kacikpupila.pl"]www.kacikpupila.pl[/URL][/SIZE][/SIZE]
[SIZE=4]Asortyment/różnorodność/wybór:[/SIZE] ++
[SIZE=4]Kontakt ze sprzedawcą:[/SIZE] ++
[SIZE=4]Ceny:[/SIZE] +
[SIZE=4]Czas dostawy:[/SIZE] +
[SIZE=4]Opakowanie:[/SIZE] +
[SIZE=4]Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):[/SIZE] +
[SIZE=4]Gratisy/promocje/ RABATY :[/SIZE] - / + / +[/COLOR]

W kąciku kupuje od wielu lat. Kontakt zawsze znakomity - pod telefonem są praktycznie zawsze, odpowiedź na mail zazwyczaj w tym samym dniu. Asortyment prze różny, ale ceny kilku produktów zdarzają się wyższe niż w innych sklepach, ale chyba cięzko w którymkolwiek sklepie znaleźć wszystko najtaniej. Gratisów od dłuższego czasu nie dostaje, ale mam wypracowany niezły rabat.

Co do Krakvetu - niby fajna oferta cenowa, ale wole nie ryzykować zdrowiem swojego zwierzyńca, przez co też nie będę oceniał.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=green][SIZE=4]Nazwa sklepu internetowego (link):[SIZE=4] [url]http://www.zooexpress.pl/[/url][/SIZE][/SIZE]
[SIZE=4]Asortyment/różnorodność/wybór:[/SIZE] +/-
[SIZE=4]Kontakt ze sprzedawcą:[/SIZE] ++
[SIZE=4]Ceny:[/SIZE] +
[SIZE=4]Czas dostawy:[/SIZE] ++
[SIZE=4]Opakowanie:[/SIZE] +
[SIZE=4]Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):[/SIZE] +
[SIZE=4]Gratisy/promocje/ RABATY :[/SIZE] +[/COLOR]
Naprawdę ekspresowa wysyłka (karma była u mnie dzień po zamówieniu), teraz już niestety nie mogę tam kupować (nie mają w asortymencie karmy, którą je mój pies) ale sklep ogólnie polecam.
[COLOR=green][SIZE=4]Nazwa sklepu internetowego (link):[SIZE=4] [url]http://www.eko-pies.pl/[/url][/SIZE][/SIZE]
[SIZE=4]Asortyment/różnorodność/wybór:[/SIZE] +
[SIZE=4]Kontakt ze sprzedawcą:[/SIZE] +
[SIZE=4]Ceny:[/SIZE] +
[SIZE=4]Czas dostawy:[/SIZE] +
[SIZE=4]Opakowanie:[/SIZE] +
[SIZE=4]Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):[/SIZE] ++
[SIZE=4]Gratisy/promocje/ RABATY :[/SIZE] +[/COLOR]+
Zamawiałam ostatnio piłkę-dostawa przedłużyła się o czym zostałam poinformowana i dostałam gratisy do przesyłki :) Super kontakt, teraz wprowadzili program eko-łapki, więc można zbierać 'punkty' i wymieniać je na nagrody.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[SIZE=4][COLOR=#008000]Nazwa sklepu internetowego (link):[SIZE=4] Glonojad, [url]www.zoologiczny.sklep.pl[/url][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Asortyment/różnorodność/wybór:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] -/+[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Kontakt ze sprzedawcą:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Ceny:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] + [/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Czas dostawy:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Opakowanie:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] + [/COLOR]nietypowe, np kiedyś myślałam, że dostałam farbę do włosów mimo, że zamówiłam smycz :) Ale mi się podoba idea recyklingu, popieram![COLOR=#008000][/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Gratisy/promocje/ RABATY :[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +

[/COLOR]Kupuję tylko w tym sklepie, bo jest sprawdzony i jest w nim miła obsługa. Nie jest to ogromny kolos więc nie wszystko w nim mają, ale ogólnie nie jest z asortymentem źle. Poza tym miałam kiedyś też rybki, więc załatwiałam zakupy dla wszystkich zwierzaków w jednym miejscu :) Dziwi mnie taka niska ocena tego sklepu tutaj, bo ja sobie bardzo chwalę.[COLOR=#008000][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.kacikpupila.pl/[/url]

[COLOR=green][SIZE=4]Nazwa sklepu internetowego (link):[SIZE=4] [/SIZE][/SIZE][/COLOR]http://www.kacikpupila.pl/[COLOR=green]
[SIZE=4]Asortyment/różnorodność/wybór:[/SIZE] +/-
[SIZE=4]Kontakt ze sprzedawcą:[/SIZE] +
[SIZE=4]Ceny:[/SIZE] +
[SIZE=4]Czas dostawy:[/SIZE] +++
[SIZE=4]Opakowanie:[/SIZE] +
[SIZE=4]Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):[/SIZE] +
[SIZE=4]Gratisy/promocje/ RABATY : -[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Nazwa sklepu internetowego (link):[/B][/COLOR][/SIZE][URL="https://www.e-karma.pl/"] https://www.e-karma.pl/[/URL]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Asortyment/różnorodność/wybór:[/B][/COLOR][/SIZE] [B]?[/B]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Kontakt ze sprzedawcą:[/B][/COLOR][/SIZE] [B]+[/B]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Ceny:[/B][/COLOR][/SIZE] [B]+[/B]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Czas dostawy:[/B][/COLOR][/SIZE] [B]+[/B]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Opakowanie:[/B][/COLOR][/SIZE] [B]+[/B]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):[/B][/COLOR][/SIZE] [B]+[/B]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Gratisy/promocje/ RABATY [/B][/COLOR][/SIZE]: [B]+[/B]

Bardzo polecam! Szybka wysyłka (na drugi dzień już była), od 90 zł za darmo. Dostałam dużo próbek i kalendarzyk. Jak karma się skończy, kupię tam ponownie.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=#006400]Nazwa sklepu internetowego (link):[/COLOR][/SIZE][/B][URL="https://www.e-karma.pl/"][COLOR=#4444ff] [/URL][URL="http://www.fionka.pl/"][B][FONT=Arial][COLOR=#4444ff]http://www.fionka.pl/[/COLOR][/FONT][/B][/URL]
[/COLOR][SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Asortyment/różnorodność/wybór:[/B][/COLOR][/SIZE] [B]?[/B]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Kontakt ze sprzedawcą:[/B][/COLOR][/SIZE] [B]+[/B]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Ceny:[/B][/COLOR][/SIZE] [B]+[/B]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Czas dostawy:[/B][/COLOR][/SIZE] [B]+[/B]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Opakowanie:[/B][/COLOR][/SIZE] [B]+[/B]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):[/B][/COLOR][/SIZE] [B]+[/B]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Gratisy/promocje/ RABATY [/B][/COLOR][/SIZE]: [B]+/-

Polecam :) Przy zamówieniu powyżej 95 zł dostawa gratis. Dobry kontakt ze sprzedawcą, szybkie, konkretne odpowiedzi. Informacje o etapie zamówienia. Dużo niższe ceny. (kupowałam ubranka)[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[B][SIZE=3][COLOR=#006400]Nazwa sklepu internetowego (link): [/COLOR][/SIZE][/B][url]www.jezozwierz.com.pl/[/url][B][COLOR=#4444ff]
[/COLOR][SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Asortyment/różnorodność/wybór:[/B][/COLOR][/SIZE] +[B]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Kontakt ze sprzedawcą:[/B][/COLOR][/SIZE] [B]+
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Ceny:[/B][/COLOR][/SIZE] [B]+
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Czas dostawy:[/B][/COLOR][/SIZE] [B]+
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Opakowanie:[/B][/COLOR][/SIZE] [B]+
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):[/B][/COLOR][/SIZE] [B]+
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Gratisy/promocje/ RABATY [/B][/COLOR][/SIZE]: [B]+/-

[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
Skorzystałam z dnia darmowej dostawy. Błyskawiczna wysyłka, bardzo duży wybór zabawek, zamówiłam kilka rzeczy, gratis dostałam piszczącą zabawkę dla psa.

[/B]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=#008000]Nazwa sklepu internetowego (link): [/COLOR][/SIZE]www.makaki.pl/
[SIZE=4][COLOR=#008000]Asortyment/różnorodność/wybór:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Kontakt ze sprzedawcą:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Ceny:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Czas dostawy:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Opakowanie:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Gratisy/promocje/ RABATY :[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +


[/COLOR][COLOR=#000000]Przy zakupie powyżej 99zł gratisowa wysyłka, do worka karmy dostałam 0,5kg ciastek + "skarpetki w kremie" dla psa + próbki karmy o które poprosiłam[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=darkgreen][B]Nazwa sklepu internetowego (link):[URL="http://www.animalsvet.pl"]www.animalsvet.pl[/URL][/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=darkgreen][B]Asortyment/różnorodność/wybór: +[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=darkgreen][B]Kontakt ze sprzedawcą: ++ [/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=darkgreen][B]Ceny: +[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=darkgreen][B]Czas dostawy: +[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=darkgreen][B]Opakowanie: +[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=darkgreen][B]Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):+[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=darkgreen][B]Gratisy/promocje/ RABATY +

Przejrzyście opisane produkty.
Zamawiam od 2 lat i zawsze dostaje jakiś gratis jak nie karma to wiadro, jak nie wiadro to miskę, kiedyś nawet był plecak
Śmiało polecam

[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=darkgreen][B]Nazwa sklepu internetowego (link): Krakvet[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=darkgreen][B]Asortyment/różnorodność/wybór: [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]-[/B][/COLOR][COLOR=darkgreen][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=darkgreen][B]Kontakt ze sprzedawcą: [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]-[/B][/COLOR][COLOR=darkgreen][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=darkgreen][B]Ceny: +[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=darkgreen][B]Czas dostawy: +[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=darkgreen][B]Opakowanie: +[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=darkgreen][B]Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp): [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]-[/B][/COLOR][COLOR=darkgreen][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=darkgreen][B]Gratisy/promocje/ RABATY [/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=#000000]: [/COLOR][COLOR=#ff0000]-[/COLOR]

[COLOR=#ff0000]Duży wybór na stronie www, po zamówieniu i [/COLOR][B]OPŁACENIU [/B][COLOR=#ff0000]okazuje się, że większości rzeczy nie ma. Pierwsze i ostatnie zakupy w tym sklepie - z zamówionych 8 pozycji, przyszły 3![/COLOR][COLOR=#000000][/COLOR]

Edited by barberry
Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#008000]Nazwa sklepu internetowego (link): [/COLOR][/COLOR][/SIZE][URL]https://zooart.iai-shop.com/[/URL]
[SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#008000]Asortyment/różnorodność/wybór:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#008000]Kontakt ze sprzedawcą:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +/po napisaniu uwag do otrzymanego zamówienia-----[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#008000]Ceny:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#008000]Czas dostawy:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] 4dni[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#008000]Opakowanie:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#008000]Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):[/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] -[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#008000]Gratisy/promocje/ RABATY :[/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] przesyłka powyżej 95zł

[/COLOR]Sklep bardzo mnie rozczarował przed złożeniem zamówienia kontaktowałam się ze sklepem w sprawie pojemników na karmę zapewniali mnie że dostane jeśli zaznaczę taką chęć w zamówieniu. Zamówiłam więc 6 kg karmy dla psa rc obesity skusiła mnie cena a przede wszysktim to że dostane pojemnik na karę żeby nie wywietrzała ale niestety kurier dostarczył mi samą karmę bez pojemnika za co daje duży minus tym bardziej że wcześniej byłam zapewniany że ów pojemnik dostane. Czas dostawy wyniósł 4 dni po otrzymaniu paczki i opisaniu sytuacji jak na razie bez odzewu. Musze powiedzieć że już więcej u nich nie zamówię i nikomu tego sklepu nie polecę bardzo mnie rozczarowawszy.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#008000]Nazwa sklepu internetowego (link): [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][URL]http://www.legowiskodlapsa.pl/[/URL]
[SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#008000]Asortyment/różnorodność/wybór:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#008000]Kontakt ze sprzedawcą:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] + Najlepiej dzwonić na stacjonarny bo zawsze miła pani doradzi wam jakie posłanie będzie dobre dla psa :)[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#008000]Ceny:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#008000]Czas dostawy:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] 4dni[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#008000]Opakowanie:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#008000]Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#008000]Gratisy/promocje/ RABATY :[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] mają ogromny wybór legowisk w promocyjnych cenach

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#008000]Nazwa sklepu internetowego (link): [url]http://siedem-zyczen.sklep.pl/[/url][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#008000]Asortyment/różnorodność/wybór:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]

[SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#008000]Kontakt ze sprzedawcą:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#008000]Ceny:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#008000]Czas dostawy:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] 3dni[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#008000]Opakowanie:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#008000]Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#008000]Gratisy/promocje/ RABATY :[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#008000][SIZE=4]Nazwa sklepu internetowego (link): [/SIZE][/COLOR][URL]http://www.keko.pl/[/URL]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Asortyment/różnorodność/wybór:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Kontakt ze sprzedawcą:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] -[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Ceny:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Czas dostawy:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] 2dni[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Opakowanie:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Gratisy/promocje/ RABATY :[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] -
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#008000][SIZE=4]Nazwa sklepu internetowego (link): [/SIZE][/COLOR][URL]http://www.zooplus.pl/[/URL]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Asortyment/różnorodność/wybór:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Kontakt ze sprzedawcą:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Ceny:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Czas dostawy:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] 2dni[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Opakowanie:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Gratisy/promocje/ RABATY :[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [COLOR=#008000][SIZE=4]Nazwa sklepu internetowego (link): [/SIZE][/COLOR][URL]http://www.swiatkarm.pl/[/URL]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Asortyment/różnorodność/wybór:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Kontakt ze sprzedawcą:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] ++++[/COLOR] rewelacyjny, miły kontakt!
[SIZE=4][COLOR=#008000]Ceny:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Czas dostawy:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] 1dzień! :D[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Opakowanie:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Gratisy/promocje/ RABATY :[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR] (gratis mimo zamówienia 50zł, transport gratis od 50zł)
[/INDENT]

Edited by fridaso
Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [INDENT] [COLOR=#008000][SIZE=4]Nazwa sklepu internetowego (link): [/SIZE][/COLOR][URL]http://animalia.pl/[/URL]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Asortyment/różnorodność/wybór:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Kontakt ze sprzedawcą:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] + bardzo bardzo dobry :)[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Ceny:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Czas dostawy:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] 2dni[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Opakowanie:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Gratisy/promocje/ RABATY :[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] -[/COLOR]
[/INDENT]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#008000][SIZE=4]Nazwa sklepu internetowego (link): [/SIZE][/COLOR][URL="http://animalia.pl/"]http://zoohurtowo.pl/[/URL]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Asortyment/różnorodność/wybór:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Kontakt ze sprzedawcą:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] + bardzo dobry :smile:[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Ceny:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR][COLOR=#008000]++[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Czas dostawy:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] 2dni[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Opakowanie:[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] +[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#008000]Gratisy/promocje/ RABATY :[/COLOR][/SIZE][COLOR=#008000] [/COLOR][COLOR=#008000]-[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...