Jump to content
Dogomania

WWW Sklepy zoologiczne WWW << OPINIE >>


Agucha

Recommended Posts

Przykro słyszeć, że dobre sklepy "schodzą na psy" (bez obrazy dla naszych kochanych czworonogów ;)). Jednocześnie jestem z siebie dumna, że wybrałam sklep, do którego póki co nie mam zastrzeżeń i cieszę się, że mnie nie zawiódł - i oby było tak zawsze :cool1:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nazwa sklepu internetowego (link): [U][U]Psi raj[/U][/U]
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Kontakt ze sprzedawcą: -
Ceny: +
Czas dostawy: -
Opakowanie: -
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): -
Gratisy/promocje/ RABATY: -

wielkie NIE dla tego sklepu. Czekałam równo tydzien za wysyłką (przez gg powiedzieli ze 95% paczek wychodzi następnego dnia).
Paczka przyszła niekompletna, co prawda napisali ze wysłali nie w całosci, ale mogli zapytać czy akurat nie czekałam na to co brakowało.

niby w piątek paczka byla wysłana. Byl podany nr paczki, ale w poniedziałek kuriera nie bylo, wiec zadzwonilam na infolinie i sie dowiedzialam ze paczki o takim nr nie ma wcale:angryy: Niby bylo tłumaczenie ze w piątek kurier nie zdązyl odebrać - w takim razie po co wysyłali maila ze paczka zostala wysłana?????

paczka zapakowana byle jak.

teraz najlepsze - wylała sie ponad połowa odżywki po całym kartonie :angryy: zalewając gryzaki dla psa luzem, które od razu poszły do kosza:shake:

napisalam do nich od razu maila - ZERO odpowiedzi, ZERO zainteresowania

NIGDY wiecej nie zrobie tam zakupów


[I]dopisek z dnia 29.09.2011:

sklep wysłał mi jeszcze raz nową odżywkę i gryzaki, więc jest happy end[/I]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Korzystam z tego sklepu już kilka miesięcy, jeszcze nie miałem zastrzeżen.

Nazwa sklepu internetowego : [URL="http://www.otozoo.pl"]www.otozoo.pl[/URL]
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Kontakt ze sprzedawcą: +
Ceny: +
Czas dostawy: 1-2 dni
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): +
Gratisy/promocje/ RABATY: +

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yncki']Korzystam z tego sklepu już kilka miesięcy, jeszcze nie miałem zastrzeżen.

Nazwa sklepu internetowego : [URL="http://www.otozoo.pl"]www.otozoo.pl[/URL]
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Kontakt ze sprzedawcą: +
Ceny: +
Czas dostawy: 1-2 dni
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): +
Gratisy/promocje/ RABATY: +[/QUOTE]
Ooo, o tym sklepie nawet nie słyszałam...

I odnoszę wrażenie, że poleca go pracownik ;)

Na dzień dzisiejszy ranking plasuje się tak:

[CENTER][SIZE=3][COLOR=blue][B] [COLOR=red]*HOP - BĘC*[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=blue][B] ~~ranking najwyżej oraz najniżej ocenianych sklepów www~~[/B][/COLOR][/SIZE]


[COLOR=green][B][SIZE=5]HOP[/SIZE][/B][/COLOR]

[COLOR=green][B][COLOR=blue] 1.[/COLOR][/B] [COLOR=blue]KRAKVET [/COLOR][B](91+)[/B] [COLOR=red](123-)[/COLOR][/COLOR]

[COLOR=green][B][COLOR=blue]2.[/COLOR][/B] [COLOR=blue]ŚWIAT KARM [/COLOR][B](83+)[/B] [COLOR=red](40-)[/COLOR][/COLOR]

[COLOR=green][B][COLOR=blue] 3. [/COLOR][/B][COLOR=blue]ANIMALIA[/COLOR] [B](71+)[/B] [COLOR=red](37-)[/COLOR][/COLOR]

[COLOR=green][B][COLOR=blue] 4.[/COLOR][/B] [COLOR=blue]ZOOPLUS[/COLOR] [B](60+)[/B] [COLOR=red](16-)[/COLOR][/COLOR]

[COLOR=green][B][COLOR=blue] 5. [/COLOR][/B][COLOR=blue]KUCHNIA PUPILA[/COLOR] [B](56+)[/B] [COLOR=red](19- )[/COLOR][/COLOR]

[COLOR=green][B][COLOR=blue] 6. [/COLOR][/B][COLOR=blue]PSI RAJ[/COLOR] [B](42+) [/B][COLOR=red](24-)[/COLOR][/COLOR]

[COLOR=green][COLOR=blue][B]7.[/B] TELEKARMA[/COLOR] [B](30+)[/B] [COLOR=red](6-)[/COLOR][/COLOR]

[COLOR=green][B][COLOR=blue]8.[/COLOR][/B] [COLOR=blue]PEŁNA-MISKA[/COLOR] [B](27+)[/B] [COLOR=red](1-)[/COLOR][/COLOR]

[COLOR=green][B][COLOR=blue] 9. [/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=green][COLOR=blue]KĄCIK PUPILA [/COLOR][B](26+)[/B] [COLOR=red](2-)[/COLOR][/COLOR]

[COLOR=green][B][COLOR=blue]10.[/COLOR][/B] [COLOR=blue]KARUSEK [B][COLOR=green](22+)[/COLOR][/B] [COLOR=red](15-)[/COLOR][/COLOR][/COLOR]



[COLOR=red][B][SIZE=5] BĘC[/SIZE][/B][/COLOR]

[COLOR=red][B][COLOR=blue] 1. [/COLOR][/B][COLOR=blue]KRAKVET[/COLOR] [B](123-)[/B] [COLOR=green](91+)[/COLOR][/COLOR]

[COLOR=red][B][COLOR=blue]2. [/COLOR][/B][COLOR=blue]ŚWIAT KARM [COLOR=red][B](40-)[/B][/COLOR][COLOR=green](83+)[/COLOR][/COLOR][/COLOR]

[COLOR=red][B][COLOR=blue] 3. [/COLOR][/B][COLOR=blue]ANIMALIA[/COLOR][B][COLOR=blue][COLOR=red] (37-)[/COLOR] [/COLOR][/B][COLOR=green](71+)[/COLOR][/COLOR]

[COLOR=red][COLOR=blue] [B]4.[/B] ZOO-SKLEP[/COLOR][B][COLOR=blue][COLOR=red] (26-)[/COLOR] [/COLOR][/B][COLOR=green](9+)[/COLOR][/COLOR]

[COLOR=red][B][COLOR=blue] 5. [/COLOR][/B][COLOR=blue]PSI RAJ[/COLOR][B][COLOR=blue][COLOR=red] (24-)[/COLOR] [/COLOR][/B][COLOR=blue][COLOR=green](42+)[/COLOR][/COLOR][/COLOR]

[COLOR=red][B][COLOR=blue] 6.[/COLOR][/B][COLOR=blue] KUCHNIA PUPILA[/COLOR][B][COLOR=blue][COLOR=red] (19-) [/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=blue][COLOR=green](56+)[/COLOR][/COLOR][/COLOR]

[COLOR=red][B][COLOR=blue] 7. [/COLOR][/B][COLOR=blue]ZOOPLUS[/COLOR][B][COLOR=blue] [COLOR=red](16-) [/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=blue][COLOR=green](60+)[/COLOR][/COLOR][/COLOR]

[COLOR=red][B][COLOR=blue] 8. [/COLOR][/B][COLOR=blue]KARUSEK[/COLOR][B][COLOR=blue][COLOR=red] (15-) [/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=blue][COLOR=red][COLOR=green](22+)[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

[COLOR=red][B][COLOR=blue] 9. [/COLOR][/B][COLOR=blue]AMBERHOUSE[/COLOR][B][COLOR=blue] [COLOR=red](7-)[/COLOR] [/COLOR][/B][COLOR=blue][COLOR=green](6+)[/COLOR][/COLOR][/COLOR]

[COLOR=red][B][COLOR=blue] 10. [/COLOR][/B][COLOR=blue]KARMY DO DOMU[/COLOR][B][COLOR=blue] [COLOR=red](6-)[/COLOR] [/COLOR][/B][COLOR=blue][COLOR=green](11+)[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yncki']Mógłbym tam pracować bo jestem z okolic, miałbym pewnie duże zniżki:). Niestety, ale nie jestem tam w żaden sposób zatrudniony. Pozdr![/QUOTE]
Mógłbyś nam zdradzić w takim razie jak to się stało, że trafiłeś na Dogomanię i swój pierwszy post napisałeś na wątku oceniającym sklepy internetowe? W dodatku reklamując w samych superlatywach sklep o którym nikt tu wcześniej nie wspominał :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Mógłbyś nam zdradzić w takim razie jak to się stało, że trafiłeś na Dogomanię i swój pierwszy post napisałeś na wątku oceniającym sklepy internetowe? [/QUOTE]

Za dociekliwość + : )

Tak się składa że zamówiłem coś z pewnego sklepu i czekam za przesyłką już ponad tydzień. Wpisałem w Google coś jak 'opinie sklepy zoologiczne' - teraz dokładnie nie powiem co, w celu znalezienia miejsca do wyżalenia się. Jednak stwierdziłem że nie będę im robił koło... i skończyło się na poleceniu sklepu z którym nie miałem problemów.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[SIZE=3][COLOR=darkgreen][SIZE=2][COLOR=black]Od razu napiszę, ze moja ocena dotyczy wysokojakościowych karm dla psów, bo pod takim kątem szukałam sklepu:[/COLOR][/SIZE]
[B]
Nazwa sklepu internetowego (link):[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://free-dog.pl/"]Free-Dog[/URL]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Asortyment/różnorodność/wybór:[/B][/COLOR][/SIZE] +
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Kontakt ze sprzedawcą: +[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Ceny: +[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Czas dostawy:[/B][/COLOR][/SIZE] +
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Opakowanie: +[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):[/B][/COLOR][/SIZE] +
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Gratisy/promocje/ RABATY [/B][/COLOR][/SIZE]: +

Pierwszy sklep, do którego trafiłam, gdzie sprzedawca był zainteresowany moim psem i jego potrzebami, pytał o to, jaki jest, czy ma alergie itd. Otrzymałam gratisy i porady co do żywienia, ciągły kontakt ze sklepem, przedwczoraj późnym wieczorem zamówiłam - dziś z samego rana kurier już był z paczką. Karma zapakowana dokładnie, bez opcji, że worek sie przerwie (nawet my mieliśmy problem z rozpakowaniem :Evil_lol:). Jestem szczerze zachwycona, bo pierwszy raz widzę tak profesjonalny sklep.

I druga moja ocena:

[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Nazwa sklepu internetowego (link):[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.krakvet.pl"]KrakVet[/URL]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Asortyment/różnorodność/wybór:[/B][/COLOR][/SIZE] +
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Kontakt ze sprzedawcą: -[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Ceny: +[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Czas dostawy:[/B][/COLOR][/SIZE] -
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Opakowanie: +[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):[/B][/COLOR][/SIZE] -
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Gratisy/promocje/ RABATY [/B][/COLOR][/SIZE]: -

Zamawiałam dotychczas trzy razy. Pierwszy raz byłoby ok, gdyby nie fakt, że nie dotarła część rzeczy, czyli zamówienie było niekompletne. Drugi raz zamówiłam tylko karmę i czas realizacji przesyłki kurierskiej, z opłatą od razu, wynosił 5 dni - dla mnie zbyt długo, tyle by szło pocztą. Ostatnie zamówienie anulowałam po 8 dniach czekania, czy wreszcie się zdecydują wysłać paczkę - też tylko karma. Nigdy nie dostałam zadnych gratisów, nie mogłam sie dodzwonić do sklepu, panie na gg i mailowo nie były w stanie stwierdzić przed zamówieniem, czy mają karmę na stanie. Plus za bardzo duży wybór produktów - tylko co z tego, skoro nie mają połowy na magazynie...

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=1][COLOR=black][B]Nazwa sklepu internetowego (link):[/B] [URL="http://free-dog.pl/"]Free-Dog[/URL]
[/COLOR][/SIZE][COLOR=black] [/COLOR][SIZE=1][COLOR=black][B] Asortyment/różnorodność/wybór:[/B] +
[/COLOR][/SIZE][COLOR=black] [/COLOR][SIZE=1][COLOR=black][B] Kontakt ze sprzedawcą: ++[/B]
[/COLOR][/SIZE][COLOR=black] [/COLOR][SIZE=1][COLOR=black][B] Ceny: +[/B]
[/COLOR][/SIZE][COLOR=black] [/COLOR][SIZE=1][COLOR=black][B] Czas dostawy:[/B] +
[/COLOR][/SIZE][COLOR=black] [/COLOR][SIZE=1][COLOR=black][B] Opakowanie: +[/B]
[/COLOR][/SIZE][COLOR=black] [/COLOR][SIZE=1][COLOR=black][B] Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):[/B] +
[/COLOR][/SIZE][COLOR=black] [/COLOR][SIZE=1][COLOR=black][B]Gratisy/promocje/ RABATY [/B]: +

zamówiłam tam karmę, której obecnie nie było na stanie - o czym zostałam natychmiast powiadomiona. Kontakt ze sprzedawcą super.
Czas dostawy szybki i dokładny (zależało mi na konkretnym dniu). Paczka bardzo dokładnie zapakowana.
Dostałam gratisy, takie o jakie prosiłam i nawet więcej :cool3:

wszystko dla mnie super, jestem bardzo zadowolona z obsługi

[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Na wstępie napiszę ze nie jestem pracownikiem ani włascicielem :] ;)
Czy ktoś zna może ten sklep [URL]http://crazyworldpets.pl/i-sklep/[/URL]

nie mogę wypełnić szblonu bo bym skłamał (nic z tego sklepu nie zamawiałem)

ps - znam tylko przemiłe panie z stacjonarnego ;)

[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Nazwa sklepu internetowego :[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://crazyworldpets.pl/i-sklep/"]Crazy World Pets[/URL]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Asortyment/różnorodność/wybór :[/B][/COLOR][/SIZE][B][COLOR="red"]?[/COLOR][/B]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Kontakt ze sprzedawcą : [/B][/COLOR][/SIZE][B][COLOR="red"]?[/COLOR][/B]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Ceny : [/B][/COLOR][/SIZE][B][COLOR="red"]?[/COLOR][/B]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Czas dostawy :[/B][/COLOR][/SIZE][B][COLOR="red"]?[/COLOR][/B]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Opakowanie : [/B][/COLOR][/SIZE][B][COLOR="red"]?[/COLOR][/B]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Realizacja zamówienia :[/B][/COLOR][/SIZE][B][COLOR="red"]?[/COLOR][/B]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Gratisy/promocje/ RABATY : [/B][/COLOR][/SIZE][B][COLOR="red"]?[/COLOR][/B]

Edited by heraon
Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Nazwa sklepu internetowego (link):[/B][/COLOR][/SIZE] Świat karm
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Asortyment/różnorodność/wybór:[/B][/COLOR][/SIZE] +
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Kontakt ze sprzedawcą: +[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Ceny: +[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Czas dostawy:[/B][/COLOR][/SIZE] +
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Opakowanie: +[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):[/B][/COLOR][/SIZE] +
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Gratisy/promocje/ RABATY [/B][/COLOR][/SIZE]: +

Kolejne zamówienie w świecie karm i kolejna pozytywna ocena;) Zamówienie złożone w niedziele dzisiaj od rana było u mnie, nie było jakiegoś smaku puszki więc wczoraj zadzwonili, tak samo dzwonili jaki gratis sobie wybieram...:evil_lol:
Paczka zapakowana świetnie!!! każda puszka, każde smaki oddzielnie zawinięte w folie i wszystko razem w kartonie z wypełnieniem, nic nie latało.

Oczywiście ogromny pozytyw!!!

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=darkgreen][B]Nazwa sklepu internetowego (link):[/B][/COLOR] e-karma
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Asortyment/różnorodność/wybór:[/B][/COLOR][/SIZE] +
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Kontakt ze sprzedawcą: +[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Ceny: +[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Czas dostawy:[/B][/COLOR][/SIZE] +
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Opakowanie: +[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):[/B][/COLOR][/SIZE] +
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Gratisy/promocje/ RABATY [/B][/COLOR][/SIZE]: +

moje pierwsze zamówienie w e karmie , karma doszła na następny dzień , zamówiona w nocy w środę doszła rano w piątek , dobry kontakt natychmiastowa odpowiedź na gg , POLECAM!

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=darkgreen][B]Nazwa sklepu internetowego (link):[/B][/COLOR] AlleZoo
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Asortyment/różnorodność/wybór:[/B][/COLOR][/SIZE] +
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Kontakt ze sprzedawcą: +[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Ceny: +[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Czas dostawy:[/B][/COLOR][/SIZE] +
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Opakowanie: +[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):[/B][/COLOR][/SIZE] +
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Gratisy/promocje/ RABATY [/B][/COLOR][/SIZE]: +

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=#006400]Nazwa sklepu internetowego (link):[/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://www.krakvet.pl/"][COLOR=#4444ff]KrakVet[/COLOR][/URL]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Asortyment/różnorodność/wybór:[/B][/COLOR][/SIZE] +
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Kontakt ze sprzedawcą: +[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Ceny: +[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Czas dostawy:[/B][/COLOR][/SIZE] +
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Opakowanie: +[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):[/B][/COLOR][/SIZE] +
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Gratisy/promocje/ RABATY [/B][/COLOR][/SIZE]: +

w styczniu robilam u nich 2 zamowienia, w zeszlym roku bylo ich kilka
paczki zawsze byly wysylane nastepny dzien po zamowieniu a u mnie dnia kolejnego
ogromny plus nalezy im sie za gratisowa wysylke kurierska
dwa razy zdrarzylo sie ze nie mieli jednego z zamowionych produktow: - za pierwszym razem poprzez kontakt meilowy ustalilam ze nie chce czekac i wysylaja bez tego, za drugim razem zadzwonili do mnie co robic - powiedzialam ze chce czekac, po czym nastepnego dnia stwierdzilam ze chce zamowic w zamian brakujacej rzeczy cos innego - bez problemu zalatwilam cala sprawe przez telefon
dla mnie to najlepszy sklep internetowy z psim asortymentem - najwiekszy wybor, najlepsze ceny

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nazwa sklepu internetowego (link): ZOOPLUS
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Kontakt ze sprzedawcą: +
Ceny: +
Czas dostawy: -
Opakowanie: +
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp): -
Gratisy/promocje/ RABATY : -

Zamówienie złożyłam w niedziele , spodziewałam się jak w każdym sklepie że poniedziałek max wtorek zostanie wysłane , będzie szło max 2dni jak zawsze i się przeliczyłam.
Od poniedziałku do środy rana wisiało przy zamówieniu "w trakcie kompletowania" czy jakoś tak , w środę popołudniu wysłane kurierem , czwartek spodziewałam się kuriera no max piątek rano , a nie ma ani kuriera ani telefonu od niego ani awizo .
to chyba ostanie moje zakupy w tym sklepie, specjalnie zamówiłam w niedziele by spokojnie doszło , jeśli dziś nie przyjedzie wieczorem to będzie pewnie dopiero w poniedziałek , i tak kończy się moje zadowolenie z zooplusa .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']No w przypadku zooplusa to się przeliczyłaś, bo to firma niemiecka i wszystko idzie z Niemiec praktycznie - klatka kennelowa u nich zamówiona szła tydzień równo, bo z Niemiec właśnie.[/QUOTE]
ale to moje chyba 6 zamówienie było i zawsze kompletowali 1 dzień , wysyłali i po 2 dniach miałam wszystko trwało max 3-4dni , gdzie w Polskich sklepach zazwyczaj to 2dni .
nie wzięłam nic takiego z czym mógłby być problem z dostępnością bo wzięłam najzwyklejsze puszki animondy , powyżej 99zł darmowa wysyłka jak zawsze, nic się nie powinno zmienić .
na szczęście pies może jeść gotowane i nic mu nie będzie ale gorzej jakby to było suche dla suki :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Tylko skoro od nich wyszło w środe, to nie jest wina sklepu, tylko kuriera ;)[/QUOTE]
no według mnie 3 dni na zapakowanie 2 zgrzewek puszek(wystarczy owinąć folią i wrzucić w karton jak zwykle) to stanowczo za długo , takie rzeczy robi się w 1 dzień .
mam nauczkę żeby nie brać karmy z nie polskich sklepów.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B]OSTRZEGAM PRZED KRAKVETEM[/B][/COLOR]. Po rocznej przerwie robiłam tam zakupy 3 razy i wszystko było ok do czasu ostatniego zamówienia, które złożyłam w miniony wtorek. Pieniądze przelewam od razu by nie zwlekali z realizacją. Po niecałym tygodniu czyli wczoraj dostaję maila, że brak jednej z karm, a czas oczekiwania to 5-7 dni. Kazałam zamienić na inną w tej samej cenie i...cisza. No więc dziś znów piszę, co mają zamiar zrobić w tej sprawie bo bardzo zależy mi na szybkiej realizacji zamówienia (w którym była druga karma dla chorego psa) i ...znów cisza. No więc dzwonię tam, raz, drugi, dziesiąty i ...cisza nikt nie odbiera. W końcu napisałam im co o nich myślę i ich pierwszym miejscu dla sklepu zoologicznego i...nadal cisza. Paczki jak nie ma, tak nie ma. Odzewu to samo. Za to jutro będę musiała podać karmę po której być może (a raczej na pewno) skażę psa na wizytę u weta.:angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

A ja muszę powiedziec, że wyszkoliłam sobie Krakvet. Zakupy zawsze robię przez Allegro, więc mogę ich straszyc negatywem. :diabloti:
Wczoraj w nocy zamówiłam Acanę Adult Dog 18kg(189zł), od dzisiejszego rana ktoś z Krakvetu dzwonił do mnie kilka razy. Po 14 odebrałam i oczywiście okazało się, że karmy nie ma. No, bo jakby inaczej w Krakvecie - Pani chciała wysłac mi 13,5kg w cenie 13,5 kg Acany Adult Dog, ale oczywiście jako wybredny klient się nie zgodziłam. Zaproponowała mi czekanie przez dwa tygodnie, więc ja z radochą oznajmiłam jej, że za trzy minuty na koncie Krakvetu ląduje negatyw. Na co Pani w pośpiechu oznajmiła, że nie, nie ma mowy, poprosiła, żeby zaczekac. Wróciła za jakieś 2 minuty z radosną informacją, że wysyła Acanę Large Breed 18kg (221zł).
Tym sposobem Krakvet jest 3 dychy w tył, ja jestem zadowolona, bo mój pies to duża rasa, a AALB lubi nawet bardziej od podstawowej.
Więc jak Krakvet to tylko Allegro. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[COLOR=black][FONT=&quot]Ja jakiś czas temu trafiłam na stronę e-karma.pl. Są tam artykuły dla psów i kotów. To co mi się podoba, to wybór różnego rodzaju szamponów, np. szamponu bez spłukiwania. Taki asortyment jak to w sklepach, ale z niektórymi preparatami spotykam się pierwszy raz i z takim wyborem. [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Nazwa sklepu internetowego (link):[/B][/COLOR][/SIZE] e-karma.pl
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Asortyment/różnorodność/wybór:[/B][/COLOR][/SIZE] +
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Kontakt ze sprzedawcą: + [/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Ceny: +[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Czas dostawy:[/B][/COLOR][/SIZE] +
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Opakowanie: -[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):[/B][/COLOR][/SIZE] +
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Gratisy/promocje/ RABATY [/B][/COLOR][/SIZE]: +

Wszystko absolutnie na plus - cena, dostępność karmy, z którą ostatnio jest problem, fajny gratis. Jedyny minus to opakowanie - worek karmy oklejony folią, przedziurawiony w jednym miejscu - dziurka jednak niewielka i u góry worka, więc nie zwietrzeje przez nią karma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...