Jump to content
Dogomania

Schronisko w Białej Podlaskiej - wątek zbiorowy. Prosimy o pomoc w ogłoszeniach!


cavani

Recommended Posts

[URL=http://olx.pl/oferta/szorstkowlosa-terierkowata-mala-lulu-CID103-ID7KVNb.html]LULU[/URL]

 

na:   olx.pl, alegratka.pl, oglaszamy24.pl, lento.pl, zwierzaki.a4z.pl, przygarnijzwierzaka.pl, adopcje.org, morusek.pl, e-zwierzak.pl, naszemiasto.pl, ogloszenia.wp.pl, doadopcji.pl, pethome.com, zoomia.pl, gumtree.pl

 

(nie jestem tylko na 100% pewna, czy ona jest rzeczywiście mała...)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

LULU
 
na:   olx.pl, alegratka.pl, oglaszamy24.pl, lento.pl, zwierzaki.a4z.pl, przygarnijzwierzaka.pl, adopcje.org, morusek.pl, e-zwierzak.pl, naszemiasto.pl, ogloszenia.wp.pl, doadopcji.pl, pethome.com, zoomia.pl, gumtree.pl
 
(nie jestem tylko na 100% pewna, czy ona jest rzeczywiście mała...)

 

Lulu nie jest duża, na zdjęciach się taka wydaje, ale w rzeczywistości to taka filigranowa dziewczyna :)
Link to comment
Share on other sites

Napisała do mnie Pani Małgorzata. Stracili owczarka, chcą adoptować psa, ale takiego, który byłby towarzyszem jeszcze dla dwóch pekińczyków. Zastanawiała się nad Sir Charlesem. Chcieliby z mężem umówić się w schronisku. Poprosiłam, żeby zadzwonili do Kingi :)

Link to comment
Share on other sites

Napisała do mnie Pani Małgorzata. Stracili owczarka, chcą adoptować psa, ale takiego, który byłby towarzyszem jeszcze dla dwóch pekińczyków. Zastanawiała się nad Sir Charlesem. Chcieliby z mężem umówić się w schronisku. Poprosiłam, żeby zadzwonili do Kingi :)

O! jak super :)

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://olx.pl/oferta/nena-mala-sunia-tricolor-CID103-ID7SBhF.html]NENA[/URL]

 

na:

olx.pl, alegratka.pl, oglaszamy24.pl, lento.pl, zwierzaki.a4z.pl, przygarnijzwierzaka.pl, adopcje.org, morusek.pl, e-zwierzak.pl, naszemiasto.pl, ogloszenia.wp.pl, doadopcji.pl, pethome.com, zoomia.pl, gumtree.pl

Link to comment
Share on other sites

 
 
Carla ma ok. 8 lat
Psich przyjaciół wybiera sobie sama
Do ludzi jest zdystansowana ale nieagresywna wręcz przeciwnie jest potulna jak baranek i wyczuwa kiedy ktoś jest dobrym człowiekiem. Aby zdobyć jej zaufanie trzeba dużo pracy i cierpliwości. Carla bardzo szybko przywiązuje się do człowieka. Carla pomimo swojego dorosłego wieku jest bardzo radosną suczką. Lepiej żeby w domu było spokojnie ale młodzi ludzie.
 5etxmc.jpg
 
ermtn4.jpg
 
2hmh93d.jpg
 
206en9g.jpg
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj napisała do mnie Pani, której strasznie żal Rudiego i wzięłaby go, lecz nie wie, jak Rudi reaguje na dzieci (ma 1,5 roczną córkę). W przypadku starszego psiaka niezbyt komfortowe dla psa jest znoszenie małych dzieciaków. Lecz z drugiej strony lepsze to niż schronisko. Nie wiem. Wiecie najlepiej jaki jest Rudi, poprosiłam więc Panią, żeby zadzwoniła do Kingi. Jeśli nie Rudi, to może innego psiaka Pani polecić?

Link to comment
Share on other sites

:( Nie jest w takich powrotach odosobniony... Jestem zdania, że wracają, bo im lepiej w schronisku niż tam - już to, że wrócił świadczy o opiekunach... Powinien na start mieć choćby adresówkę...

Dajcie znać, jak już będzie coś na pewno wiadomo - ogłoszę go ponownie.

Link to comment
Share on other sites

Na Facebooku na grupie "Lublin dla zwierząt" pojawił się dzisiaj taki wpis:

 

"BIAŁA PODLASKA ktos dzisiaj wyrzucił przy wjeździe do Grabanowa psa, kundelek, ok 9kg, czarny podpalany w średnim wieku. Jest przerażony ale bardzo przyjacielski, czy jest ktos, kto mógłby pomoc? Pies biega po ulicy, siada na asfalcie, nie boi sie aut!!! Wiem, że to grupa lubelska ale moze znajdzie sie tutaj dla niego dom???"

 

Wklejam tutaj, bo może ktoś, coś...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pani Malwina dzwoniła do mnie...Po długiej rozmowie doszłlyśmy do wniosku, że Blondyn nie jest psiakiem dla tej, konkretnej Rodziny. Pani zaadoptowała Borsuczka. A teraz o niego walczy, bo bidulek jest chory. Zdjęcia z Domu są już na FB i przez cały czas mam z Panią kontakt telefoniczny.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Nie wiem czy dobrze,,uderzam,,..

Nie wiem czy dobrze wpisuję swój post..

-----------------------------------

 

Jestem przekonana,że wszyscy ludzi są wstrząśnięci potworną zbrodnią w Rakowicach....Tego nawet rozumem nie sposób ogarnąć...

Z reportażu nadanego przed chwilą w,,Interwencji,, wynika,że w tym domu był pies....Może i zdaję sobie sprawę,że kogoś może zszokować moje pytanie,które zadam..Mordują ludzi,a ja spytam o psa,który był na tej posesji...Tak,-ja chcę spytać czy ktoś się orientuje  jaki jest los tego psa?Co z nim się dzieje?

Od ukarania sprawców tej tragedii są sądy,a ja chciałabym wiedzieć co z tym psem,więc pytam...Jakby ktoś wiedział niech mi napisze.Z góry dziękuję

Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy dobrze,,uderzam,,..

Nie wiem czy dobrze wpisuję swój post..

-----------------------------------

 

Jestem przekonana,że wszyscy ludzi są wstrząśnięci potworną zbrodnią w Rakowicach....Tego nawet rozumem nie sposób ogarnąć...

Z reportażu nadanego przed chwilą w,,Interwencji,, wynika,że w tym domu był pies....Może i zdaję sobie sprawę,że kogoś może zszokować moje pytanie,które zadam..Mordują ludzi,a ja spytam o psa,który był na tej posesji...Tak,-ja chcę spytać czy ktoś się orientuje  jaki jest los tego psa?Co z nim się dzieje?

Od ukarania sprawców tej tragedii są sądy,a ja chciałabym wiedzieć co z tym psem,więc pytam...Jakby ktoś wiedział niech mi napisze.Z góry dziękuję

Elżbieta

może jutro zadzwonię do schroniska i dam Ci znać, Ja jestem z Radzynia P. czyli 50 km od Białej Podl., ale zapytam czy był jakiś odzew, a jeśli nie to poproszę kogoś, żeby się zorientował, przyznam szczerz, że też o tym pomyślałam...:

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Będę naprawdę wdzięczna...Jestem tak daleko,a w uszach mam to szczekanie z tego reportażu....Dziś mija tydzień od tamtej tragedii..On tam nie daj Boże głodny siedzi?Jeśli on tam został..Patrzyłam w internecie tyle nazwisk tych nowych wójtów..Nie wiem który jest  właściwy,bo bym napisała..Może jest w schronisku?A jeśli tam został?Przecież padnie-nic zaczekam na informacje..

Myślałam,że go odstawiono do schroniska i oby..

Jemu też świat na głowę runął..

Ela

Link to comment
Share on other sites

Będę naprawdę wdzięczna...Jestem tak daleko,a w uszach mam to szczekanie z tego reportażu....Dziś mija tydzień od tamtej tragedii..On tam nie daj Boże głodny siedzi?Jeśli on tam został..Patrzyłam w internecie tyle nazwisk tych nowych wójtów..Nie wiem który jest  właściwy,bo bym napisała..Może jest w schronisku?A jeśli tam został?Przecież padnie-nic zaczekam na informacje..

Myślałam,że go odstawiono do schroniska i oby..

Jemu też świat na głowę runął..

Ela

dokładnie tak!! 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy dobrze,,uderzam,,..

Nie wiem czy dobrze wpisuję swój post..

-----------------------------------

 

Jestem przekonana,że wszyscy ludzi są wstrząśnięci potworną zbrodnią w Rakowicach....Tego nawet rozumem nie sposób ogarnąć...

Z reportażu nadanego przed chwilą w,,Interwencji,, wynika,że w tym domu był pies....Może i zdaję sobie sprawę,że kogoś może zszokować moje pytanie,które zadam..Mordują ludzi,a ja spytam o psa,który był na tej posesji...Tak,-ja chcę spytać czy ktoś się orientuje  jaki jest los tego psa?Co z nim się dzieje?

Od ukarania sprawców tej tragedii są sądy,a ja chciałabym wiedzieć co z tym psem,więc pytam...Jakby ktoś wiedział niech mi napisze.Z góry dziękuję

Elżbieta

 

Psem zajęła się rodzina zmarłych, jest pod dobrą opieką! Nasz kierownik zna tą rodzinę, więc ręczy!

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://olx.pl/oferta/mlody-emo-bez-domku-CID103-ID8gmKx.html]EMO[/URL]

 

na: olx.pl, alegratka.pl

i wkrótce na: oglaszamy24.pl, lento.pl, zwierzaki.a4z.pl, przygarnijzwierzaka.pl, adopcje.org, morusek.pl, e-zwierzak.pl, naszemiasto.pl, ogloszenia.wp.pl, doadopcji.pl, pethome.com, zoomia.pl, gumtree.pl

Link to comment
Share on other sites

nie pobiera,  ale jeśli ktoś chce wesprzeć to może wpłacić jakiś grosz w postaci darowizny:) Bejotka jak zwykle na posterunku:):) pozdrawiam i życzę Ci rodzinnych, zdrowych, wesołych i pogodnych świąt a do moich życzeń dołączają się bezdomne merdające ogony a jest ich troszkę :) Bejotko w związku, że zbliża się koniec roku a Ty pracowicie ogłaszałaś nasze psiaki i nie ukrywam, że właśnie Twoje ogłoszenia są skuteczne pozwól, że oficjalnie podziękuję Ci w imieniu Zarządu, kierownictwa schroniska i wszystkich wolontariuszy, którzy zawsze mogą na Ciebie liczyć:):) serdecznie dziękujemy i prosimy o jeszcze, oby 2015 rok był owocny w udane adopcje:):)

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://olx.pl/oferta/kochany-foster-pies-pelen-milosci-CID103-ID8kVO7.html]FOSTER[/URL]

 

na: olx, alegratka

i niedługo dalej, na: oglaszamy24.pl, lento.pl, zwierzaki.a4z.pl, przygarnijzwierzaka.pl, adopcje.org, morusek.pl, e-zwierzak.pl, naszemiasto.pl, ogloszenia.wp.pl, doadopcji.pl, pethome.com, zoomia.pl, gumtree.pl

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...