Jump to content
Dogomania

Schronisko w Białej Podlaskiej - wątek zbiorowy. Prosimy o pomoc w ogłoszeniach!


cavani

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Dzisiaj została adoptowana Aria.

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-x82YhuFWQVY/UY-o2XVbSEI/AAAAAAAAIEs/7LFkgw37J08/w702-h527-no/IMG_4609_resize.jpg[/IMG]

Aria trafiła do schroniska 19.07.2012r. z dwoma szczeniaczkami. Broniła swoich dzieci i nie dawała nikomu do nich podejść. Kiedy jej dzieci zostały adoptowane zmieniła się całkowicie - okazało się, że jest miłym, kochanym stworzeniem, które lubi się poprzytulać, lubi dotyk ludzkiej ręki.
Ma około 5 lat. Jest wysterylizowana.
Przez ponad rok jej pobytu w schronisku pojawiały się szanse na adopcje, ale niestety Aria nie miała szczęścia. Do dzisiaj.
Wczoraj zadzwonił do mnie pan zainteresowany bernardynem. Kiedy dowiedział się, że są dwa stwierdził, że może adoptować oba. Umówiliśmy się wstępnie na wizytę przedadopcyjną.
Dzisiaj zadzwonił, że będzie w okolicy i zapytał, czy byłaby taka możliwość, żeby przyjechał do schroniska zobaczyć psiaki na żywo. Zadzwoniłam do kierownika schroniska i uprzedziłam go o tej wizycie.
Pan przyjechał, ale kiedy szedł w stronę bernardynów, po drodze zobaczył Arię. Obejrzał benki i inne schroniskowe pieski i... podjął decyzję, że schronisko opuści z Arią. Bardzo mu się spodobała.
Aria jest w nowym domu już od kilku godzin. Jest jeszcze troszkę zagubiona, przestraszona, ale jej nowy opiekun stara się, żeby poczuła się dobrze. Zaczął od metody przekupstwa - jest z zawodu masarzem wyrabiającym pyszne wędlinki, więc na dzień dobry podsuną jej michę różnych pyszności. Aria nie odmówiła :lol:. Dzieci pana głaszczą ją i sprawdzają, co robi. Rodzina jest Arią zachwycona. Mam nadzieję, że niedługo i Aria ich pokocha.
Mieszka teraz w okolicy Siedlec. Ma duży teren do biegania, a za towarzysza drugiego pieska.
Zaczekam, aż się zadomowi i wybiorę się do niej wizytą. Zobaczę jak jej się żyje.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

28 grudnia została adoptowana [B]KAMA[/B].
Była to adopcja schroniskowa.

[B][CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-j4KNfe_Hxfw/UY-pVsCFuSI/AAAAAAAAIKQ/cQyyiIglVug/w404-h539-no/IMG_4657_resize.jpg[/IMG] [/CENTER]


[/B]Wszystkiego najlepszego maleńka w nowym[B] :bye:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dostałam dziś wiadomość z ogłoszenia na OLX dot. Piorunka!! Oto treść:[B] "Wabi się Maksio. Jutro go odbierzemy. Uciekł pod koniec sierpnia 2013".[/B]
Takie zakończenie też dobre, jeśli dzięki ogłoszeniu odnajdują się właściciele, prawda? :) Choć, gdyby mi pies uciekł (o ile w ogóle), to bym go szukała wszędzie...
Ale się psisko ucieszy!! :)

Link to comment
Share on other sites

Bejotko,z Piorunem było tak....Przedwczoraj zadzwoniła do mnie Pani w sprawie Maszy....Opowiadała mi o psiaku, który zaginął Rodzinie blisko rok temu i o swojej decyzji, by zaadoptować innego psiaka, bo już opłakali to zaginięcie. Rozmowa była bardzo obiecująca, Pani-super! Zaproponowałam Jej wizytę w schronie, by poznała Maszę i inne psiaki. Poprosiłam też "naszą" Dominikę, by pomogła wybrać Pani nowego psiego przyjaciela. Pani przyjechała, pochodziła po schronie, poszła na spacerek z Dominiką i dwiema suniami, a nawet zdecydowała o adopcji jednej z naszych panienek...Kiedy wychodziła już ze schronu,nagle w pierwszym kojcu przy wejściu...zobaczyła Pioruna-Kotka! :) No i okazało się, że Piorun to jej zaginiony w sierpniu Maks! Jutro Pani przyjeżdza po psika do schronu-rozmawiałyśmy! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...