Jump to content
Dogomania

Zygmuś kocha furciaczek a furciaczek Zygmusia :)Żegnaj Zygmusiu :( (*)


BUDRYSEK

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Arktyko a co to za wieelki psiak za nim stoi? Kurde ten Zygmuś taki malutki jest? :-)

Na koncie Zygmusia jest 38,50 zł - dochód z bazarku zorganizowanego przez zuzię_kuzik.
Dziękujemy! :loveu:

Cioteczki trzeba zbiera jakieś deklaracje :-( Może zorganizujemy akcję masowego rozsyłania wątku ? :-) Chociaż po 5 zł jakby kilka osób zadeklarowało miesięcznie to już coś będzie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia84']Arktyko a co to za wieelki psiak za nim stoi? Kurde ten Zygmuś taki malutki jest? :-)[/QUOTE]

Ten wielkopies obok dziadka to tymczasowicz Zabal...staruszek chory na spendyloze...W poniedzialek wyjezdza do innego hotelu, ten olbrzym to wedlug mnie mieszanka owczarka z dogiem niemieckim...moja owczarka wyglada przy nim jak kurdupelek...;) a jest to niemala dziewczyna:)

Link to comment
Share on other sites

Nasz malutki robi postepy...zawsze na spacerki bralam go pod pache;) i wynosilam na zewnatrz..od paru dni maly sam potrafi trafic do wyjscia:) Na dworku musze go bardziej pilnowac bo juz na tyle rozeznal teren ze wylazi mi za moje szczatkowe;) ogrodzenie i zaczyna chadzac wlasnymi sciezkami:evil_lol:i z czym nie zaskoczyl potrafi dosc szybko sie przemieszczac:eviltong::)
a ze nie slyszy i nie reaguje na glos...musze go mocno pilnowac zwlaszcza wieczorkami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arktyka']Nasz malutki robi postepy...zawsze na spacerki bralam go pod pache;) i wynosilam na zewnatrz..od paru dni maly sam potrafi trafic do wyjscia:) Na dworku musze go bardziej pilnowac bo juz na tyle rozeznal teren ze wylazi mi za moje szczatkowe;) ogrodzenie i zaczyna chadzac wlasnymi sciezkami:evil_lol:i z czym nie zaskoczyl potrafi dosc szybko sie przemieszczac:eviltong::)
a ze nie slyszy i nie reaguje na glos...musze go mocno pilnowac zwlaszcza wieczorkami.[/QUOTE]

Mam to samo z moim przygłuchawym Juniorem - dobrze sprawdza się smycz flexi, a wieczorem lampeczka do obroży ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']Oj, to uważaj na niego bardzo, może z dłuuugą smyczą niech spaceruje, której z ręki nie puścisz.
A żaróweczka dobry pomysł.[/QUOTE]

Wieczorkiem zawsze biore go na lineczke dluga co by mi sie nie zawieruszyl gdzies......ale nie bardzo mu sie to podoba..:p
Myslalam ze te dwa slepaczki sie pokochaja...ale Buniowi dziadzius cosik jako kolega nie pasuje...:roll:Warkota jak tylko Zygmus sie do niego zbliza...a nie daj boze jak by podszedl do michy...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Aga_']Arktyka bardzo chciałabym już przelać kaskę, dlatego proszę o numer konta zanim wyjedziesz...[/QUOTE]

Ago - Arktyka chyba wyjechała. Ja też mam ostanio zaległości na Dogo... :-( Na Zygmusia ja zbieram kaskę, więc jak coś to podeślę za moment namiary.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia84']Ago - Arktyka chyba wyjechała. Ja też mam ostanio zaległości na Dogo... :-( Na Zygmusia ja zbieram kaskę, więc jak coś to podeślę za moment namiary.[/QUOTE]

[B]No jest w Belgi ale....ja mam Dudzie u Arktyki , martwimy sie kto sie opiekuje psami. Moze ktos wie kiedy Arktyka wraca i kto opiekuje sie wszystkimi psami....[/B]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/201845-Dudzia-10-letnia-pudelka-Gdynia-bezpieczna-w-DT-w-Toruniu#post16508066[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...