Jump to content
Dogomania

Korabiewice - pod skrzydłami Vivy. Wolontariat, adopcje, ogłoszenia!!!


mala_czarna

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie obejrzałem materiał w Faktach, i znów jestem przerażony...ta Pani M. potrrafiła "dogadać się " z Wójtem który bywał tam kilka razy w roku (już lepiej by się nie przyznawał przed kamerą), Powiatowy Weterynarz też "dogadany", Prokuratura nie znalazła dowodów winy a kuriozum to już NIK który nie stwierdził nieprawidłowości , boję się że zgineło tam mnóstwo zwierząt przywożonych przez hycli oraz mnóstwo pieniędzy "idących" za tymi zwierzętami .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Pamiętajmy o kotach... Te dwa w materiale, Harry i Draco, to moje tymczasiki. Kotów jest tam stosunkowo mało. Można by je pozabierać.[/QUOTE]

Obawiam się że po tym reportażu nie da się w najbliższym czasie wyciągnąć żadnego zwierzaka, myślę że nikogo teraz nie wpuści.

Dowiedziałam się niedawno że zoo warszawskie chce oddać te niedźwiedzie kóre tam są na własność właścicielce schroniska (widać nie są jej tylko je przechowuje) , mam nadzieje że ten reportaż ich przekona że to nie najlepszy pomysł. Decyzje wogóle chcieli pdojąć na podstawie zdjeć które dostali, nawet nie pofatygowali się żeby sprawdzić jak to naprawdę wygląda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astaroth']Obawiam się że po tym reportażu nie da się w najbliższym czasie wyciągnąć żadnego zwierzaka, myślę że nikogo teraz nie wpuści.
[/QUOTE]

A ja myślę, że teraz tym bardziej będzie można działać bo Wójt, Powiatowy Weterynarz, Prokuratura oraz NIK będą weryfikować swoje opinie a niektórzy mają z pewnością "pełne gacie strachu"....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Waldek']Właśnie obejrzałem materiał w Faktach, i znów jestem przerażony...ta Pani M. potrrafiła "dogadać się " z Wójtem który bywał tam kilka razy w roku (już lepiej by się nie przyznawał przed kamerą), Powiatowy Weterynarz też "dogadany", Prokuratura nie znalazła dowodów winy a kuriozum to już NIK który nie stwierdził nieprawidłowości , boję się że zgineło tam mnóstwo zwierząt przywożonych przez hycli oraz mnóstwo pieniędzy "idących" za tymi zwierzętami .....[/QUOTE]

Pani M. dogadala sie z wojtem, bo brala psy z gminy - raczka raczke myje. A potem psy znikaly w tajemniczych okolicznosciach i wszyscy byli zadowoleni. Powiatowy uprzedzal ja o kontrolach tydzien wczesniej, wiec faktycznie - wszystko bylo pieknie i czysciutko. Brakuje tylko bialych kroliczkow jak w Wojtyszkach, ale zastapic je mozna szczurami przy grzejnikach /Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Pani M. dogadala sie z wojtem, bo brala psy z gminy - raczka raczke myje. A potem psy znikaly w tajemniczych okolicznosciach i wszyscy byli zadowoleni. Powiatowy uprzedzal ja o kontrolach tydzien wczesniej, wiec faktycznie - wszystko bylo pieknie i czysciutko. Brakuje tylko bialych kroliczkow jak w Wojtyszkach, ale zastapic je mozna szczurami przy grzejnikach /Agnieszka[/QUOTE]


Też jestem tego zdania , dodam tylko że pieniądze płyneły szerokim strumieniem .....tylko gdzie i na co ?

Link to comment
Share on other sites

Astaroth, kliknąłem na Twój banerek hotelowy i oto co przeczytałem :

"
[B]Waldek[/B] nie masz dostępu do tej strony. Prawdopodobne powody to:
[LIST=1]
[*]Twoje konto nie ma wystarczających uprawnień, aby przeglądać tę stronę,
[*]Próbujesz edytować cudzą wiadomość lub wykonywać jakiekolwiek inne akcje administracyjne,
[*]Twoje konto nie zostało w pełni aktywowane lub jest wyłączone przez administratora,"
[/LIST]
nie mogę wejść .....dlaczego ?
[LIST=1]
[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Nie widziałam reportażu,ale za to widziałam o 19-tej w Faktach i proszę mi ew.wybaczyć moje pytanie:
ale Korabiewice mieszczą się pod Żyrardowem?I owa p.Magda krzycząca do dziennikarza,,ja mam pana w d..,,to jest ta właśnie osoba z Korabiewic?I te biedne niedżwiedzie tam trafiły?Ten facet z NIK tak zadowolony to jest człowiek,który to kontrolował i niczego nie stiwerdził?To było o Korabiewicach?Czy mnie się to wszystko poprostu śni?
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Czyli nic nowego..A już miałam nadzieję,że to nie Korabiewice..I jeszcze nowe niedzwiedzie chcą tam dać?:crazyeye:Przecież są organizacje na zachodzie zajmujące się pomocą niedżwiedziom-no przecież wszystko lepsze niż Korabiewice..Danie ich do Korabiewic?To lepiej od razu poddać je eutanazji!
I ten kangur..Tylko już UFO brak w Korabiewicach..Żeby wszystko gromadzić..Z 1500 psów dotarło do schronu kilkaset reszta ,,wyparowała,,To już lepiej,żeby wogóle schronisk nie było jak mają być takie..I ta czarna bieda-ulubieniec..Naprawdę już wolę nienawiść jak ma tak wyglądać miłość do psów..Jaki chudy ten psiak..
Widzę,że VIVA tam jest-może Wam się uda tę mordownię spacyfikować..
Sorry,ale trudno po takim reportażu nie wpaść w alkoholizm.Bo jak to jest właściwie?Kupić kangura za 3.000?Kto rozliczy finansowo Korabiewice?Jeden kupuje kangury-drugi nie ma co jeść..Niektórym widzę się w głowie poprzewracało..
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Ktoś może pomyśleć,że ja się czepiam tego kangura,ale...
Mając kilkaset psów głodnych,chorych-niedżwiedzie to się kupuje torbacza?Dla mnie ów kangur to symbol tragedii tych wszystkich zwierząt.Symbol zła jakie tam ma miejsce.
VIVA-nie zgadzałam się z Waszym stanowiskiem w spr.Kariny,ale za Korabiewice-dziękuję.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Czyli nic nowego..A już miałam nadzieję,że to nie Korabiewice..I jeszcze nowe niedzwiedzie chcą tam dać?:crazyeye:Przecież są organizacje na zachodzie zajmujące się pomocą niedżwiedziom-no przecież wszystko lepsze niż Korabiewice..Danie ich do Korabiewic?To lepiej od razu poddać je eutanazji!
[/QUOTE]

nie nowe tylko te które tam są, one są własnością zoo i ono chce je prawnie przekazać Magdzie bo dostali zdjęcia że tam takie dobre warunki mają i tak się świetnie czują, a jak to zrobią to już nie będą mieli żadnych praw do nich

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Mona czekałam i sie doczekałam-gratuluje[/QUOTE]

Ja tez dziekuje raz jeszcze.

[quote name='waldi481']Ktoś może pomyśleć,że ja się czepiam tego kangura,ale...
Mając kilkaset psów głodnych,chorych-niedżwiedzie to się kupuje torbacza?Dla mnie ów kangur to symbol tragedii tych wszystkich zwierząt.Symbol zła jakie tam ma miejsce.
VIVA-nie zgadzałam się z Waszym stanowiskiem w spr.Kariny,ale za Korabiewice-dziękuję.
Elżbieta[/QUOTE]

Pani Elzbieto... dokładnie tak. Na reportazu p.M powiedziala przeciez ze kangur kupiony za pieniadze dzieciakow z Ameryki, wiec o co nam w ogole chodzi.. ehhh porazka, po prostu porazka...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...