Jump to content
Dogomania

Ca de Bou - BUBA za TM


kasumi

Recommended Posts

[CENTER][SIZE="5"][COLOR="purple"]ZAPRASZAM na bazarek dla chorej CaDeBou i Pieguski/Kropeczki!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/203442-WSZYSTKO!-Dla-ka%C5%BCdego!-Bi%C5%BCu-kosmetyki-ciuchy-i-wiele-wiele-innych!!!-11.03-20.00?p=16424759#post16424759[/url][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 766
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kasumi']@Alicja - pytałam weta i powiedział, że bez problemu można dawać, ale moja mama skubnęła gdzieś z oddziału ten zamiennik kreonu, więc na razie nie ma potrzeby dawania tego 25000j.

@Atomówka - domek na razie się nie odzywa...:( mam nadzieję, że jeszcze trwają rozmowy na temat Bubci...[/QUOTE]

a domek milczy nadal ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasumi']domek milczy...:( szkoda, bo brzmiał super...

jakby ktoś pomógł mi w rozreklamowaniu bazarku, byłabym wdzięczna...:)[/QUOTE]

szkoda :(

Wrzuć reklamę BAzarku TUTAJ [url]http://www.dogomania.pl/threads/111594-Reklamy-Bazark%C3%B3w/page47[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasumi']dziewczyny, byłam przed chwilką z Bubą na spacerku i ona zrobiła ZIELONĄ kupę :crazyeye::crazyeye::crazyeye:

co to może znaczyć? o co chodzi?[/QUOTE]

a nie było zmiany karmy ??? albo pomyśl co jadla , moze być od jedzenia ...ano i jeszcze konsystencja koopalona ważna

Link to comment
Share on other sites

zmiana karmy była stopniowa, już od kilku dni je tylko hills'a. w sumie wszystko to samo dostawała, kawałek szyneczki z kreonem, ryż+jogurt, hills i jakieś przekąski, aha ostatnio dostała naleśnika z serem białym (nietłustym), ale już kiedyś dostała i było normalnie...
konsystencja - taka mazista (?) ale zachowująca kształt

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR="blue"][SIZE="5"]Napełnij Świnkę-Skarbonkę bezdomniaka! Podaruj podróż do Nowego Życia!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/203611-Nape%C5%82nij-%C5%9Awink%C4%99-Skarbonk%C4%99!-Na-transport-do-nowego-%C5%BCycia!!!-Do-11.03.11-21.00?p=16441776#post16441776[/url][/SIZE][/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

mam nadzieję, że to jakieś przejściowe...
ale te niemiłosierne gazy znowu powróciły, wcześniej było już prawie ok, a od jakiegoś tygodnia nawrót...stwierdziłam, że może po imieninach taty (dostała troszkę innych rzeczy, ale chudych) i w sumie ciągnie się tak - nie jest jak na samym początku, ale nawróciło...poczekam jeszcze trochę i zobaczymy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasumi']mam nadzieję, że to jakieś przejściowe...
ale te niemiłosierne gazy znowu powróciły, wcześniej było już prawie ok, a od jakiegoś tygodnia nawrót...stwierdziłam, że może po imieninach taty (dostała troszkę innych rzeczy, ale chudych) i w sumie ciągnie się tak - nie jest jak na samym początku, ale nawróciło...poczekam jeszcze trochę i zobaczymy[/QUOTE]

z bólem serca , aleprzy problemach trzustkowych nie można się dać złamać i dać nic spoza diety .
Kurcze może ta karma nie do końca jej pasuje , ze są takie gazy ..

Link to comment
Share on other sites

ja po prostu nie daje rady jej czegoś nie dać...staram się i upominam domowników, żeby jej nie dawali nic innego, grożąc, ze będąc wąchać jej wytwory :diabloti::diabloti::diabloti:
no, ale ona tak łazi za mną i patrzy się niemiłosiernie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasumi']ja po prostu nie daje rady jej czegoś nie dać...staram się i upominam domowników, żeby jej nie dawali nic innego, grożąc, ze będąc wąchać jej wytwory :diabloti::diabloti::diabloti:
no, ale ona tak łazi za mną i patrzy się niemiłosiernie[/QUOTE]

wiesz mój ast już ważył od takiego patrzenia ;) 43 kg , wygladał jak świnka wietnamska w kolorze blond :diabloti: ale teraz chłopak na diecie a ja mamtwarde serce ....już waży 39 kg :)

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, ja sie boję, że ona może mieć cieczkę...
miałam poprzednim razem psa na DT z cieczką - obiecałam sobię, że nigdy więcej takiego horroru nie będę przeżywać! Mam na podwórku/osiedlu 4 samców - drugi raz nie będę praktykować. Będzie brała jakieś zastrzyki, tabletki - cokolwiek na powstrzymacie tego.

Objawy:
Notoryczne jeżdżenie pupencją po dywanie (w szczególności tym beżowym :angryy:)
Widziałam jak wypływa jej jakiś śluz...

Będzie cieczka? (oby nie)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasumi']
Objawy:
Notoryczne jeżdżenie pupencją po dywanie (w szczególności tym beżowym :angryy:)
Widziałam jak wypływa jej jakiś śluz...
[/QUOTE]

Wiosna to czas cieczek, więc najlepiej byłoby ją jak najszybciej wysterylizować.
Te objawy nie mają chyba nic wspólnego ze zbliżającą się cieczką. Saneczkowanie może być objawem zarobaczenia lub zatkania/zapalenia gruczołów okołoodbytowych.

Przed cieczką suczce "puchnie" srom.

Link to comment
Share on other sites

dzięki dziewczyny, to muszę zrobić wycieczkę do weta...dzwoniłam do nich 2 razy i nie mogłam sie dodzwonić...sprobuje jeszcze...
mama mówiła mi, że jak wychodziła o 15, to jeżdziła /sunia/ tyłkiem po trawie - bez opamiętania...raczej bez wizyty u weta nic nie zdziałamy

Link to comment
Share on other sites

dodzwoniłam się dowta Karola, ale na prywatny numer, powiedział, ze trzeba jak najszybciej przyjechać...
mam nadzieję, że uda mi się dzisiaj na wieczór (lecznica otwarca cały dzień i noc)....
_____________________________________________________________________________________________

[IMG]http://img850.imageshack.us/img850/7514/p4090020m.jpg[/IMG]
[IMG]http://img696.imageshack.us/img696/3501/p4090028m.jpg[/IMG]

a wiecie kto to jest? NASZA BUBA ZA MAŁOLATA! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...