Jump to content
Dogomania

CACIB Berlin 2./3. Kwietnia 2011


Pointer11

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Wygodny busik jako środek transportu na wystawy ,doświadczony kierowca .
Witam ,jeśli szukacie Państwo transportu z Warszawy (równiez okolice ,także miejscowości po trasie) na wystawę w BERLINIE moge Wam pomóc.Dysopnuję wygodnym busikiem i jesli zbierze się grupa min.5-6 osob chętnych do wspólnego wyjazdu ja również chętnie obejrzę finały wystawy w Berlinie.Serdecznie zapraszam .Informacje w sumie tylko pod tel. 784-787-789 ze wzg.że duzo jeżdzę i nie mam dostępu do kompa.

Link to comment
Share on other sites

Witam Was! Zgłosiłam moją psinę do Berlina, ale ponieważ nie dostałam żadnego potwierdzenia na maila, wypełniłam zgłoszenie jeszcze raz, mysląc, że może na innego maila przyjdzie potwierdzenie. Nie przyszło. Natomiast dziś dostałam 2 potwierdzenia pocztą. Na obu numer startowy jest taki sam. Czy orientujecie się, czy będę musiała 2 razy płacić za wystawę? Wysyłałam do nich maila z informacją, że 2 razy zgłosiłam psa.Co mam teraz zrobić?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jeżdzę do Berlina od 11 lat i ostrzegam, że w dniu wystawy zdarzają się zmiany w planie sędziowania. Psy wchodzące o 13-tej, nagle sędziowanie są o 11-tej, lub na innym ringu. Dwa razy tez w ciagu tych 11 lat zdarzały się zmiany sędziego bez uprzedzenia.
Najlepiej plan sędziowania z katalogu porównać z realnym planem sędziowania wypisanym na tablicy przy ringu, bo można się niemiło zdziwić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...