Jump to content
Dogomania

CACIB Berlin 2./3. Kwietnia 2011


Pointer11

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bo jak wysyłasz formularzem to nie dostajesz potwierdzenia na maila. Chyba, że dosyłasz im na ich maila skany dokumentów (championaty, certyfikaty użytkowości, zaś. że pies poluje - w zależności od zapotrzebowania na rase, klase) i wtedy przychodzi potwierdzenie z automatu, że do nich dotarł.
Nie masz co się nie pokoić, dość szybko natomiast przysyłają potwierdzenie zgłoszenia psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aandziiaa']słyszałam:), że można na miejscu płacić:)bez dodatkowych kosztów[/QUOTE]
Na ich stronie pod tabelą opłat jest napisane, że płacąc na wystawie trzeba zapłacić bonus w wysokości 10 euro. Nie płacisz tego bonusu jeśli nasz kraj należałby do krajów, gdzie trzeba dużo za przelew zagraniczny zapłacić. Natomiast Polska należy do Unii i przelewy są stosunkowo tanie. Ja np. za przelew zagraniczny w strefie Schengen płace 5 zł.

Link to comment
Share on other sites

A ja pisałam na początku maila z zapytaniem, czy mogę zarejestrować psa i zapłacić na miejscu właśnie ze względu na wysokie koszty przelewu i dostałam odpowiedź, że naturalnie mogę tak zrobić. Napisałam też, że jestem w z Polski żeby nie było :eviltong:, więc ja tam płacę na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aandziiaa']Też wysłałam zapytanie i dostałam odpowiedź, ze mogę na miejscu zapłacić:)[/QUOTE]
A czy w tym wypadku muszę do nich pisać, czy wystarczy,że zgłoszę i ich o tym nie powiadomię?Nie chciałbym, aby doszło do sytuacji, że na miejscu jednak każą dopłacić te 10 euro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia85']A czy w tym wypadku muszę do nich pisać, czy wystarczy,że zgłoszę i ich o tym nie powiadomię?Nie chciałbym, aby doszło do sytuacji, że na miejscu jednak każą dopłacić te 10 euro.[/QUOTE]

na stronie jest jasno napisane w dwóch językach że obcokrajowcy mogą płacić na miejscu bez dodatkowej opłaty

[B]Ausländer aus Ländern mit hohen Überweisungskosten können am Ausstellungstag ohne Erschwernisaufschlag zahlen.
Only exhibitors from countries charging costly money transfer fees may pay cash without surcharge on exhibition day[/B].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darvin']na stronie jest jasno napisane w dwóch językach że obcokrajowcy mogą płacić na miejscu bez dodatkowej opłaty

[B]Ausländer aus Ländern mit hohen Überweisungskosten können am Ausstellungstag ohne Erschwernisaufschlag zahlen.
Only exhibitors from countries charging costly money transfer fees may pay cash without surcharge on exhibition day[/B].[/QUOTE]

I z tłumaczenia wynika, że tej opłaty nie ponoszą wystawcy, którzy dużo za przelew płacą,a ja płacę 5zł. Tylko wolałam na wystawie zapłacić, ale jeśli mam dodatkowo 10 euro starcić to juz wolę przelew za 5 zł.

Link to comment
Share on other sites

[B]Monia86 - [/B]nikt nie zagląda Ci i nie widzi ile przecież faktycznie płacisz za przelew. Jest dla nich obcokrajowcem, więc masz prawo zapłacić bez dodatkowych kosztów na miejscu. Ja tak zrobię.

[B]Hawanka - [/B]z tego, co dobrze pamiętam moje niufki są w sobotę i w nocy z piątku na sobotę byśmy chcieli wyjechać. My do Berlina mamy tylko z 230km, więc żadna to wielka wyprawa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dididka'][

[B]Hawanka - [/B]z tego, co dobrze pamiętam moje niufki są w sobotę i w nocy z piątku na sobotę byśmy chcieli wyjechać. My do Berlina mamy tylko z 230km, więc żadna to wielka wyprawa.[/QUOTE]
no to masz szczeście ;) hawańczyki sa w Niedziele ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...