Jump to content
Dogomania

Rzeszów, CACIB - 19-20 Luty 2011


TiiC
 Share

Recommended Posts

[SIZE=2][COLOR=darkred][B]IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Rzeszowie 19/20.02.2011 r. [/B][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=#8b0000][SIZE=2][B]Hala: [COLOR=black]Podromie[/COLOR][/B][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#8b0000][SIZE=2][B]Sędzia: [COLOR=#000000]LEOŠ JANČIK (CZ)[/COLOR][/B][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#8b0000][SIZE=2][B][COLOR=#000000][/COLOR][/B][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#8b0000][SIZE=2][B][COLOR=#000000]Kogo będziemy mogli zobaczyć?? :razz:[/COLOR][/B][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

11:30 - Siberian Husky/Siberian Husky
Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class 1 1278
Klasa młodzieŜy - Junior Class 2 1279 - 1280
Klasa pośrednia - Intermediate Class 6 1281 - 1286
Klasa otwarta - Open Class 3 1287 - 1289
Klasa championów - Champion Class 3 1290 - 1292
Suki - Bitches
Klasa baby - Baby Class 2 1293 - 1294
Klasa szczeniąt - Puppy Class 2 1295 - 1296
Klasa młodzieŜy - Junior Class 5 1297 - 1301
Klasa pośrednia - Intermediate Class 2 1302 - 1303
Klasa otwarta - Open Class 3 1304 - 1306
Klasa championów - Champion Class 3 1307 - 1309

Link to comment
Share on other sites

Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class 1 1278
wł. Korus Rafał

Klasa młodzieŜy - Junior Class 2 1279 - 1280
wł. Kobos Katarzyna
wł. lepa Ilona (SNOWY DANCER Z Klanu Wydry)

Klasa pośrednia - Intermediate Class 6 1281 - 1286
wł. Bąk Joanna
wł. Socha Tomasz
wł. Gerlicka Beata (VINCI Leo Libra)
wł. Cebula Mariusz (LEXUS Eskimoski Domek)
wł. Tokarska Barbara (MIGOTEK Z Krainy Nigdy Nigdy)
wł. Franklyn Mary Louise (Zaltana STORM STARTER)
wł. Cebula Mariusz (LEXUS Eskimoski Domek)

Klasa otwarta - Open Class 3 1287 - 1289
wł. Bergmann Agnieszka (JASPER de Ciukci)
wł. Duda Krzysztof
wł. Kazimierski Adrian (MAZDA Gidelskie sanie)

Klasa championów - Champion Class 3 1290 - 1292
wł. Cebula Mariusz (BALTO The Future Is Ours)
wł. Jasińska Beata (CASINO ROYALE Of Cool Water)
wł. Ziaja-Kardyka Jolanta (Ebonyshadow N Shapali's DRAGON)

Suki - Bitches
Klasa baby - Baby Class 2 1293 - 1294
wł. Wydra Justyna (Takuna AMBICJA)
wł. Bergmann Agnieszka (SALLY D.B. Arctic)

Klasa szczeniąt - Puppy Class 2 1295 - 1296
wł. Ziaja-Kardyka Jolanta (Husqvarna (FCI) JE T'ADORE
wł. Andrzejczak Lidia (MERCI Eskimoski Domek)

Klasa młodzieży - Junior Class 5 1297 - 1301
wł. Żmuda-Kozina Żaneta (ARKTOGEA LARNA Fortunatus Poland)
wł. Cetnarowicz Anna (AURORA Beskidzka Zima)
wł. Jasińska Beata (EXTRAVAGANCE Of Cool Water)
wł. Ziaja-Kardyka Jolanta (Husqvarna (FCI) HIARA)
wł. Franklyn Mary Louise (Zaltana LONDON PRIDE)


Klasa pośrednia - Intermediate Class 2 1302 - 1303
wł. Andrzejczak Lidia (NORI'S SILVER STAR Eskimoski Domek)
wł. Jasińska Beata (ROXI D.B. Arctic)

Klasa otwarta - Open Class 3 1304 - 1306
wł. Ziaja-Kardyka Jolanta
wł. Magnowski Tomasz (JENNY Eskimoski Domek)
wł. Staszek Bartosz (POURPLE RAIN Galladra Novitaris)

Klasa championów - Champion Class 3 1307 - 1309
wł. Kobos Katarzyna
wł. Staszek Bartosz (Arktogea ESTONIA)
wł. Stranak Lubomir (Nordic Blue LADY AWARE OF VICTORY)

Link to comment
Share on other sites

Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class 1 1278
wł. Korus Rafał( LINKOLN Eskimoski Domek)

Klasa młodzieŜy - Junior Class 2 1279 - 1280
wł. Kobos Katarzyna (ABADON Gidelskie Sanie)
wł. lepa Ilona (SNOWY DANCER Z Klanu Wydry)

Klasa pośrednia - Intermediate Class 6 1281 - 1286
wł. Bąk Joanna
wł. Socha Tomasz
wł. Gerlicka Beata (VINCI Leo Libra)
wł. Cebula Mariusz (LEXUS Eskimoski Domek)
wł. Tokarska Barbara (MIGOTEK Z Krainy Nigdy Nigdy)
wł. Franklyn Mary Louise (Zaltana STORM STARTER)
wł. Cebula Mariusz (LEXUS Eskimoski Domek)

Klasa otwarta - Open Class 3 1287 - 1289
wł. Bergmann Agnieszka (JASPER de Ciukci)
wł. Duda Krzysztof
wł. Kazimierski Adrian (LEXUS Gidelskie Sanie)

Klasa championów - Champion Class 3 1290 - 1292
wł. Cebula Mariusz (BALTO The Future Is Ours)
wł. Jasińska Beata (CASINO ROYALE Of Cool Water)
wł. Ziaja-Kardyka Jolanta (Ebonyshadow N Shapali's DRAGON)

Suki - Bitches
Klasa baby - Baby Class 2 1293 - 1294
wł. Wydra Justyna (Takuna AMBICJA)
wł. Bergmann Agnieszka (SALLY D.B. Arctic)

Klasa szczeniąt - Puppy Class 2 1295 - 1296
wł. Ziaja-Kardyka Jolanta (Husqvarna (FCI) JE T'ADORE
wł. Andrzejczak Lidia (MERCI Eskimoski Domek)

Klasa młodzieży - Junior Class 5 1297 - 1301
wł. Żmuda-Kozina Żaneta (ARKTOGEA LARNA Fortunatus Poland)
wł. Cetnarowicz Anna (AURORA Beskidzka Zima)
wł. Jasińska Beata (EXTRAVAGANCE Of Cool Water)
wł. Ziaja-Kardyka Jolanta (Husqvarna (FCI) HIARA)
wł. Franklyn Mary Louise (Zaltana LONDON PRIDE)


Klasa pośrednia - Intermediate Class 2 1302 - 1303
wł. Andrzejczak Lidia (NORI'S SILVER STAR Eskimoski Domek)
wł. Jasińska Beata (ROXI D.B. Arctic)

Klasa otwarta - Open Class 3 1304 - 1306
wł. Ziaja-Kardyka Jolanta
wł. Magnowski Tomasz (JENNY Eskimoski Domek)
wł. Staszek Bartosz (POURPLE RAIN Galladra Novitaris)

Klasa championów - Champion Class 3 1307 - 1309
wł. Kobos Katarzyna (ANDROMEDA Gidelskie Sanie)
wł. Staszek Bartosz (Arktogea ESTONIA)
wł. Stranak Lubomir (Nordic Blue LADY AWARE OF VICTORY)


dodałam i poprawiłam....

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=4][COLOR=teal][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=teal][B]POURPLE RAIN Galladria Novitaris[/B][/COLOR] ex1, cac,CACIB,[/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=red][B]BEST OF BREED [/B][/COLOR][/SIZE]

:sweetCyb::sweetCyb:


Bartek ogromne gratulace dla was.
Niezmiernie się cieszę z kolejnej tak udanej wystawy dla Virginii.
trzymam mocno kciuki za grupę:cool1:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Bartek Ogromne Gratulacje strasznie się cieszymy z Waszego sukcesu
i mocno trzymamy kciuki za finały :loveu::loveu::loveu:

Zaltana Storm Starter - ex I, CWC, Best Male, CACIB :multi::multi::multi::multi::multi:

Ogromne gratulacje również dla Louise i Grzegorza - to była pierwsza wystawa Stormiego w dorosłej klasie :)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=4][COLOR=teal][B]POURPLE RAIN Galladria Novitaris[/B][/COLOR] ex1, cac,CACIB,[/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=red][B]BEST OF BREED [/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[CENTER]:sweetCyb::sweetCyb:[/CENTER]

[CENTER][SIZE=6][COLOR=red][B]III BOG !!![/B][/COLOR][/SIZE]
:bigcool::bigcool::bigcool::bigcool:[/CENTER]

[CENTER]Gratulacje Bartek.Strasznie się cieszę .
Grzegorz,Louise gratulacje dla was i Stormiego,:multi::multi::multi:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="blue"]Ogromne gratulacje Bartek, Virgina jest śliczna :multi::loveu::multi:

W młodzieży suczek:
EXTRAVAGANCE Of Cool Water - I, Zw.Mł., NJwR, IV BIS Młodzieży
Zaltana London Pride II
Arktogea Larna Fortunatus Poland - III

Jesteśmy dumni z osiągnięgnia przez Stormiego CACIB w pierwszej jego wystawie jako dorosłego psa. Dziękujemy wszystkim za gratulacje.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=4][B][COLOR=darkgreen] Gratki Jeszcze raz dla wszystkich :)
[I]Było super :)[/I][/COLOR][I]
[COLOR=green]Wystawiana prze zemnie :
Takuna AMBICJA FCI -
vp.I/II , BOB BABY
&[/COLOR][/I][/B][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=darkred]IV BIS BABY :)[/COLOR][/SIZE][IMG]http://www.facebook.com/#%21/photo.php?fbid=1423055196809&set=a.1214023171139.25058.1845616642&theater[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...