Jump to content
Dogomania

Co myślicie o tej zmianie karmy ?


Natalia&Cody

Recommended Posts

Daje teraz daje mojemu westowi Royala dla tej rasy, ale czytałam, że zeszła trochę w dół, ponieważ przejął ją producent Pedigree.
Czytałam, że Orijen to najlepsza z najlepszych karm.
Co poniektórzy mówią, że uczula, że nie jest wcale taka najlepsza.
1. A co wy o niej sądzicie ?
2. Czy warto by było zmienić karme ?
3. Polecacie jeszcze inne bardzo dobrej jakości karmy ?
PS. mój pies ostatnio często wymiotuje, nie wiem czy po karmie. ;/
Pozdrawiam. :)

Link to comment
Share on other sites

Orijen to bardzo dobra jakościowo karma, jednak ma bardzo wysoki poziom białka i nie każdemu psu taka dieta służy. W pewnych przypadkach mogą pojawić się problemy z nerkami.
White Wolfa oczywiście polecamy jak najbardziej :) Sprawdzone na naszych 4 psach - wagowo mamy takie psiaki: 6kg, 9kg, 18kg i 36kg. Wcinają White Wolfa od ponad roku i wszystkie problemy z alergiami pokarmowymi się skończyły. White Wolf nie ma szkodliwych wypełniaczy, które często powodują alergie, czyli pszenicy, kukurydzy i soi. Jest pozbawiony wszelkich substancji smakowych i ma system ochrony stawów. Zawartość mięsa w suchej masie to ponad 50%. 7,5kg kosztuje 119zł a 15kg - 219zł.
Akurat wprowadziliśmy możliwość zakupu próbek, które wysyłamy kurierem. Zapraszamy na naszą stronę [URL="http://www.free-dog.pl"]www.free-dog.pl[/URL] po więcej informacji.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

1. Nie każdy pies reaguje na karmę tak samo, jedne są uczulone na jakieś składniki zawarte w karmie a inne nie. Mój pies (york) przyswaja Orijen i jestem zadowolona.
2. Tak, Orijen jest o wiele lepszy od Royal canin. Porównaj skład, orijen ma więcej % mięsa i nie zawiera zbóż, jest biologicznie odpowiedni.
3.Polecam Acanę (tego samego producenta).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...