Jump to content
Dogomania

Zara, piękna sunia shar pei ma swoją rodzinę :)


jaanna019

Recommended Posts

  • Replies 673
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jaanna019']No i zdradziła sekrecik plotkara :evil_lol::lol: potwierdzam, że jest domek chętny na Zarunię, domek u Oli. Teraz myślę ;)[/QUOTE]

No nie chciałam, ale nie mogłam się powstrzymać... Siedzę z sercem w gardle i myślę co z tego będzie:-) Może ktoś pomoże mi Ciebie przekonać że Zarunia będzie miała u nas cudownie...
Damy jej tyle miłości co naszemu Twiściakowi, a on na brak miłości nie moze narzekać:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']Aleksandro, co oznacza lokalizacja Polska-Niemcy?[/QUOTE]

Mieszkam w Deutschland pochodzę z Polski :-)

Pysio dziękuję Ci bardzo:-)

Alinko z moją wyprawą po Zarę będzie kiepsko. Nie mogę.:-( Mój Artur nie dostanie teraz urlopu, a zresztą naszym gratem dojechałabym najwyżej do połowy... Auto będziemy mieli dopiero za ok 2 miesiące, a tak długo czekać nie chcemy.... Nie wytrzymam...

Rozmawiałam dziś z Anią i powiedziała że jest możliwość ze dowiezie Zarcię do Bydgoszczy. W Bydgoszczy mieszka moja Bratowa która jak ją poproszę przywiezie mi ją do domu. Nawet lepiej bo przez pare dni zostanie z psiakami kiedy my będziemy w pracy...
Jest jeszcze jedna opcja , może namówię kumpla i z Arturem w weekend wyskoczą.. Wszystko jest do opracowania.

Mam nadzieję że Ania się nie Rozmyśli:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']Jeśli Zara pojedzie do Szkoplandii, to może Ania przygarnie Pegi z Bielska?[/QUOTE]

Zara tak od razu to nie wyjezdza, musi przejsc operacje i troszke sie podkurowac zanim ruszy w tak daleka droge.

Olu, jakies rozwiazanie napewno sie znajdzie ;) Mysle ze pomysl z Twoja bratowa jest fajny. Na poczatek dobrze jak ktos bedzie w domu i psiaki nie zostana same. Jakby nie bylo Zara bedzie obca a Twister w swoim rejonie, do malych sprzeczek moze dojsc i dobrze jak bedzie ktos ktory w odpowiednim momecie zareaguje.

Link to comment
Share on other sites

Szkoplandia to nazwa od zarania moich dziejów. Ja się wychowałam w Pyrlandii. Dzieciństwo spędziłam przed czarno-białymi "Pancernymi" i tam Niemce to szkopy. Mój szwagier nie obraża się, chociaż jego ojciec był w Wermachcie. Rodziców i nacji nie wybierasz. Moja siostra mieszka w Szkoplandii i na wszystkich szkopskich upiardliwców mówi "helmuty", bo ma za sąsiada upiardliwego Helmuta. Porzucam już ten temat.

W kwestii Czarnej Pegi: trzeba jej pomóc. Nie wiem czy to tylko ja mam taki wrażenie, że ta psica ma straszliwie smutna buzię? Jakaś zachudzona i zaniedbana?
Może się mylę? Ja jestem z grupy ratlerków i na sharepeiach nie znam się, ale smutnego psa można rozpoznać od razu.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny udało mi się namówić męża na Zarę.
Nie wiem jaka tak naprawdę jest Pegi. Ona jest u właścicieli, a wiadomo oni mogą o niej mówić w samych superlatywach aby jak najszybciej się jej pozbyć.
Zarę juz znam z Ani opowieści, ufam jej i wiem że sunia jest taka jak ona mówi. Ona jest bardzo charakterem podobna do mojego Twista więc wiem że się dogadają.


Chciałabym jej pomóc, zabrać bo wygląda zle, ale nie mogę ryzykować.Dobrze byłoby ją najpierw zabrać na tymczas i sprawdzić jaka jest. Jeśli znalazłoby się dt to pomogę finansowo. Tylko tyle mogę zrobić.

Link to comment
Share on other sites

o! wsparcie finansowe, to już kawałek do przodu.
Czy Ania zgodzi się na Pegi po wyjeździe Zary?
Byłaby jakaś nadzieja dla psiny.

Jak już się chwaliłam, ja jestem ratlerkowiec, więc jeszcze proszę o pomoc dla Mimi z sygnaturki.
Ma ok. 3 miesięcy i jest w schronie w Radomsku.
Wg Temidy jest ratlerkiem.
Ale może nie do końca. U szczeniurków nie zawsze widać wszystkie cechy rasy.

Rozejrzyjcie się. Może jakaś dobra dusza chciałaby przygarnąć maleństwo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']o! wsparcie finansowe, to już kawałek do przodu.
Czy Ania zgodzi się na Pegi po wyjeździe Zary?
Byłaby jakaś nadzieja dla psiny.

Jak już się chwaliłam, ja jestem ratlerkowiec, więc jeszcze proszę o pomoc dla Mimi z sygnaturki.
Ma ok. 3 miesięcy i jest w schronie w Radomsku.
Wg Temidy jest ratlerkiem.
Ale może nie do końca. U szczeniurków nie zawsze widać wszystkie cechy rasy.

Rozejrzyjcie się. Może jakaś dobra dusza chciałaby przygarnąć maleństwo?[/QUOTE]

Z tą pegi nie będzie tak łatwo. Masz kontakt z dziewczynami z tej fundaci... Niestety mnie i admina z forum sp potraktowały nie ładnie..Zapytałam o kilka informacji i napisałam ze sunia wygląda zle i jest nie dokarmiona, i wywalili mój wpis . Nie dowiemy się nic więcej co jest w ogłoszeniu. Właściciel suni nie odda do dt.... Napisałam tej dziewczynie że jesli mają Hotel i kasę bo niby mają to niech ktoś się podstawi jako chetny na adopcję i niech ją zabierają z tamtąd.
Mają setki adopcji za sobą, a nie wiedzą jak się za to zabrać konkretnie......
A po adminie z forum sp niezle pojechały. Szkoda suni..... Moze Ania, profesjonalistka coś wymyśli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']powiem mentorsko: nie brak kutasów na tym świecie.
Przecież powinny walczyć o każdą możliwość polepszającą psi żywot.
Ech, wysłać w kosmos bez biletu powrotnego[/QUOTE]

No właśnie i jak tu pomóc. Wymieniłyśmy z Kasia Nero 1 dwie czy 3 wiadomości. Chciałam dowiedzieć się więcej o suni. Czy jest zdrowa, dlaczego chcą ją oddać itp... Nie dowiedziałam się.. Niby w ogłoszenu jest jej numer kontaktowy, ale ona tak naprawdę sama za wiele nie wie.... Na forum napisała że nie wiadomo jak z innymi psami, a w ogłoszeniu stoi że może mieszkać z samcem.
Pisała ze forum sp , dogo i coś jeszcze olali, nie pomogli.... Prosiłam o wątek na dogo- nie podała i właściwie z mojej pomocy też nie skorzystała.
Wychodzi na to że powinno wyglądać to tak
Masz informacje w ogłoszeniu- czego chcesz więcej? O nic więcej nie pytaj. Jedz, zobacz psa i zabieraj...
Szkoda mi naprawdę suni..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...