Jump to content
Dogomania

Ż-d nadal głodują i Mordowane są psy!OCALONE i Walczymy.Prosimy o DT dla BOLSA i ogło


Edi100

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Nikaragua']Uaktualniłam allegro. próbowałam załączyć psy na stronie GW ale jakoś mi się nie udaje. Będę jeszcze próbować.[/QUOTE]
Dziękuję!
Cioteczki popytajcie proszę o tymczasy dla Klusek. Tak się martwię jutro już wtorek:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']jest ogłoszenie w Gazecie Wyborczej (wysłałam też bezpośrednio do redakcji) [url]http://zwierzakiwroclaw.blox.pl/2011/01/Piec-malych-szczeniakow-wyrwanch-z-koszmaru-szuka.html[/url][/QUOTE]
Śliczne:) Nawet maja imiona. Cudnie:) Dziękuje!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Z tymi imionami to się wychyliłam, choć nie mam prawa. Ale w domu pomyśleliśmy, że w ogłoszeniu to lepiej wygląda. Cały czas mam w sercu waszą akcję i sprawę tych maluszków. Trzymam mocno kciuki za szczeniaki. Jak czuje się Beza? Czy pozostałe też mają takie problemy?[/QUOTE]
Fajnie, ze je nazwałaś:)
Z Bezą lepiej.Kropka była znów u dr bo się wenflon zatkał. Tylko ona ma takie problemy. Myślę, ze została podrzucona, oddana babie pewnie z domu bo od razu chciała na łóżko i rwała się do człowieka. Tamte się tam urodziły i są dziczki bidy:( Człowiek = wróg:(. Beza jakby chucherko delikatna:(
Nadal nie mamy DT, ja chyba na zawał zejde

Link to comment
Share on other sites

Wysyłam Wam zaraz pierwszą partię zdjęć, proszę je dzisiaj sobie już ściągnąć, to będzie miejsce na kolejne :oops: dam Ci Edytka adres na PW co i jak. Przepraszam, że nie publicznie, ale nie chcę zapchania serwera, a dam Wam w oryginalnej rozdzielczości. Bo może gdzieś takie się przydadzą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rebellia']Wysyłam Wam zaraz pierwszą partię zdjęć, proszę je dzisiaj sobie już ściągnąć, to będzie miejsce na kolejne :oops: dam Ci Edytka adres na PW co i jak. Przepraszam, że nie publicznie, ale nie chcę zapchania serwera, a dam Wam w oryginalnej rozdzielczości. Bo może gdzieś takie się przydadzą.[/QUOTE]
Ten link na pw co mam jest pusty:(

Link to comment
Share on other sites

chciałam dzisiaj porozmawiać z Burmistrzem jak wrażenia po przeczytaniu maila to nie pogadałam bo nie było go w Urzędzie, był gdzieś tam w ważnej sprawie i chciano mnie połączyć z panem K. (ma rzekomo w pełni wolną rękę i pełne zaufanie Burmistrza), ale odmówiłam, i nadal prosiłam z Burmistrzem, bo przecież jak każdy obywatel mam do tego prawo, pani zgodziła się ze mną z oporem niechętnie i wolno powtarzając za mną "tak, ma pani prawo rozmawiać z Burmistrzem...", więc będę tam dzwonić jutro :)

mam wieści co do zabiegów Bolsa i Dory, Bols jest wnętrem i zostało usunięte mu 2 jądro, czyszczenie rany trwało 2 godziny i będzie ok
natomiast gorzej z Dorą, wet wyczyścił grzbiet (mięśnie) jak dobrze zrozumiałam z martwicy, od razu wysterylizował Dorcię, dostała mnóstwo kroplówek, powkładano jej w grzbiet takie coś by wysięk spływał, dr martwi się o nerki...:shake: przy takim zatruciu ropą organizmu dochodzi do mocnego uszkodzenia nerek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Matko te maluchy bez dt tylko dwa? Przecież to tyle co nic. Ja mam w domy rozstawiony kojec dla szczeniąt i siedzą szt.3 to naprawdę niewilki kłopot tym bardziej, że one nie szczepione to na spacery nie chodzą. Trochę gazet, kocyk i zrobione.[/QUOTE]
Trzy kochana, trzy:(

Link to comment
Share on other sites

Mój TZ też dzwonił do Pana Wojtka i jego siostry w sprawie zabiegów Dory i Bolsa...

Martwię się o Dorę... :( Jak TZ dzwonił do nich, to mówili, że jeszcze grzeje się biedulka pod lampą... A co do kręgosłupa, to oglądając go wywnioskowali, że musiała dostać jakąś łopatą, bo ma uszkodzone kręgi... Tak bardzo boję się o tę sunię... tak bardzo chciałabym, by mogła jeszcze poznać, co to normalne życie przy kochającym człowieku... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MyrkurDagur']Mój TZ też dzwonił do Pana Wojtka i jego siostry w sprawie zabiegów Dory i Bolsa...

Martwię się o Dorę... :( Jak TZ dzwonił do nich, to mówili, że jeszcze grzeje się biedulka pod lampą... A co do kręgosłupa, to oglądając go wywnioskowali, że musiała dostać jakąś łopatą, bo ma uszkodzone kręgi... Tak bardzo boję się o tę sunię... tak bardzo chciałabym, by mogła jeszcze poznać, co to normalne życie przy kochającym człowieku... :([/QUOTE]
Biedna, naprawdę:( Tyle cierpienia:( Wierzę ze dr zrobi co w mocy i że uda nam się jej znaleźć dom, prawdziwy i pewnie pierwszy jedyny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaGucio']A na filmiku sprzed interwencji wyglądała na zdrową :([/QUOTE]
Miała pozalepianą sierść krwią starą zieloną ropą i sierścią. Dopiero jak ją brali na ręce poczuli coś na grzbiecie, potem w samochodzie okazało się że to rana. Kiedy dr zaczeła to oglądac bo chciała oczyścić, wygoliła kawałek sierści i tam ukazał się straszny widok:(

Link to comment
Share on other sites

Na początku witam wszystkich;)

To jest jakaś totalna masakra, to co się dzieje w tym filmiku i w ogóle co to za człowiek, który przez całe swoje życie katuje zwierzaki ? :( Wątek już rozesłany po znajomych na facebooku będziemy zbierać wszystko co się przyda, może i jakieś dogomaniaczki będą chciały się dorzucić do paczki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...