Jump to content
Dogomania

Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(


BUDRYSEK

Recommended Posts

[quote name='UBOCZE']Inne wątki mam na myśli też. Pani trolluje gdzie popadnie, nie szanując nawet wątków pamięci psiaków. Przepraszam autora wątku za ten off topic z trollem. I tyle w tym temacie. :)[/QUOTE]

W porzadku,panie Ubocze
Niech bedzie,ze jestem trollem. Jak ocenia pan swoje opinie wyrazane na wielu zapalnych watkach?Bywa pan na nich regularnie a wspiera pana TWA,nieprawda? :cool3:


[quote name='UBOCZE']PS. Cieszę się jednak, że ten obrzydliwy wpis na wątku TM Budryskowego Mikusia już Pani zlikwidowała. Lepiej na odrobinę refleksji późno niż wcale.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216486-Cichutko-i-niepostrzeżenie-przeszedł-przez-Tęczowy-Most-Mikuś-nie-żyje-(*)?p=22277398#post22277398[/URL][/QUOTE]

Prosze pana:to nie szkola i nie zebranie rodzicielskie,pan nie musi wyrazac zadowolenia badz tez gniewu, oraz innych wszelakich emocji. Mnie panskie zadowolenie badz niezadowolenie zupelnie nie interesuje :eviltong:
Prosze skupic uwage na wlasnych tzw. wywazonych wypowiedziach, z reguly zakonczonych przyjaznymi dla odbiorcy emotikonami, a w gruncie rzeczy- ziejacymi jadem w obronie panskiego punktu widzenia. Pan tak zawsze? W realu tez? :lol: Ulubionych przez pana usmiechow wirtualnych:lol: stos zalaczam w uwielbieniu dla panskich postow :lol: i przepraszam za niesubordynacje :scared:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='andegawenka']Nic mi sie nie zgadza z tym co opisuje Stanisław Bączek na temat Budrysek. Adoptowałam od Budrysek Szaraczka i miałam wizytę PA. Za moim poręczeniem i jako BDT bokserka Tofika moje dzieci też adoptowały od Budrysek kotkę.[/QUOTE]
Ja o Budrysku miałem zawsze też i mam najlepsze zdanie. I jeśli są wątpliwości, dobrze, żebyśmy rzeczywiście je sobie wyjaśnili. Bo szkoda przecież tak napastliwie traktować osoby, którym tyle zwierzaki zawdzięczają. Ale grunt, żebyśmy robili to bez udział trolli i innych, szukających odmiennych wrażeń niż przyjemność z ratowania zwierzaków.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...